• Informacje na temat:

  z kim jest daniel radcliffe

Artykuły na temat: z kim jest daniel radcliffe
 • Daniel Radcliffe opowiedział o swoim pierwszym razie!

  Daniel Radcliffe (25 l.) pochwalił się, że jego pierwszy raz był całkiem udany i mile go wspomina.

 • Wiadomo, z kim spotyka się Harry Potter

  Odkryto tożsamość tajemniczej towarzyszki filmowego Harry'ego Pottera. Daniel Radcliffe spotyka się z przybraną córką producenta filmów z serii "Harry Potter".

 • Miłość, młodość, patriotyzm i... zmutowane mrówki

  Francuska komedia kryminalna "Sprawa dla dwojga", ekranizacja duńskiego komiksu "Antboy" i romantyczna komedia z Danielem Radcliffem "Słowo na M" trafiają dziś na ekrany polskich kin. Najwięcej emocji wzbudza jednak premiera "Miasta 44" Jana Komasy.

 • Daniel Radcliffe jako legendarny poeta

  Wielkimi krokami zbliża się światowa premiera najnowszego filmu z udziałem Daniela Radciliffa. Znany z roli Harryego Pottera aktor zagrał jednego z głównych bohaterów w thrillerze "Kill Your Darlings".

 • Harry Potter kolekcjonerem

  Daniel Radcliffe, czyli filmowy Harry Potter, został kolekcjonerem sztuki. Pomimo wysiłków jednego z nowojorskich pośredników, który nie chciał sprzedać obrazów najsłynniejszemu nastolatkowi świata, młodemu aktorowi udało się nabyć dzieło nowojorskiego malarza Jima Hodgesa.

 • Nie tylko Harry Potter

  Jest jasne jak nieubłagany koniec filmowej serii o Harrym Potterze, że w tym tygodniu to właśnie na kreowanym przez Daniela Radcliffe'a bohaterze skoncentruje się uwaga kinomaniaków. Kinowa oferta tygodnia oferuje jednak i inne atrakcje, w tym dwa ciekawe polskie filmy: "Prosta historia o miłości" i "Na północ od Kalabrii".

 • "Harry Potter" to nasze życie

  Z okazji zbliżającej się premiery DVD i Blu-ray obrazu "Harry Potter i Insygnia Śmierci część: 1" prezentujemy wyjątkowy wywiad z Emmą Watson, filmową Hermioną Granger i Rupertem Grintem, grającym rolę Rona Wesleya. Przygoda aktorów z serią "Harry Potter" zaczęła się już 10 lat temu.