• Informacje na temat:

  z kim jest włodarczyk agnieszka

Artykuły na temat: z kim jest włodarczyk agnieszka
Zdjęcia na temat: z kim jest włodarczyk agnieszka
Dyskusje na temat: z kim jest włodarczyk agnieszka
 • Re: "Klan": Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk zagrają razem w serialu?

  nidojda włodaryjna tylko do pornoli się nadaje, kim jest ta paszteciara z wygladem zdechłego zombie?

 • Re: Aneta nie odejdzie z serialu!

  Ludzie ogarnijcie! Jaka Anna Włodarczyk?? To jest Agnieszka Włodarczyk, która stanowi świetna parę z serialowym Pawłem grając Annę!!!:) Bronicie tej Anety Zając...a nawet nie wiecie kim ona jest w rzeczywistości może być podłą szmatą, a nie słodziutką Majeczką!

 • Re: Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  A kim jest szacowna Włodarczyk??? Aktoreczką o ktorej juz wszyscy zapomnieli? Bo zagrała u boku LIndy? JEDEN raz???? Dobre sobie!

 • Re: Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  ciekawe kim jest ta osoba pod kilkoma nickami co tak uparcie laczy Agnieszke z Lubaszenko:)

 • Re: Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  są tylko dla Lubaszenki takie patologie jak włodaczyk znaczą więcej niz zasłuzeni i docenieni aktorzy, tylko naszczać na taką pustą bez wykształcenia dłoń włodary , okropne jak wg łózka przydziela dię takie honory kim jest ta włodarczyk, to dyshonor dla festiwalu. Mam nadzieje, że ja wybuczą

 • Re: Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  Co teraz oznacza słowo gwiazda, aktorka, jeżeli o p.Włodarczyk tak się mówi ? To kim jest Gajos, Braciak, Seniuk, Englert i inni wielcy sceny i filmu ?

 • Re: Aneta nie odejdzie z serialu!

  Ludzie ogarnijcie! Jaka Anna Włodarczyk?? To jest Agnieszka Włodarczyk, która stanowi świetna parę z serialowym Pawłem grając Annę!!!:) Bronicie tej Anety Zając...a nawet nie wiecie kim ona jest w rzeczywistości może być podłą szmatą, a nie słodziutką Majeczką! Ludzie zastanowcie sie co piszecie.Co za bladz rozbija zwiazek gdzie sa dzieci!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Mikołaj Krawczyk znów w "Pierwszej miłości"!

  Ludzie co wy tu piszecie? To jest tylko film, a to że Agnieszka Włodarczyk jest taka tępa to tylko jej wina. Mikołaj jest ślepy, nie widzi z kim tak naprawdę żyję!!! Mnie akurat Marysie nic nie przeszkadza ,wręcz powinna być z Mikołajem. Agnieszki nie powinno być w tym serialu.

 • Re: Nadchodzą wielkie zmiany!

  .. i dzięki niej serial zrobił się ciekawszy:P". Dobrze, że potrafisz bronić swojej idolki, ale "Anka" nie jest aktorką... Aktorką jest Agnieszka Włodarczyk, a "Anka" to postać grana przez Agę.(...)A mi to obojętne z kim tam będzie Paweł bo to tylko serial. Mówicie, żeby się odczepić od Anki bo ona ma być z Pawłem, ale tak samo mogą mówić Ci, którzy chcą żeby Paweł był z Majką. To tylko serial