• Informacje na temat:

  z kim jest prokop

Artykuły na temat: z kim jest prokop
 • Hołownia chce zarabiać tyle, co Prokop

  Jak pisze "Super Express", do Hołowni może przemówić argument finansowy. Podobno znany prezenter jest właśnie w trakcie negocjacji nowej gaży w piątej edycji show - docelowo chciałby dostać tyle samo(...)!" może zostać uratowana? Na to wygląda. Stara się o to również sam Prokop, który po zakończeniu poprzedniej edycji show zadeklarował: "Nie wyobrażam sobie, żeby mógł prowadzić 'Mam talent!' z kimś...

 • Doda o spotkaniu z Britney Spears: Wiem, jaki to stres

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania z gwiazdą, również prywatnie. Przed faktem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani.

 • Agnieszka Krukówna nie miała szczęścia w miłości! To rozstanie było dla niej dramatem!

  ...jeszcze rok temu twierdziłam, że z nikim się nie zwiążę" - mówiła. Ceniła to, że jej ukochany nie jest artystą. "Aktor potrafi świetnie grać także w życiu. Nie wierzyłabym takiemu za grosz! A Radek jest(...) salonu optycznego, by naprawić ulubione okulary przeciwsłoneczne. Sympatyczny optyk Radosław zajął się jej własnością z takim zaangażowaniem, że wdała się z nim w pogawędkę. Dawno nie czuła się tak...

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

 • "Naznaczony" w domowej kolekcji

  Polk, Marcin Prokop, Arkadiusz Janiczek i Małgorzata Buczkowska. Kim jest tajemniczy Nieznajomy? Jakiej okropności Tadeusz Kral dopuścił się przed laty? Czy można uciec przeznaczeniu i pokonać siły zła(...)Bohaterem serialu jest matematyk Tadeusz Kral (Piotr Adamczyk). Ma piękną żonę Milenę (Anna Dereszowska), uroczą córeczkę Natalię (Julia Wróblewska) i szansę na stypendium na prestiżowej zagranicznej...

 • Prokop debiutuje w kinie

  Marcin Prokop, popularny prezenter telewizyjny i jeden z gospodarzy programu "Mam talent!", postanowił spróbować swych sił w kinie. Już niebawem usłyszymy go w filmie "Renifer Niko ratuje święta" .

 • Serialowy przewodnik

  ...z Rogowskim. Z kolei Jurek kolejny raz zawodzi Basię, odwołując wyjazd do stadniny. Później wyznaje Ali, że jest bankrutem. Zduńska, bez konsultacji z mężem, proponuje, by na kilka dni się do niej(...) Rudnickim na konsultacje w jej sprawie. Okazuje się, że konieczna jest natychmiastowa operacja, by uratować życie nauczycielki. "Agenci NCSI" odc.15 Ministrowi Andorowi Gorgovanowi cudem udaje się...

 • Kim są nowi jurorzy "Idola"?

  W trzeciej edycji "Idola" pojawią się aż dwaj nowi jurorzy. Maciej Maleńczuk i Marcin Prokop zastąpią najbardziej kontrowersyjnego sędziego, Kubę Wojewódzkiego. Pierwszy z nich jest jednym z bardziej charyzmatycznych wokalistów w Polsce, drugi - znanym dziennikarzem muzycznym.

 • Kim są ulubieńcy Polek?

  Poznaliśmy najbardziej skrywane kobiece pragnienia. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez TNS OBOP, Polki chciałyby choćby przez jeden dzień być... celebrytkami - znanymi aktorkami lub piosenkarkami.

 • Jurorzy "Idola" o Monice Brodce

  Przed ostatnim finałowym koncertem trzeciej edycji "Idola", w którym wzięli udział Monika Brodka i Kuba Kęsy, to właśnie 16-latka spod Żywca była faworytką - przynajmniej w opinii jurorów. Telewidzowie przyznali im rację i ostatecznie Monika została triumfatorką konkursu, dzięki czemu nagra płytę.