• Informacje na temat:

  z kim jest karpiel bułecka

Artykuły na temat: z kim jest karpiel bułecka
 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: Pierwsze takie wakacje

  Pod Tatrami stara się spędzać każdą wolną chwilę. Tutaj się wychował, chodził do szkoły, tutaj też zaczął swą przygodę z muzyką. - Bo ludzie są tu prawdziwi - mówi Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.). - W Zakopanem niesamowicie się wyciszam. To przede wszystkim chyba zasługa krajobrazów, które skłaniają do refleksji, i tego, że życie płynie tu wolniej. Nie jesteśmy materialistami. Większą wagę...

 • Przystojni, zdolni i... wolni

  Kobiety za nimi szaleją. Nic dziwnego. Są przecież zdolni, bogaci i atrakcyjni. I, co najważniejsze, wciąż nie mają obrączki na palcu. Oto najlepsze partie w polskim show-biznesie: Piotr Adamczyk, Kuba Wojewódzki, Sebastian Karpiel-Bułecka, Tomasz Karolak, Adam Darski, Robert Kozyra i Leszek Możdżer.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka: Moje życie teraz nabrało sensu!

  Z okazji 40. urodzin Sebastian Karpiel-Bułecka zdobył się na szczere wyznanie!

 • Alicja Bachleda-Curuś wróci do Polski?

  Od lat Alicja Bachleda-Curuś buduje karierę w Los Angeles. Czy dla miłości porzuci plany o amerykańskim śnie i wróci do Polski? Odpowiedź na to pytanie zna tylko ona.

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: wróżka nie przewiduje im wspólnej przyszłości

  Paulina Krupińska (29 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) - para z nich równie piękna, co tajemnicza. Rzadko mówią o tym, co ich łączy, więc na pewno sami nie powiedzą, kiedy się pobiorą! Jednak według przepowiedni wróżki… nie nastąpi to wcale.

 • Listopadowe premiery: Rihanna kontra Susan Boyle

  Zanim półki sklepowe zaleją bożonarodzeniowe kompilacje sprawdzamy, co ciekawego wytwórnie przyszykowały na listopad. O prymat na listach sprzedaży zapewne rywalizować będą Rihanna i Susan Boyle.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska: Co się dzieje w ich związku?!

  Paulina Krupińska (28 l.) chyba nie spodziewała się, że jednym słowem wywoła na Instagramie prawdziwą burzę! Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) został nazwany przez nią "kolegą", co sprawiło, że internauci zaczęli spekulować o... końcu ich związku! "Tylko nie jestem pewna czy ‘kolega’ będzie zadowolony z takiego określenia", "Dlaczego pani Paulina nazywa ojca swego dziecka kolegą trochę to...

 • Oto Staszek Karpiel-Bułecka z żoną

  Na pewno sprawi, że niejedno niewieście serce zadrży w czasie nowej edycji "Tańca z gwiazdami" . Kim jest Stanisław Karpiel-Bułecka?

 • Z kim zatańczą serialowe gwiazdy?

  Aż siedem znanych z seriali gwiazd zobaczymy wkrótce na parkiecie XIII edycji "Tańca z gwiazdami". Wszystkie rozpoczęły już treningi przed pierwszym występem. Wiemy, z kim zatańczą w programie!

 • Bułecka nie uprawia przypadkowego seksu

  Sebastian Karpiel - Bułecka (32 l.) twierdzi, że nigdy nie uprawiał przygodnego seksu. Szybkie numerki po koncertach, wyuzdane panienki pchające się do pokoju hotelowego, gotowe na wszelkie odmiany miłosnego spoufalenia go nie interesują...