• Informacje na temat:

  z kim jest obecnie edyta górniak

Artykuły na temat: z kim jest obecnie edyta górniak
 • Edyta Górniak zakochana w Williamie! Kim jest jej nowy ukochany?

  Edyta Górniak (44 l.) jest szczęśliwie zakochana! Z doniesień medialnych dowiadujemy się, kim jest ten, który skradł jej serce. Okazuje się, że wokalistka i jej nowa miłość planują przyjazd do Polski!

 • "Edyta dogadała się z Dodą"

  Krążą plotki, że dwie polskie skandalistki - Edyta Górniak i Doda - zjednoczyły się przeciwko wspólnemu wrogowi - Mai Sablewskiej!

 • Jest wojna! Luxuria Astaroth odpowiada Korwin-Piotrowskiej! "Pani to nawet kijem nie chcą dotknąć"

  Luxuria Astaroth (19 l.) to nowa celebrytka w polskim show-biznesie, znana dzięki występom w teledyskach Donatana. Dziewczyna jest tak zapatrzona w siebie, że nie przyjmuje żadnej krytyki.

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  ...) jest największym komercyjnym sukcesem Patrycji Kosiarkiewicz. Sprzedaż - 35 tys. Dwa lata później wokalistka wróciła z płytą "Kim więc jestem", nagraną z Wojciechem Waglewskim. Obecnie pisze piosenki(...)Edyta Górniak zaczynała w musicalu "Metro" Janusza Józefowicza. W 1994 roku wybrana została na pierwszą w historii reprezentantkę Polski podczas 39. Konkursu Eurowizji z utworem "To nie ja...

 • Najgłośniejsze rozstania 2017 roku

  ...swego rodzaju mezaliansem. W lutym reżyser znalazł sobie nową muzę, co Edyta filozoficznie potwierdziła w gorzkim wpisie: "(...) Miłość jest mądrością i jeśli w którymś momencie wybieramy inną drogę(...) wspólnego gniazdka" - donosił informator jednej z kolorowych gazet. Obecnie "miska" widywana jest z brazylijskim modelem. Nie przetrwało także uczucie Seleny Gomez i Abla Makkonena Tesfaye'a...

 • Maciej Maleńczuk: Nie ma lepszej zemsty nad sukces (wywiad)

  Cynik, kabotyn i mizogin. Maciej Maleńczuk. Kobiety? "Wszystkie jednakowo durne". "The Voice Of Poland"? "Totalny szajs". Krakusy? "Zawistni". Komu jeszcze pan Maleńczuk pokazuje środkowy palec? Przekonajcie się sami!

 • Wspaniała Brodka, fatalna TVP

  Powrót Edyty Bartosiewicz, rewelacyjna Monika Brodka, szał na punkcie Kamila Bednarka... Nazwisk, które błyszczały w mijających 12 miesiącach na polskiej scenie muzycznej, nie brakuje, ale jest też kilku antybohaterów. Przedstawiamy wzloty i upadki 2010 roku!

 • "Ozorki w sosie chrzanowym"

  . Dodajmy, że Mathplanete mają także na koncie - nie do końca udaną - współpracę z Edytą Górniak, o której opowiedzieli w rozmowie z Pawłem Amarowiczem.

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Wbrew pozorom nie będzie to plotka rskie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, choć w naszym autorskim zestawieniu nie zabraknie głośnych rozpadów związków. Zapraszamy do lektury!

 • "Niczym się nie martwię"

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka grupy Virgin, swoim zachowaniem wywołuje skrajne opinie. Jedni ją podziwiają, inni nie mogą znieść jej widoku. Piosenkarka wygląda jednak na zadowoloną z zamieszania, jakie panuje wokół niej i planuje kolejne kontrowersyjne przedsięwzięcia. Chce opublikować swoje pamiętniki i wziąć udział w reality-show pokazującym jej związek z Radosławem Majdanem, bramkarzem Wisły Kraków. Doda w wywiadzie z Pawłem Kasą opowiedziała także o zmianach personalnych w Virgin,...