• Informacje na temat:

  youtube video

Artykuły na temat: youtube video
 • "Pierwsza miłość": Łukasz Płoszajski "Hakerem Umysłu"

  ..."Haker umysłu“ - To autorski program aktora Łukasza Płoszajskiego, w którym odkrywa swoją pasję i nieznaną wcześniej twarz. Odcinki publikowane są na YouTube.

 • Nastolatkowie na fali: lista!

  Amerykański magazyn "Billboard" opublikował zestawienie najgorętszych, najbardziej interesujących i obiecujących wokalistów i wokalistek poniżej 21. roku życia.

 • Wojciech Szczęsny jak Joachim Loew? To nagranie rozbawi was do łez!

  Niewątpliwie jednym z momentów Euro 2016, który na długie lata zapisze się w pamięci kibiców, będzie filmik z Joachimem Loewem w roli głównej. Przypomnijmy, że trener niemieckiej reprezentacji został przyłapany na tym, jak wkładał sobie rękę do... majtek. Najgorsze było jednak to, że tuż po wyjęciu dłoni STAMTĄD Joachim postanowił ją... powąchać. @YouTube video https://t.co/Fg33fwlWo0 Gdy...

 • Lana Del Rey: Sensacyjny debiut

  "Born To Die" (premiera 27 stycznia 2012 roku) to tytuł debiutanckiej płyty Lany Del Rey, sensacji muzycznych blogów, która trafiła do szerokiej publiczności za sprawą piosenki "Video Games".

 • "Pakt": Magdalena Popławska, Filip Pławiak i Mariusz Bonaszewski w obsadzie 2. sezonu!

  ...twórcy serialu umożliwiają zajrzenie za kulisy planu zdjęciowego. Dzięki wykorzystaniu technologii video 360 stopni widzowie mogą przyjrzeć się realizacji wybranych scen tak, jakby stali w centrum planu(...), prezes HBO Polska.  Technologia video 360 stopni umożliwiła przygotowanie niestandardowych materiałów z planu drugiego sezonu Paktu. Dzięki niej widzowie mogą swobodnie rozglądać się po planie...

 • "Skandal" na rozdaniu nagród You Tube (wideo)

  Pamiętacie rozdanie nagród MTV Video Music Awards w 2009 roku i niesławne wtargnięcie na scenę Kanye Westa? "Numer" rapera powtórzył Win Butler z grupy Arcade Fire.

 • Groupon bada siłę przyjaźni

  .... W celu dopełnienia obrazu siły współczesnej przyjaźni Groupon zdecydował się zaprosić do współpracy znanego youtubera - Reżysera Życia, który w swoim eksperymencie postanowił skonfrontować się z tym tematem. Efektem współpracy jest materiał video dostępny na kanale YouTube. Przeprowadzone przez Groupon badanie oraz współpraca z Reżyserem Życia stały się pretekstem do refleksji na temat tego...

 • Najpopularniejsze w internecie

  Odcinki animowanego serialu "Włatcy Móch"telewizji TV4 są najpopularniejszym profesjonalnym materiałem, nielegalnie rozpowszechnianym w internetowych serwisach wideo. Pliki z seriale m zostały do tej pory wyświetlone ponad 64,5 miliona razy.

 • Klip Eminema i Rihanny: 100 milionów odtworzeń!

  W nieco ponad miesiąc teledysk "Love The Way You Lie" ( zobacz! ) Eminema i Rihanny zanotował ponad 100 milionów odtworzeń w sieci!

 • U2 w internecie na żywo

  Fani rocka z całego świata będą mieli okazję wziąć udział w spektakularnym koncercie światowej trasy U2, który będzie można obejrzeć na żywo i za darmo w You Tube.

Wideo na temat: youtube video
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Zakochany wilczek 3D

  Pełna akcji animacja 3D o dwóch wilczkach z? wilczym apetytem na przygodę! Ucieczka przed rozjuszonym niedźwiedziem i kłującymi jeżozwierzami, podróże autostopem, zatrzymywanie ciężarówek, skoki nad przepaścią i do tego gęś grająca w golfa ze swym kaczym przyjacielem! To recepta na przygodę, która aż nadto wystarczy dwóm młodym wilczkom! Ona jest samicą z grupy Alfa - wysportowana, zdyscyplinowana i zwinna niczym Lara Croft! On pochodzi ze stada Omeg. Uwielbia żartować i wygłupiać się z...

 • Woodstock: 3 dni pokoju i muzyki

  Poruszający śpiew Janis Joplin, przeszywające dźwięki gitary Jimiego Hendrixa oraz zaangażowane teksty utworów Jefferson Airplane czy Canned Heat miały uczynić świat lepszym. Nawet jeśli to się nie udało, ich muzyka przemawia do kolejnego już pokolenia słuchaczy. Ona jest główną bohaterką filmu o festiwalu, który przeszedł do legendy. 4-dyskowe wydanie DVD zawiera zremasterowaną na nowo, 4-godzinną wersję reżyserską filmu oraz 2 godziny materiałów dodatkowych m. in. wyszukane w archiwach,...

Dyskusje na temat: youtube video