• Informacje na temat:

  z kim jest karpiel bułecka

Artykuły na temat: z kim jest karpiel bułecka
 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: Pierwsze takie wakacje

  Pod Tatrami stara się spędzać każdą wolną chwilę. Tutaj się wychował, chodził do szkoły, tutaj też zaczął swą przygodę z muzyką. - Bo ludzie są tu prawdziwi - mówi Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.). - W Zakopanem niesamowicie się wyciszam. To przede wszystkim chyba zasługa krajobrazów, które skłaniają do refleksji, i tego, że życie płynie tu wolniej. Nie jesteśmy materialistami. Większą wagę...

 • Przystojni, zdolni i... wolni

  Kobiety za nimi szaleją. Nic dziwnego. Są przecież zdolni, bogaci i atrakcyjni. I, co najważniejsze, wciąż nie mają obrączki na palcu. Oto najlepsze partie w polskim show-biznesie: Piotr Adamczyk, Kuba Wojewódzki, Sebastian Karpiel-Bułecka, Tomasz Karolak, Adam Darski, Robert Kozyra i Leszek Możdżer.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka: Moje życie teraz nabrało sensu!

  Z okazji 40. urodzin Sebastian Karpiel-Bułecka zdobył się na szczere wyznanie!

 • Alicja Bachleda-Curuś wróci do Polski?

  Od lat Alicja Bachleda-Curuś buduje karierę w Los Angeles. Czy dla miłości porzuci plany o amerykańskim śnie i wróci do Polski? Odpowiedź na to pytanie zna tylko ona.

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: wróżka nie przewiduje im wspólnej przyszłości

  Paulina Krupińska (29 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) - para z nich równie piękna, co tajemnicza. Rzadko mówią o tym, co ich łączy, więc na pewno sami nie powiedzą, kiedy się pobiorą! Jednak według przepowiedni wróżki… nie nastąpi to wcale.

 • Listopadowe premiery: Rihanna kontra Susan Boyle

  Zanim półki sklepowe zaleją bożonarodzeniowe kompilacje sprawdzamy, co ciekawego wytwórnie przyszykowały na listopad. O prymat na listach sprzedaży zapewne rywalizować będą Rihanna i Susan Boyle.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska: Co się dzieje w ich związku?!

  Paulina Krupińska (28 l.) chyba nie spodziewała się, że jednym słowem wywoła na Instagramie prawdziwą burzę! Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) został nazwany przez nią "kolegą", co sprawiło, że internauci zaczęli spekulować o... końcu ich związku! "Tylko nie jestem pewna czy ‘kolega’ będzie zadowolony z takiego określenia", "Dlaczego pani Paulina nazywa ojca swego dziecka kolegą trochę to...

 • Oto Staszek Karpiel-Bułecka z żoną

  Na pewno sprawi, że niejedno niewieście serce zadrży w czasie nowej edycji "Tańca z gwiazdami" . Kim jest Stanisław Karpiel-Bułecka?

 • Kayah zakochana! Tygodnik zdradza, kim jest jej nowy przyjaciel

  Kayah (50 l.) sprawia wrażenie silnej kobiety, ale wiele razy źle ulokowała uczucia. Czy nowy mężczyzna nie złamie jej serca? Kim jest jej wybranek? „Dobry Tydzień” zdradza szczegóły.

 • Z kim zatańczą serialowe gwiazdy?

  Aż siedem znanych z seriali gwiazd zobaczymy wkrótce na parkiecie XIII edycji "Tańca z gwiazdami". Wszystkie rozpoczęły już treningi przed pierwszym występem. Wiemy, z kim zatańczą w programie!