• Informacje na temat:

  zabawna historia

Artykuły na temat: zabawna historia
 • Kasia Nosowska skopana w damskiej toalecie? Zabawna historyjka na Instagramie

  .... Cała historia rozpoczyna się w damskiej toalecie, gdzie Kasia udaje się, by spożyć zabrane ze stołu frykasy. Odcinek pierwszy "Impreza show-biznesowa. Są na niej wszyscy. Siedzę sobie w toalecie...

 • Szybkie, wściekłe i zabawne

  15 maja na ekrany polskich kin trafiła brawurowa komedia "Gorący pościg", w której spotykały się latynoska seksbomba Sofia Vergara ("Casanova po przejściach") i laureatka Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie").

 • Zabawna zamiana

  Serial "Dziewczyna i chłopak" opowiada historię bliźniąt - Tosi i Tomka - zmuszonych do zamiany ról. Co słychać u jego bohaterów po latach?

 • "Rozumiemy się bez słów" : Bez dwóch zdań

  "Rozumiemy się bez słów" nie jest komedią o niepełnosprawnych, choć na pierwszym planie dumnie pręży się trójka głuchoniemych osób. Film Erica Lartigau to lekka, zabawna, uroczo sprośna i niepoprawna politycznie historia o urokach dojrzewania.

 • „Na Wspólnej”: Wyjątkowe historie już wiosną

  Fanów i widzów serialu „Na Wspólnej” czeka wyjątkowa wiosna! Historie trzymające w napięciu do ostatniej chwili oraz mnóstwo emocji. Zuza i Kamil pozbawieni córki, awantura w rodzinie Zimińskich o związek Oli z kobietą, zdrada Smolnego oraz intryga Julii – to tylko niektóre z nich. Jak bohaterowie serialu odnajdą się na życiowych zakrętach? Czy miłość i prawda zawsze zwyciężą? Odpowiedzi od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 na antenie TVN!

 • Historia Polaka w krzywym zwierciadle

  Historia Polaka ukazana w krzywym zwierciadle - tak swoją komedię "Obywatel", która właśnie trafiła do kin, określił Jerzy Stuhr. Akcja obejmuje okres od lat 50. po współczesność. Stuhr wyreżyserował ten film, a także w nim zagrał, razem z synem Maciejem.

 • Ola Kwaśniewska w szoku po śmierci Wodeckiego! Opowiedziała niesamowitą historię!

  Aleksandra Kwaśniewska (36 l.) nie może uwierzyć w to, co się stało. Śmierć Zbigniewa Wodeckiego (+67 l.) wstrząsnęła byłą prezydentówną...

 • "We are the best!" : Punk wiecznie żywy

  Lukas Moodysson wraca do tematyki, w której czuje się najlepiej: historii młodych outsiderów, nastolatków odstających od otoczenia. W przeciwieństwie jednak do ciężkiej tonacji "Fucking Amal" czy "Lilja 4-ever", "We are the best!" jest lekki, cudownie zabawny i genialnie wręcz zagrany przez trzy młode debiutantki.

 • "Czas honoru": Adam Fidusiewicz w kręgu historii

  ...mnie Wilk też ginie – trudno było oprzeć się wzruszeniu i refleksjom, że historia zatoczyła jakiś dziwny krąg, że mogłem zmierzyć się z legendą dziadka. Dziadek już wcześniej zasłynął bohaterstwem...

 • Najbardziej obrzydliwy występ w historii "Mam talent"

  W "Mam talent" wyemitowano kolejny pożałowania godny występ, reklamowany jako najbardziej obrzydliwy w historii show.

Zdjęcia na temat: zabawna historia
Wideo na temat: zabawna historia
 • Historia "Trawki"

  Szybkie, i zabawne, przypomnienie fabuły z sześciu poprzednich sezonów.

 • Liszewski: Kolega załatwił się w skansenie!

  Lider zespołu Weekend opowiedział "zabawną" historię, która przydarzyła się jego koledze z zespołu podczas trasy koncertowej. Okazuje się, że umiejętność znalezienia toalety nie jest jego mocną stroną. ( Źródło: TTV/x-news)

 • Jarosław Kuźniar: Dlaczego Polacy tak go nienawidzą?

  Jarek Kuźniar opowiedział zabawną historię o tym, jak sprowadził do pionu jednego ze swoich hejterów. Internauta rozpoczął swój post bez znieczulenia od słów "Ty k...", po uprzejmej acz stanowczej odpowiedzi ze strony dziennikarza w kolejnym zdaniu zwrócił się doń "Ty f...cie". Pewność siebie stracił dopiero, gdy dziennikarz zagroził mu, że postara się, aby wylali go z pracy! "Chwalił się, że pracuje dla dużego koncernu energetycznego. Gdy napisałem mu, że wyślę jego posty do biura promocji...