• Informacje na temat:

  youtube pokazała

Artykuły na temat: youtube pokazała
 • Ksiądz Krzysztof Charamsa pokazał swojego partnera!

  Nazwisko duchownego jeszcze do niedawna było prawie nikomu nieznane. Wszystko zmieniło się, kiedy publicznie wyznał, że jest gejem i nie zamierza się tego wstydzić. W opublikowanym w serwisie YouTube na kanale Artykuł Osiemnasty wideo nie krył oburzenia, że Kościół w wielu ważnych sprawach milczy. Jak nietrudno się domyślić, wywołał swoim wyznaniem prawdziwą burzę. Krótko po tym, jak...

 • Recenzja Bryan Adams "Tracks of My Years": Na jesienne popołudnie jak znalazł

  Ten na okładce to nie młody Ozzy. To młody Bryan. Teraz Bryan nie jest już młody i chce pokazać czego słuchał jak młody był. Na jesienne popołudnie jak znalazł.

 • Blogerka Deynn powiększy sobie biust za 17 tys. zł! Pokaże relację na Snapchacie?

  ...tysięcy złotych. Wygląda więc na to, że jej kompromitacja na Snapchacie wyjątkowo się opłacała... Ciekawe, czy będziemy mogli oglądać w sieci relację z operacji powiększenia piersi? (YouTube)

 • "The Voice": Córka niesłyszących rodziców urzekła widzów

  W USA trwa ósma edycja programu "The Voice", który z biegiem lat wyrósł na najpopularniejszy talent show w amerykańskiej telewizji.

 • "Pierwsza miłość": Łukasz Płoszajski "Hakerem Umysłu"

  ..."Haker umysłu“ - To autorski program aktora Łukasza Płoszajskiego, w którym odkrywa swoją pasję i nieznaną wcześniej twarz. Odcinki publikowane są na YouTube.

 • Policjant śpiewający Taylor Swift hitem internetu

  Funkcjonariusz policji z Dover śpiewający "Shake It Off", który prowadzi w tym samym czasie samochód podbija sieć.

 • "Ucho Prezesa": Kolejne odcinki płatne!

  Do tej pory odcinki "Ucha Prezesa" były dostępne bezpłatnie na YouTube w poniedziałki. Seria została zaplanowana na 12 części. Dotąd internauci obejrzeli za darmo 10 odcinków produkcji. Jak informuje press.pl, "widzowie, którzy oglądają produkcję bezpłatnie w serwisie YouTube, obejrzą jeszcze dwa odcinki, a widzowie serwisu sVoD Showmax, który finansuje produkcję, mogą liczyć na więcej...

 • "Ciemności skryją ziemię" z ogromną widownią. Będą kolejne emisje w TVP

  Aż trzykrotnie więcej widzów niż zwykle o tej porze włączyło odbiorniki telewizyjne z TVP2 w późny wtorkowy wieczór, by zobaczyć wstrząsający dokument "Ciemności skryją ziemię" o niemieckich obozach koncentracyjnych z unikalnymi materiałami filmowymi wykonanymi w ostatnich dniach wojny przez wojskowych operatorów alianckich armii, m.in. w Buchenwaldzie, Majdanku, Auschwitz i Dachau.

 • Maffashion zakochana! Pochwaliła się chłopakiem!

  ...filmikom umieszczanym w serwisie YouTube. Wygląda na to, że Maffashion postanowiła w końcu wyjść z ukrycia i pokazać całemu światu swoje szczęście! Celebrytka przebywa właśnie na festiwalu Opener(...) prowadzi jeden z najczęściej odwiedzanych kanałów na YouTube. Chłopaki założyli również swoją markę odzieżową. Oboje nie mogą chyba narzekać na brak pieniędzy. Komu ta znajomość bardziej pomoże w robieniu...

 • Czego dowiedzieliśmy się po Brit Awards 2015?

  25 lutego odbyła się gala, na której rozdano "brytyjskie Grammy". Wszyscy rozjechali się w swoje strony, Madonna powoli dochodzi do siebie, a internauci szukają nowych tematów do żartów. Co warto zapamiętać z kolejnej muzycznej gali?

Wideo na temat: youtube pokazała
 • Niesamowity duet. Piotr i Jakub w "MBTM"

  Duet tworzą od niedawna. Spotkali się w Internecie, przeglądając amatorskie wykonania na YouTube. Tak nawiązali współpracę, a potem zaczęli odbywać pierwsze internetowe próby, przesyłając sobie muzyczne propozycje. W ten sposób powstała ich pierwsza piosenka, "Emotions", którą zaprezentowali w „Tylko muzyka”. Jurorzy podkreślali dojrzałość muzyczną, wrażliwość, muzykalność i zwracali uwagę na

 • Michał Wiśniewski organizuje huczną domówkę. Będzie transmitowana w internecie!

  wszystko będzie transmitowane na żywo przez YouTube i telewizję TVR. Mam nadzieję, że będzie z tego przynajmniej kawał dobrej zabawy" - zdradza w rozmowie z Newseria Lifestyle. Będziecie oglądać?