• Informacje na temat:

  z kim był raczek

Artykuły na temat: z kim był raczek
 • "MacGyver": Kim jest legendarny Mac?

  ...sposób. Kim jest legendarny Mac? Jak wiele z MacGyvera ma w sobie Anderson? Aktor przyznaje, że trudno mu oto ocenić. - Podczas drugiego przesłuchania producenci Henry Winkler i John Rich zobaczyli(...) szukam rozwiązania jakiegoś problemu. To była bardzo komfortowa sytuacja, bo nie ukrywam, że mam kłopoty z podążaniem za wytycznymi w scenariuszu. Po pewnym czasie MacGyver był w pewnym stopniu...

 • Tomasz Raczek o sztuce oglądania filmów

  Oglądanie filmów to nie tylko przyjemny sposób spędzania wolnego czasu. Zdaniem Tomasza Raczka, miłość do kina może także pomóc w zrozumieniu własnych emocji i zachowań.

 • Tomasz Raczek atakuje Sablewską

  Krytyk filmowy Tomasz Raczek nie pozostawił na Mai Sablewskiej suchej nitki. Pisze wprost, że jest ona "Nikodemem Dyzmą polskiego show-biznesu".

 • Oscary 2014: Znamy zwycięzców

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • Czcij ojca swego - mogło być gorzej

  ...z piękną historią (z trochę gderliwym szefem, ale przecież to często się zdarza), chciałby, żeby jego syn Luke przestał latać po jakichś dżunglach, zadawać się nie wiadomo z kim i opowiadać jakieś bajki...

 • Tomasz Raczek krytykuje tegoroczne Oscary

  Tegoroczne Oscary oznaczają dla Hollywood rok przestoju. Wyróżniono jedynie twórców-rzemieślników, a nie artystów-wizjonerów - powiedział krytyk filmowy, Tomasz Raczek. Podkreślił też, że nie tylko nagrody były zachowawcze, ale także ceremonia ich rozdania.

 • „Klan”: Kłótnia o dziecko i prawo do miana... taty!

  ...- zażartuje. - Lepiej powiedz, jak Marysia? - zapyta ją Michał o córkę. - Dawno u niej nie byłem... Przepraszam, ale wiecznie jakieś zamieszanie, a jeszcze wpakowaliśmy się w kupno nowego domu do spółki...

 • się ukryć, że było to bardzo frustrujące - mówi w rozmowie z Bartoszem Donarskim gitarzysta Nico Elgstrand, który na czele z wokalistą L-G Petrovem, oraz resztą ostatniego składu, postanowili

 • Joanna Liszowska zaskoczyła fanów zdjęciem córek! To małe kopie swojej mamy!

  ...czupryna samej aktorki. Wiadomo po kim odziedziczyły burzę loków! Zdjęcia Emmy i Stelli mogą rozczulać, a ich słynna mama z pewnością jest z nich bardzo dumna.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Kasia Cichopek w Bollywood?

  Kasia Cichopek wpadła w oko hinduskiemu filmowcowi, który chce ją ściągnąć do Indii - podaje w formie rewelacji "Super Express". "Jest bardzo ładna i umie tańczyć" - mówi Saikat Basu. Tylko kim jest tajemniczy producent?

Zdjęcia na temat: z kim był raczek