• Informacje na temat:

  z kim jest prokop

Artykuły na temat: z kim jest prokop
 • Hołownia chce zarabiać tyle, co Prokop

  Jak pisze "Super Express", do Hołowni może przemówić argument finansowy. Podobno znany prezenter jest właśnie w trakcie negocjacji nowej gaży w piątej edycji show - docelowo chciałby dostać tyle samo(...)!" może zostać uratowana? Na to wygląda. Stara się o to również sam Prokop, który po zakończeniu poprzedniej edycji show zadeklarował: "Nie wyobrażam sobie, żeby mógł prowadzić 'Mam talent!' z kimś...

 • Doda o spotkaniu z Britney Spears: Wiem, jaki to stres

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania z gwiazdą, również prywatnie. Przed faktem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani.

 • Agnieszka Krukówna nie miała szczęścia w miłości! To rozstanie było dla niej dramatem!

  ...jeszcze rok temu twierdziłam, że z nikim się nie zwiążę" - mówiła. Ceniła to, że jej ukochany nie jest artystą. "Aktor potrafi świetnie grać także w życiu. Nie wierzyłabym takiemu za grosz! A Radek jest(...) salonu optycznego, by naprawić ulubione okulary przeciwsłoneczne. Sympatyczny optyk Radosław zajął się jej własnością z takim zaangażowaniem, że wdała się z nim w pogawędkę. Dawno nie czuła się tak...

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

 • Makabryczna wpadka w "Dzień dobry TVN". Widzowie zamarli

  ...​Bardzo nietypowa sytuacja miała miejsce w ostatnim wydaniu "Dzień dobry TVN". Prowadzący zapytali małego chłopca o to, kim chciałby zostać w przyszłości. Jego odpowiedź zmroziła krew w żyłach.

 • Prokop debiutuje w kinie

  Marcin Prokop, popularny prezenter telewizyjny i jeden z gospodarzy programu "Mam talent!", postanowił spróbować swych sił w kinie. Już niebawem usłyszymy go w filmie "Renifer Niko ratuje święta" .

 • Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski: Między nimi wciąż wrze

  ...zdjęcie. To jasny komunikat, że są razem. Wkrótce dodatkowo to potwierdzają. Ona zapewnia: - Dawno nie byłam tak szczęśliwa. On pisze: "Dzięki wszystkim za dobre słowa! A tym, co mają słowa złe, mówię tylko: wara od mojej dziewczyny. Peace and Love!". Sprawy potoczyły się błyskawicznie. Mikołaj przedstawił nową ukochaną synkowi, sześcioletniemu Antosiowi, którego mamą jest Marta Juras. Znajomi...

 • Kim są nowi jurorzy "Idola"?

  W trzeciej edycji "Idola" pojawią się aż dwaj nowi jurorzy. Maciej Maleńczuk i Marcin Prokop zastąpią najbardziej kontrowersyjnego sędziego, Kubę Wojewódzkiego. Pierwszy z nich jest jednym z bardziej charyzmatycznych wokalistów w Polsce, drugi - znanym dziennikarzem muzycznym.

 • Agnieszka Chylińska w ogniu krytyki katolików!

  ...przede wszystkim trzeba być szczerym i prawdziwym. Mądrzy mistrzowie duchowi powtarzają: nie spotkasz Boga, jeśli będziesz przed nim udawać kogoś kim nie jesteś. Jeśli Agnieszka używa takiego języka na co dzień, to lepiej żeby przed Bogiem też była sobą, a nie pudrowała nosek i udawała grzeczniutką dziewczynkę. Modlitwa jest szczerą rozmową, a nie stawaniem na paluszkach i udawaniem kogoś, kim się...

 • Kim są ulubieńcy Polek?

  Poznaliśmy najbardziej skrywane kobiece pragnienia. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez TNS OBOP, Polki chciałyby choćby przez jeden dzień być... celebrytkami - znanymi aktorkami lub piosenkarkami.