• Informacje na temat:

  xawery żuławski rak

Artykuły na temat: xawery żuławski rak
 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Połączyła ich wielka namiętność!

  Małgorzata Braunek (†67 l.) i Andrzej Żuławski (†75 l.) w latach 70. byli jedną z najpiękniejszych par. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Przez wiele lat żyli w konflikcie, który zakończył się dopiero wtedy, gdy aktorka zachorowała na raka.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Małgorzata Braunek przegrała walkę z rakiem... Wspomnienie serialowej Basi

  ...przegrała trwającą ponad rok walkę z rakiem...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Orina Krajewska: Niech śmierć mamy czegoś ludzi nauczy!

  Niespełna rok temu Małgorzata Braunek (†67 l.) przegrała walkę z rakiem...

 • Festiwal w Gdyni: Pożar ugaszony

  Gdynia odzyskała twarz. Zakończony w sobotę, 19 września, 34. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to pierwiosnek odnowy w polskim kinie. Pożar ugaszony, ale jak śpiewa ostatnio Andrzej Grabowski: "Ja wam mówię jest dobrze, ale nie najgorzej jest".

 • "Diagnoza": Nowy serial medyczny TVN z Mają Ostaszewską w roli głównej!

  Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz ("Druga szansa", "Na Wspólnej"). Za reżyserię odpowiadają Xawery Żuławski ("Druga szansa", "Prawo Agaty", "Krew z krwi", "Pitbull") i Łukasz Palkowski ("Belfer", "39 i pół(...) w wieloodcinkowej produkcji. Znakomicie za to sprawdziła się jako Beata Darmięta w niezapomnianym "Przepisie na życie" i ostatnio jako Lidia Rak w "Drugiej szansie" (wszystko wskazuje na to, że nie...

 • Film "Rewers" Borysa Lankosza został największym wygranym gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych, zdobywając aż 8 Orłów.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Ostatnia wola Małgorzaty Braunek

  Pieniądze na leczenie Małgorzaty Braunek zbierane były przez jej związek wyznaniowy Kanzeon. Kilka dni przed śmiercią aktorki, jej syn - Xawery Żuławski - przyznał podczas wizyty w studiu jednego z programów telewizyjnych, że na konto Kanzeonu wpłynęło wystarczająco dużo środków, by pokryć z nich kurację mamy... - Nadwyżkę przekażemy na cele charytatywne - powiedział. Niestety, Małgorzata...

 • Małgorzata Braunek nie żyje

  Zmarła Małgorzata Braunek. Aktorka przegrała długą walkę z chorobą nowotworową. Odeszła w poniedziałek, 23 czerwca. Miała 67 lat.

Wideo na temat: xawery żuławski rak
 • „Cisza nad rozlewiskiem": "Jesteśmy zmuszeni do szukania pomocy poza granicami kraju"

  Małgorzata Braunek znana m.in. z serialu „Dom nad rozlewiskiem" już od ponad roku zmaga się z rakiem. Mimo że aktorka przeszła wiele sesji chemioterapii oraz kilka operacji, choroba wciąż nie daje za wygraną. Na kanapach studia „Pytania na śniadanie" gościł syn gwiazdy - Xawery Żuławski. Reżyser opowiedział o zmaganiach swojej mamy oraz krokach, jakie są konieczne do podjęcia. - Jesteśmy zmuszeni