• Informacje na temat:

  yvonne strahovski plotki

Artykuły na temat: yvonne strahovski plotki
 • Czas na zmiany!

  Zaintryguje Dextera Wielbiciele pięknej agentki CIA z "Chucka" mogą się cieszyć, bo Yvonne Strahovski dostała świetny angaż. Australijka podpisała kontrakt na kilkuodcinkową rolę w 7. sezonie(...) płytową Hollywood Records. Tym samym dołączyła do Miley Cyrus, Demi Lovato i Seleny Gomez, których albumy wydała ta firma. Krążą plotki, że pochodząca z Memphis Lucy Hale zaśpiewa piosenki country...

 • Młodzieżowy wtorek

  Wtorki już nigdy nie będą takie same. Wieczorem, prawie na półmetku szkolnego tygodnia - warto naładować akumulatory. Nowy cykl "Siódemki" - "Młodzieżowy wtorek" zapewni edukację serialową na najwyższym poziomie. O tym jak zadbać o światowe bezpieczeństwo i ocalić ludzkość, opowie profesor "Chuck", a historię najbogatszych mieszkańców dzielnicy Upper East Side w Nowym Jorku "wyłożą" bohaterowie "Plotkary" ("Gossip Girl").

Wideo na temat: yvonne strahovski plotki
 • Ja, Frankenstein

  Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, zostaje uwikłany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma klanami nieśmiertelnych. Chcą odkryć sekret jego zmartwychwstania, by dzięki temu zdobyć kontrolę nad armią żywych trupów.

 • Misja Sputnik

  Friederike, Fabian i Jonathan to trójka dziesięcioletnich przyjaciół z małej wioski we Wschodnich Niemczech. Jest jesień 1989 roku i nikt jeszcze nie podejrzewa, że nadchodzi prawdziwy historyczny przełom. Na pozór wszystko toczy się jeszcze swoim własnym, socjalistycznym rytmem. Rodzice Friederike prowadzą małą restaurację. Wujek dziewczynki, Mike, na co dzień zajmuje się podsycaniem w dzieciach fascynacji, jaką żywią one do sowieckiego bohatera - Juriego Gagarina. Wspólnie z Mikiem dzieci...

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.