• Informacje na temat:

  z kim jest majdan

Artykuły na temat: z kim jest majdan
 • Małgorzata Rozenek-Majdan boi się tego spotkania!

  Przed Małgorzatą Rozenek-Majdan (po trzydziestce) kolejne wyzwanie. Musi się spotkać z nową ukochaną byłego męża...

 • Z kim spotyka się Deląg?

  Dotąd można go było oglądać jedynie w TVN Warszawa. Teraz wreszcie debiutuje na antenie TVN. Nowy program aktorki Doroty Deląg - Spotkania Doroty.

 • Małgosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (wiek nieznany) zadbała w najdrobniejszych szczegółach nie tylko o swoją karierę, ale i swoich dzieci! Zdradziła kim będzie w przyszłości jej starszy syn!

 • Krótki poradnik prowokatora

  Zazdrościsz Dodzie popularności? Nie możesz zrozumieć, dlaczego publiczność wciąż spija każde słowo zesłane światu przez Michała Wiśniewskiego? Uważasz, że sam robisz dobrą muzykę i ktoś mógłby się w końcu tobą zainteresować? A może kiedyś już byłeś na świeczniku, lecz nie potrafisz na niego wrócić? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie.

 • Kim jest nowa dziewczyna Jacka Rozenka? Tygodnik zdradza szczegóły!

  Jacek Rozenek (48 l.) najwyraźniej jest zakochany! Już wiemy, kim jest jego nowa dziewczyna. Ona z dumą chwali się tym, że są parą!

 • Zaręczyny Rozenek i Majdana w święta!

  ...perfekcyjna. Radosław Majdan (42) zatroszczył się, aby w barku nie zabrakło eleganckich trunków i szampana. Będzie z kim świętować... - Z mężem, synem Czarkiem, jego bliźniakami i córką przyjeżdżamy do(...) Majdan? A może jej wizerunek wzmocni podwójne nazwisko: Rozenek-Majdan? Na razie jest to słodka tajemnica zakochanych. - Dla obojga będzie to trzecie małżeństwo, a jak mówi przysłowie, do trzech...

 • Zobacz, kim jest nowa zdobycz Majdana

  ...40-letni Radosław Majdan na jednej z ostatnich imprez błyszczał u boku pięknej brunetki... Na kogo padło tym razem?

 • Łukasz Jemioł zakochany! Kim jest jego wybranek?

  Los się do niego uśmiechnął – Łukasz Jemioł (33 l.) jest zakochany!

 • Jarosław Jakimowicz wziął ślub! Kim jest jego żona?

  Jarosław Jakimowicz (47 l.) 10 września ożenił się ze swoją ukochaną, Katarzyną. Para powiedziała sobie „tak” w jednym z warszawskich kościołów.

 • Małgorzata Rozenek spędzi święta z rodzicami Majdana!

  ...z owocami, ulubionym daniem Radka. Halina Majdan dwoi się i troi, by przygotować się na wizytę gości. Jest przejęta, bo sławny syn po raz pierwszy przywiezie ze sobą perfekcyjną panią domu i jej(...). Sama Małgorzata w końcu jest szczęśliwa, że Radek zjednał sobie jej rodziców. Zrozumiała, że jej wybranek dostał ogromną dawkę miłości i akceptacji. Była żona Majdana, Doda Rabczewska, widzi zaś...

Wideo na temat: z kim jest majdan
 • Małgorzata Rozenek-Majdan o reakcji Radosława: "O, pani pączek!"

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) jest bardzo zadowolona, że jej ciąże nie były medialne. Gdy była przy nadziei, nie była jeszcze znana, ale może to i lepiej. W jej ocenie nie wyglądała wtedy najkorzystniej. „Jak widzę swoje zdjęcia z okresu ciąży, to tym bardziej się cieszę. Chociaż miałam wtedy parę wyjść do ‘Dzień Dobry TVN’ i do tej pory patrzę, kim była ta kobieta” – żartowała. Zdradziła

Dyskusje na temat: z kim jest majdan