• Informacje na temat:

  z kim jest małgorzata foremniak

Artykuły na temat: z kim jest małgorzata foremniak
 • Małgorzata Foremniak: Tak trudno jej o miłość

  Najtrudniejsze są powroty wieczorami do pustego domu. Nie ma z kim podzielić się choćby tym, co działo się na planie programu "Mam talent".

 • Foremniak z głową w chmurach

  I to w jakich chmurach! Małgorzata Foremniak, bohaterka seriali "Na dobre i na złe" oraz "Teraz albo nigdy", mierzy naprawdę wysoko - wyruszyła w podróż na czarny ląd, gdzie zamierza zdobyć Kilimandżaro, szczyt zwany "dachem Afryki".

 • Małgorzata Foremniak z tajemniczym mężczyzną na salonach!

  Czyżby Małgorzata Foremniak (51 l.) wreszcie znalazła kogoś, z kim warto zawalczyć o miłość? Podczas jednego z ostatnich wyjść towarzyszył jej pewien tajemniczy mężczyzna…

 • Mucha: Konflikt z Foremniak?

  Czy Małgorzata Foremniak zrezygnowała z roli w komedii "Och, Karol" z powodu konfliktu z Anną Muchą? - Z mojej strony żadnego konfliktu nie ma - tłumaczy w rozmowie z "Na Żywo" Anna Mucha.

 • Małgorzata Foremniak i Patryk Vega: Kulisy ich znajomości

  Gwiazda i reżyser poznali się w niezwykłych okolicznościach. Jak się okazuje, Małgorzata miała ogromny wpływ na jego sukces. A wszystko za sprawą pewnego spotkania…

 • Z kim zatańczy Zielińska?

  Kasia Zielińska ("Barwy szczęścia", "Och, Karol 2") już ostro trenuje, przygotowując się do "Tańca z gwiazdami"! Ujawniamy, że jej partnerem został Rafał Maserak, który wygrał już dwie edycje tanecznego show - z Anną Muchą i Julią Kamińską.

 • Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola są ze sobą bardzo blisko! To przyjaźń czy kochanie?!

  Małgorzatę Foremniak (50 l.) i Agustina Egurrolę (48 l.) wiele łączy, a dodatkowo wspólna praca ich do siebie jeszcze bardziej zbliżyła. Czy z tej znajomości w końcu wyniknie coś więcej niż tylko przyjaźń?

 • "Chopin musi umrzeć" w Warszawie i w Londynie

  Joanna Kulig, Olga Bołądź, Małgorzata Foremniak i Wojciech Mecwaldowski pracują razem przy spektaklu "Chopin musi umrzeć" w reżyserii Marcina Wrony. Premiera jeszcze w kwietniu w Polsce i w Londynie.

 • Małgorzata Foremniak: Szukam kogoś, kto mnie dopełni

  Małgorzata Foremniak (47 l.) na charytatywnym balu Fundacji TVN pojawiła się w towarzystwie... brata. Okazuje się, że aktorka tylko na niego może liczyć.

 • Polsat zaprasza na Wielkanoc

  Piotr Rubik, Robert Kubica, Piotr Bałtroczyk, Małgorzata Foremniak, Bogusław Linda, Anna Przybylska, Jack Nicholson, Nicole Kidman i Bruce Willis a wraz z nimi Kubuś Puchatek i Stuart Malutki - to gwiazdy, z którymi widzowie Polsatu spotkają się w Święta Wielkanocne. Nie zabraknie też niezwykłego, świątecznego spotkania z wielką rodziną programu "Jak Oni śpiewają".

Wideo na temat: z kim jest małgorzata foremniak
 • Doonby. Każdy jest kimś

  Sam Doonby, tajemniczy i przystojny włóczęga, pojawia się znikąd w małym miasteczku w Teksasie. Jego nagłe przybycie wywołuje falę niezwykłych zdarzeń i zmienia życie wielu ludzi. Kiedy równie niespodziewanie jak się pojawił, nagle znika, mieszkańcy miasteczka zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie może mieć obecność, lub brak jednej osoby. Współczesna historia Sama Doonby'ego przeplata się z opowieścią sprzed 40 lat o jego matce, która zachodzi w niechcianą ciążę. W...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Who Am I. Możesz być kim chcesz

  Utrzymany w klimacie kultowych filmów "Sala samobójców" i "Biegnij Lola, biegnij" film opowiada historię młodego nieudacznika, zafascynowanego technologiami komputerowymi, który dołącza do grupy idealistów włamujących się do serwerów korporacji czy grup stosujących sprzeczne z normami moralnymi chwyty (zebranie skinheadów, serwer firmy kosmetycznej przeprowadzającej doświadczenia na zwierzętach). Po kilku udanych akcjach pragną oni uznania legendy hakerów, człowieka ukrywającego się pod...

Dyskusje na temat: z kim jest małgorzata foremniak