• Informacje na temat:

  z kim jest małgorzata foremniak

Artykuły na temat: z kim jest małgorzata foremniak
 • Małgorzata Foremniak z tajemniczym mężczyzną na salonach!

  Czyżby Małgorzata Foremniak (51 l.) wreszcie znalazła kogoś, z kim warto zawalczyć o miłość? Podczas jednego z ostatnich wyjść towarzyszył jej pewien tajemniczy mężczyzna…

 • Foremniak z głową w chmurach

  I to w jakich chmurach! Małgorzata Foremniak, bohaterka seriali "Na dobre i na złe" oraz "Teraz albo nigdy", mierzy naprawdę wysoko - wyruszyła w podróż na czarny ląd, gdzie zamierza zdobyć Kilimandżaro, szczyt zwany "dachem Afryki".

 • Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola są ze sobą bardzo blisko! To przyjaźń czy kochanie?!

  Małgorzatę Foremniak (50 l.) i Agustina Egurrolę (48 l.) wiele łączy, a dodatkowo wspólna praca ich do siebie jeszcze bardziej zbliżyła. Czy z tej znajomości w końcu wyniknie coś więcej niż tylko przyjaźń?

 • Mucha: Konflikt z Foremniak?

  Czy Małgorzata Foremniak zrezygnowała z roli w komedii "Och, Karol" z powodu konfliktu z Anną Muchą? - Z mojej strony żadnego konfliktu nie ma - tłumaczy w rozmowie z "Na Żywo" Anna Mucha.

 • Małgorzata Foremniak: Szukam kogoś, kto mnie dopełni

  Małgorzata Foremniak (47 l.) na charytatywnym balu Fundacji TVN pojawiła się w towarzystwie... brata. Okazuje się, że aktorka tylko na niego może liczyć.

 • Z kim zatańczy Zielińska?

  Kasia Zielińska ("Barwy szczęścia", "Och, Karol 2") już ostro trenuje, przygotowując się do "Tańca z gwiazdami"! Ujawniamy, że jej partnerem został Rafał Maserak, który wygrał już dwie edycje tanecznego show - z Anną Muchą i Julią Kamińską.

 • "Przyjaciółki": Kim jest profesor?

  ...mnie premiera teatralna. W spektaklu "Być jak Elizabeth Taylor" zagram Richarda Burtona. W Liz wcieli się Małgorzata Foremniak. Wkrótce odbędzie się też premiera filmu kostiumowego "Wiking", gdzie(...) profesora Wiktora Jeleńskiego, prawnika, mającego własną kancelarię - dodaje. Szczegóły poznamy wkrótce. Dziś pewne jest jedno: - Profesor to postać bardzo niejednoznaczna. Ma jasne i ciemne strony. Jak...

 • "Chopin musi umrzeć" w Warszawie i w Londynie

  Joanna Kulig, Olga Bołądź, Małgorzata Foremniak i Wojciech Mecwaldowski pracują razem przy spektaklu "Chopin musi umrzeć" w reżyserii Marcina Wrony. Premiera jeszcze w kwietniu w Polsce i w Londynie.

 • Małgorzata Foremniak: Do Azji tylko z Olą!

  Małgorzata Foremniak (49 l.) ma za sobą ciężki czas. Czy udział w popularnym programie pozwoli jej o tym zapomnieć?

 • Polsat zaprasza na Wielkanoc

  Piotr Rubik, Robert Kubica, Piotr Bałtroczyk, Małgorzata Foremniak, Bogusław Linda, Anna Przybylska, Jack Nicholson, Nicole Kidman i Bruce Willis a wraz z nimi Kubuś Puchatek i Stuart Malutki - to gwiazdy, z którymi widzowie Polsatu spotkają się w Święta Wielkanocne. Nie zabraknie też niezwykłego, świątecznego spotkania z wielką rodziną programu "Jak Oni śpiewają".

Dyskusje na temat: z kim jest małgorzata foremniak
 • Re: "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak marzy o podróży dookoła świata

  Przepiękna kobieta ,znakomita aktorka .Jest madra ,skromna ,taktowna i baaardzo miła . Jest samotna z wyboru .Nie chce zadawac sie z byle kim . Ponadto postawiła najpierw na dziecko Zajeła się wychowaniem córki ,normalnym życiem ,nie lata po imprezach ani nie walczy o demokrację Szacunek i życze szczęscia .