• Informacje na temat:

  yoko ono zdjęcia

Artykuły na temat: yoko ono zdjęcia
 • "M jak miłość": Lud żąda igrzysk

  ...tam głowy najpotężniejszych państw i wielcy artyści, między innymi John Lennon z Yoko Ono. Słyszałam anegdotę, że podobno przez pięć nocy w ogóle nie wychodzili z apartamentu, taka to była miłość(...), która przewartościowała moje życie. Czy to przyśpieszenie zawodowe związane jest także z pracą nad trzecią częścią filmu "Kogel-mogel"? - Tak, niedługo zaczynamy zdjęcia. Jestem trochę spiritus...

 • Mary Komasa "City of My Dreams": Uwaga, obiecujący debiut

  Mary Komasa to pochodząca z Warszawy, a mieszkająca w Berlinie wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka. Singel "City of My Dreams" promuje jej debiutancki album, który ukaże się na początku 2015 roku. Producentem materiału jest Guy Sternberg, który pracował z uznanymi artystami takimi jak: Feist, Yoko Ono i Depeche Mode.

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym

 • Yoko Ono nie pozwala

  Yoko Ono, wdowa po Johnie Lennonie, nie pozwoliła angielskiej artystce na wykorzystanie portretu męża. I na nic zdał się, fakt, że wizerunek legendarnego wokalisty miał posłużyć na szczytny cel - zebranie pieniędzy na ratowanie szkoły Dovedale County Infants School, do której muzyk kiedyś uczęszczał.

 • Yoko Ono kontra asystent Lennona

  Yoko Ono, wdowa po Johnie Lennonie, pozwała do sądu Frederica Seamana, byłego osobistego asystenta jej męża, za kradzież wielu materiałów związanych z artystą, w tym aż 374 zdjęć rodzinnych. Pierwsza rozprawa odbyła się w poniedziałek, 23 września, w Nowym Jorku.

 • Zdjęcia Marilyn Monroe sprzedane

  Kolekcja zdjęć pochodzących z pierwszej sesji zdjęciowej Marilyn Monroe została zlicytowana za 352 tys. dolarów. Do jej sprzedaży doszło na odbywającej się w czwartek i piątek w Beverly Hills aukcji "Ikony i idole".

 • Yoko Ono, wdowa po zamordowanym 8 grudnia 1980 roku Johnie Lennonie, otworzyła w czwartek, 5 października, muzeum poświęcone życiu i twórczości wokalisty i gitarzysty The Beatles. Placówka znajduje się w jej rodzinnym kraju, czyli Japonii, około 25 kilometrów na północ od Tokio. Dla fanów będzie dostępna od 9 października, czyli w dniu urodzin artysty.

 • John Lennon: Legenda na DVD

  27 października ukaże się w Polsce DVD Johna Lennona, zatytułowane "Lennon Legend", którego producentem wykonawczym jest wdowa po artyście, Yoko Ono. Na płycie znajdą się nigdy wcześniej nie prezentowane materiały. "Lennon Legend" stanowi uzupełnienie kompilacyjnej płyty pod tym samym tytułem, która ukazała się w 1997 roku, a do tej pory tylko w USA sprzedała się w nakładzie 951 tys. egzemplarzy.

 • Polska premiera DVD Johna Lennona

  W poniedziałek, 27 października, swoją polską premierę ma DVD Johna Lennona, zatytułowane "Lennon Legend - The Very Best Of John Lennon". Z okazji premiery DVD ukazała się również reedycja albumu "Lennon Legend" w nowej szacie graficznej. Wydawcą jest wytwórnia Pomaton. DVD "Lennon Legend - The Very Best Of John Lennon" to 20 utworów, nowe teledyski, niepublikowane do tej pory materiały filmowe i dodatki specjalne. Dźwięk na DVD został specjalnie przygotowany w opcji 5.1 surround sound.

 • The Beatles: Pamiątki w sieci

  Unikatowe zdjęcia zespołu The Beatles oraz wywiady z muzykami zostały wystawione na sprzedaż przez jeden z serwisów internetowych.

Wideo na temat: yoko ono zdjęcia
 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • Chappie

  W dzisiejszych czasach roboty do zadań specjalnych stają się codziennością. W brutalnym świecie Johannesburga policja i wojsko używają ich do tłumienia zamieszek i walki z gangsterami. Chappie jest jednym z robotów nowej generacji, które myślą i czują. Niewiele różni się od nas, ludzi. Jest jak dziecko i tak jak ono poznaje świat oczyma opiekunów. Kiedy Chappie dostaje się w ręce gangsterów, ci resetują jego dotychczasową wiedzę i uczą wszystkiego od nowa, tak by pracował dla nich. Poczciwy,...