• Informacje na temat:

  yoko ono reżyser

Artykuły na temat: yoko ono reżyser
 • Mary Komasa "City of My Dreams": Uwaga, obiecujący debiut

  Mary Komasa to pochodząca z Warszawy, a mieszkająca w Berlinie wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka. Singel "City of My Dreams" promuje jej debiutancki album, który ukaże się na początku 2015 roku. Producentem materiału jest Guy Sternberg, który pracował z uznanymi artystami takimi jak: Feist, Yoko Ono i Depeche Mode.

 • Powstanie film o The Beatles

  Nagrodzony Oscarem amerykański aktor i reżyser Ron Howard nakręci dokumentalny film o czwórce z Liverpoolu - zespole The Beatles - światowym fenomenie muzycznym lat 60. - donosi "Huff Post".

 • Polska premiera DVD Johna Lennona

  W poniedziałek, 27 października, swoją polską premierę ma DVD Johna Lennona, zatytułowane "Lennon Legend - The Very Best Of John Lennon". Z okazji premiery DVD ukazała się również reedycja albumu "Lennon Legend" w nowej szacie graficznej. Wydawcą jest wytwórnia Pomaton. DVD "Lennon Legend - The Very Best Of John Lennon" to 20 utworów, nowe teledyski, niepublikowane do tej pory materiały filmowe i dodatki specjalne. Dźwięk na DVD został specjalnie przygotowany w opcji 5.1 surround sound.

 • DVD: "Imagine: John Lennon"

  W piątek, 20 stycznia, do sklepów oraz wypożyczalni trafia specjalne, podwójne wydanie słynnego dokumentu muzycznego Andrew Solta o Johnie Lennonie, najsłynniejszym z Beatlesów. Wydawnictwo "Imagine: John Lennon" , które nie zdążyło ukazać się na 25. rocznicę śmierci artysty w grudniu 2005 roku, jest produkcją wyjątkową. Składa się bowiem z prywatnych nagrań Lennona.

 • Scorsese film o Beatlesie

  Film dokumentalny o członku grupy The Beatles, wyprodukowany i wyreżyserowany przez Martina Scorsese, zostanie wyemitowany w amerykańskiej telewizji HBO w październiku tego roku - informuje Agencja Reutera.

 • "Dekalog 89 + Vol. 1" w Gdyni

  Na 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, 17 września, o godz. 19:00, w Multikinie Gdynia, odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "Dekalog 89 + Vol. 1". Z tej okazji na Skwerze Kościuszki została ustawiona ścianka graffiti, na której w dniach 14-16 września artyści plastycy tworzyli na żywo obrazy malarskie inspirowane filmem.

 • Na co warto iść do kina?

  Dwa lata temu w Cannes film oklaskiwali dwukrotni zdobywcy Złotej Palmy - bracia Dardenne. Teraz czas na oklaski polskiej widowni. "Chłopiec na galopującym koniu" Adama Guzińskiego od dzisiaj w polskich kinach. Interia.pl jest patronem medialnym filmu.

Wideo na temat: yoko ono reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Chappie

  W dzisiejszych czasach roboty do zadań specjalnych stają się codziennością. W brutalnym świecie Johannesburga policja i wojsko używają ich do tłumienia zamieszek i walki z gangsterami. Chappie jest jednym z robotów nowej generacji, które myślą i czują. Niewiele różni się od nas, ludzi. Jest jak dziecko i tak jak ono poznaje świat oczyma opiekunów. Kiedy Chappie dostaje się w ręce gangsterów, ci resetują jego dotychczasową wiedzę i uczą wszystkiego od nowa, tak by pracował dla nich. Poczciwy,...