• Informacje na temat:

  z kim jest marta wierzbicka

Artykuły na temat: z kim jest marta wierzbicka
 • Marta Wierzbicka i przystojny model są parą? Menedżer aktorki komentuje

  Dwa lata po zerwaniu z narzeczonym Marta Wierzbicka (26 l.) widywana jest z pewnym przystojniakiem. Kim jest?

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • Marta Wierzbicka ma chłopaka?! Szykowała się na randkę!

  Marta Wierzbicka (25 l.), odkąd rozstała się ze swoim narzeczonym, nie pokazywała się z żadnym innym mężczyzną publicznie. Czyżby niedługo miało się to zmienić?

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • "Na Wspólnej": Daniel wróci do Łucji?

  Ola Zimińska (Marta Wierzbicka) załamie się, gdy Daniel (Michał Tomala) – zapytany wprost o jego uczucia do Łucji (Magdalena Łoś) - wyzna, że nie może o niej zapomnieć i wciąż ją kocha.

 • Kliment czy Terrazino? Kogo wybierze Wyszkoni?

  Już we wrześniu kolejna edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jedną z uczestniczek show jest Anna Wyszkoni. Trwają ustalenia, z kim zatańczy popularna wokalistka. Podobno kandydatów jest dwóch...

 • Nowe twarze w 2015 roku! Zobacz, kto jest teraz na topie!

  Choć w show-biznesie goszczą już od kilku lat, dopiero gdy połączyły swoje siły, zaczęło być o nich głośno. Głównie za sprawą wspólnego pozowania na ściankach i robienia głupich min. Marta Wierzbicka(...). Musimy przyznać, że tegoroczna aktywność Sylwii Nowak (27 l.) na ściankach jest zaskakująca. Choć większość osób patrząc na jej zdjęcia nie ma pojęcia, kim jest ta postać, ona wydaje się tym w ogóle...

 • Startuje "Taniec z gwiazdami"

  To oni rozgrzeją do czerwoności parkiet tanecznego show. Która z pary biorących udział w "Dancing with the Stars" tym razem okaże się najlepsza? Pierwszy odcinek show już w piątek, 5 września, o 20:05 w Polsacie.

 • "Na Wspólnej": Miłość na całe życie?

  Ola (Marta Wierzbicka) zwierzy się przyjaciółce, że jest u boku Błażeja (Jakub Świderski) szczęśliwa.

 • "Spanie z gwiazdami": Cały sezon w jeden tydzień!

  Kto do tej pory nie miał szansy zobaczyć Bilguuna Ariunbaatara sypiającego z gwiazdami, teraz będzie ją miał! Już od 4 sierpnia przez cały tydzień, na kanale VIVA Polska, będzie można obejrzeć cały pierwszy sezon programu "Spanie z gwiazdami".

Dyskusje na temat: z kim jest marta wierzbicka