• Informacje na temat:

  you can dance usa

Artykuły na temat: you can dance usa
 • Rusza II edycja "You can dance" (zobacz zdjęcia)

  ...pracował jako robotnik w USA. Filip Wala, 20-latek z Krotoszyna, dwukrotnie był w finale Mistrzostw Polski w kategorii Youth Latin. O tańcu mówi: "jest metodą na pokazanie siebie, wyrażenie swoich(...). Romantyczna Żaneta Majcher, 18-latka z Łańcuta, brała udział w warsztatach tańca współczesnego, jazzu, capoeiry, hip hopu i disco dance. Chętnie tańczy do utworów Anouk i Missy Elliott. 20-letnia...

 • Oni odpadli z "You Can Dance"

  W środę, 25 kwietnia, mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek emitowany "na żywo" 7. edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Niestety dwoje uczestników show musiało pożegnać się z programem.

 • Zrobi karierę w USA?

  Patricia Kazadi ma konkretny plan dotyczący zawodowego rozwoju. Wymyśliła, że zaraz po zakończeniu programu "You Can Dance" wyjedzie do USA, by szlifować aktorski warsztat w słynnej szkole Lee(...) odrzucana. - Przecież urodziła się w Polsce i czuła się Polką. Starałam się umacniać ją w tym, że powinna cieszyć się z tego jak wygląda - wspomina jej mama. Trudno jej było w siebie uwierzyć, ale...

 • "You Can Dance": Dzisiaj finał!

  W finałowym odcinku "You Can Dance - Po prostu tańcz!" zmierzy się dwoje uczestników - Kuba Jóźwiak i Paulina Figińska. Tylko jedno z nich sięgnie po nagrodę główną. Młodzi tancerze pokażą się w dwóch duetach oraz dwóch solówkach. Głosujcie na swojego faworyta!

 • Piróg: "Ludzie nie potrafią słuchać"

  Michał Piróg (29 l.), juror w programie "You can dance - Po prostu tańcz", na łamach jednej z gazet tłumaczy, dlaczego poniża ludzi: "Czasem warto mieć trochę pokory" - mówi.

 • Wygrał "You Can Dance"!

  Finał "You can dance" - reaktywacja. Tym razem udana i bez problemów technicznych. Artur Cieciórski zwycięzcą drugiej edycji. Kinga Rusin założyła tę samą różową sukienkę, co w czasie pechowego programu. Takie małe finałowe deja vu.

 • ​Kazadi: Pocałunków nie trenujemy

  Czas spędzony w USA wykorzystała na rozwój zawodowy i odpoczynek. Zajęcia aktorskie z improwizacji, na które chodziła w Los Angeles, przydadzą się jej w 3. edycji "X Factora" i kolejnym sezonie serialu "Ranczo". Patricia Kazadi przyznaje, że jest pełna energii i gotowa do pracy.

 • Z Hollywood do tanecznego show

  W najbliższym odcinku programu "You can dance - Po prostu tańcz!" w roli czwartego jurora zobaczymy Izę Miko. Hollywoodzka aktorka dołączy do Weroniki Marczuk, Agustina Egurroli i Michała Piróga, by ten jeden raz oceniać uczestników drugiej edycji tanecznego show.

 • Ida Nowakowska: Jaką drogę w końcu wybierze?

  Początkowo znali ją tylko miłośnicy tańca. Ida Nowakowska występowała w teatrach muzycznych, a potem w programie "You Can Dance – Po prostu tańcz!". Niedawno oglądaliśmy ją jako jurorkę w show Dwójki "Dance, Dance, Dance". Czy już wówczas przypuszczała, że wkrótce stanie się jedną z największych gwiazd TVP? Kilka tygodni temu została prowadzącą Pytanie na śniadanie, prowadzi koncertową trasę...

 • Pierwsi przegrani w "YCD"

  Znamy już pierwszych przegranych wśród finalistów "You Can Dance". Z programu musieli odejść Barbara Derkowska i Błażej Górski.