• Informacje na temat:

  z kim jest rihanna

Artykuły na temat: z kim jest rihanna
 • Rihanna chce przedstawić Leonardo DiCaprio rodzicom!

  ...romans DiCaprio, który słynie z takich "akcji". Wygląda jednak na to, że Rihanna nieźle zawróciła mu głowie! Zagraniczne media donoszą, że ich relacja staje się coraz poważniejsza, a uczucie coraz silniejsze. Piosenkarka myśli już o tym, by zabrać go w swoje rodzinne strony. Chciałaby, żeby cała jej rodzina poznała nowego chłopaka. "Nie zrobiłaby tego dla kogoś, na kim jej nie zależy. To...

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • Kendall Jenner i Lewis Hamilton są parą?! Co na to Rihanna?

  ...informacja, że Hamilton spotyka się z przyrodnią siostrą Kim Kardashian. Serwis "Hollywood Life" podaje, że 19-latka była widziana niedawno w jego towarzystwie w Nowym Jorku. "Kendall i Lewis nie są oficjalnie parą, ale ona chce dać temu związkowi szansę. Teraz piłeczka jest po stronie Hamiltona" - zdradza informator portalu. Jeśli faktycznie 19-latka myśli poważnie o związaniu się ze sportowcem, ten...

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Rihanna ma nowego chłopaka!

  ...trzeba dodawać, że żadne z nich nie potwierdziło doniesień mediów. Być może Rihanna i Leonardo DiCaprio faktycznie stali się sobie bliscy, jednak z całą pewnością nie są parą. "New York Daily News" informuje, że Riri faktycznie jest zakochana, jednak w kimś zupełnie innym. Jej serce zdobył mężczyzna, z którym do tej pory łączyła ją jedynie przyjaźń. Szczęśliwiec ma na imię Richie i zdążył...

 • Legendy rocka kwiatkiem do kożucha popowych gwiazdek

  Artyści głównego nurtu odkryli znakomity sposób na podniesienie swojego prestiżu - zaproszenie do współpracy gwiazdy rocka. Istotą tej współpracy jest to, żeby rockman nic nie robił.

 • Pobił Rihannę?

  ...w Los Angeles niedługo po tym, jak Brown i jego dziewczyna, gwiazda pop Rihanna, byli widziani w dobrych nastrojach na przyjęciu przed uroczystością rozdania corocznych nagród Grammy. Niedługo później jednak funkcjonariusze policji otrzymali telefoniczne wezwanie od kobiety, która oskarżyła Browna o pobicie. Przedstawiciele policji nie zdradzili, kim była ta kobieta, tłumacząc to dobrem...

 • Recenzja Calvin Harris "Motion": Już tylko krok za Davidem Guettą

  Najpierw Dizzeego Rascala przestawiał na taneczne rytmy, potem Rihannie pomagał odnaleźć miłość, a dziś wysyła jasny przekaz Davidowi Guettcie. Jeszcze chwila, jeszcze momencik, i panowie zamienią się miejscami.

 • Rihanna: Rozmiar ma znaczenie

  Rihanna , samotna od czasu pobicia przez byłego partnera Chrisa Browna w lutym tego roku, jest z powrotem gotowa na randki. Interesują ją jednak mężczyźni, którzy potrafią stanąć na wysokości zadania w sypialni.

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.