• Informacje na temat:

  you can dance lady gaga

Artykuły na temat: you can dance lady gaga
 • "You Can Dance" w rytmie Lady Gagi

  Czwarty odcinek programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" będzie kolejną porcją świetnych choreografii, przygotowanych przez mistrzów tańca. Już tylko pięć par pozostało w grze. Kto z kim i co, tym razem zatańczy?

 • "You Can Dance" startuje z programami "na żywo"

  Znamy już finalistów siódmej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz"". Po warsztatach na Teneryfie wyłonionych zostało 14 uczestników.

 • "You Can Dance": Hołubce Rusin i Egurroli

  Na castingu "You Can Dance" we Wrocławiu tancerze z zagranicy oraz zdeterminowani uczestnicy poprzednich castingów robili wrażenie! Jednak to ludowe korzenie Kingi Rusin i Agustina Egurroli zaskoczyły wszystkich.

 • "You Can Dance": Kto podbije Los Angeles?

  Na castingach w Krakowie rozpoczęła się walka o najbardziej kuszącą nagrodę w historii programu "You Can Dance. Po prostu tańcz!" - stypendium taneczne w Los Angeles!

 • Candy Girl jak Lady GaGa

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z planu teledysku "Lick It" Candy Girl. Młoda wokalistka zaprezentowała się w pięciu kostiumach, a jeden z nich mocno przypomina jedną z wielu kreacji Lady GaGi.

 • Dla miłośników "Step up"

  Królujący w polskich i zagranicznych rozgłośniach utwór "Just Dance" Lady Gaga został wykonany w trakcie amerykańskiej edycji programu "You Can Dance". Teraz promuje najnowszy taneczny hit twórców "Step up", który w przyszłym tygodniu pojawi się w polskich kinach.

 • Emocje i rywalizacja

  Polsat przygotowuje kolejne wielkie widowisko - "Tylko taniec". Czy nowy program zagrozi sprawdzonemu show konkurencyjnej stacji - "You Can Dance. Po prostu tańcz!"?

 • Desant nowości w USA

  Aż 12 nowych albumów znalazło się w pierwszej dwudziestce amerykańskiej listy bestsellerów płytowych. To najwięcej w historii!

 • Milion egzemplarzy U2

  1. miejsce na światowej liście najpopularniejszych płyt zajął zespół U2. W ciągu tygodnia album "No Line On The Horizon" odnotował znakomity wynik sprzedaży - 1,2 mln egzemplarzy!

 • Chwila, która wszystko zmienia

  O światowej popularności w muzycznym show-biznesie coraz częściej decydują jeden moment, jeden występ, bądź jedna decyzja.

Wideo na temat: you can dance lady gaga
 • Lady

  W szarpanej wewnętrznymi konfliktami Birmie nie ma miejsca na demokrację. Wojskowy reżim wymaga od mieszkańców oddania i za nic ma ich prawa. Jedyną szansą na przywrócenie normalności są działania Aung San Suu Kyi - córki antyrządowego aktywisty. Wykształcona na Oxfordzie kobieta decyduje się wrócić do ojczyzny i zrobić wszystko co w jej mocy, aby ocalić Birmę. Jej walka daleka jest od agresji – kobieta wybiera drogę pokoju, miłości i wiary w ludzi. Aung Suu jest w stanie poświęcić nawet...

 • I Love You Phillip Morris

  Gwiazda najzabawniejszych hitów filmowych Jim Carrey ("Maska", "Bruce Wszechmogący", "Zakochany bez pamięci") oraz Ewan McGregor ("Anioły i demony", "Sen Kasandry", "Autor widmo") w nieprawdopodobnej komedii o tym, ze wszystko w życiu jest możliwe. Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę. Steven Russell (Jim Carrey) prowadzi przykładne życie dobrego męża, funkcjonariusza policji i praworządnego Amerykanina. Pewnego dnia wszystko ulega jednak...

 • Żelazna Dama

  "Jeśli chcesz, by coś zostało powiedziane - powierz to mężczyźnie. Jeśli chcesz, by zostało to zrobione - powierz to kobiecie". Margaret Thatcher Królów było wielu, Żelazna Dama tylko jedna. Miała piskliwy głos, własny pogląd na każdy temat i niezwykły tupet. Zanim stała się jedną z najbardziej wpływowych postaci współczesnego świata, jej kapelusz i nieodłączne perły budziły pobłażliwy uśmiech. Na naszych oczach z pyskatej Maggy rodzi się Żelazna Dama, której czarna torebka do dziś jest...