• Informacje na temat:

  z kim michael jackson ma dzieci

Artykuły na temat: z kim michael jackson ma dzieci
 • Dzieci Michaela o tacie

  W nadanym w amerykańskiej telewizji w poniedziałek najnowszym odcinku programu "The Oprah Winfrey Show" starsze dzieci zmarłego Michaela Jacksona po raz pierwszy wypowiedziały się publicznie na temat słynnego taty.

 • Michael Jackson zdruzgotany

  Michael Jackson, gwiazdor muzyki pop, jest zdruzgotany po obejrzeniu filmu, jaki w poniedziałek, 3 lutego, wyświetliła brytyjska telewizja. Muzyk jest mocno zdenerwowany faktem, że oglądając dokument dotyczący jego osoby można było odnieść wrażenie, że Jackson "nadużywa zaufania" dzieci. Prawnicy piosenkarza wnieśli w tej sprawie oficjalną skargę.

 • Michael Jackson "był najlepszym tatą"

  Paris, córka zmarłego w zeszłym roku Michaela Jacksona, ujawnia jakim ojcem był słynny artysta.

 • Pohoda: Jak przeżyć muzyczny festiwal z dzieckiem?

  włosko-francuskim duecie Putan Club? Spodziewajcie się ich wkrótce na katowickim Off Festivalu!

 • Jackson: Co dalej z dziećmi?

  W klanie Jacksonów toczą się dyskusje na temat przyszłości trójki dzieci Michaela.

 • Dzieci Jacksona w internecie. Film!

  Do internetu dostało się wideo, pokazujące bawiące się dzieci zmarłego Michaela Jacksona. Rodzina artysta jest wściekła z powodu ujawnienia filmu i szuka osoby odpowiedzialnej za wyciek.

 • Córeczka tatusia, blond wamp i ogrodniczka

  Zaczęła od "Dzieci w Ameryce", potem "Tańczyła w ciemnościach", robiła "Kolejny krok (bliżej ciebie)", a niedawno odkryła, jak wygląda "Prawdziwe życie". Nazywana we Francji "Brigitte Bardot rocka", angielska wokalistka Kim Wilde skończyła właśnie 50 lat.

 • Wzruszające wideo z małymi dziećmi Michaela Jacksona

  Podczas procesu związanego ze śmiercią Michaela Jacksona rodzina piosenkarza przedstawiła w sądzie materiały wideo pokazujące relacje między Królem Popu a jego dziećmi.

 • Córka Króla Popu: "Mam szansę żyć normalnie"

  13-letnia córka Michaela Jacksona szczerze o kontrowersyjnych metodach wychowawczych słynnego ojca.

 • Reakcje po śmierci "Króla Popu"

  Nagła śmierć Michaela Jacksona, który zmarł w czwartek (25 czerwca) w szpitalu w Los Angeles poruszyła środowisko muzyczne i filmowe na całym świecie - pisze agencja Reutera.

Wideo na temat: z kim michael jackson ma dzieci
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.