• Informacje na temat:

  zabawna sytuacja

Artykuły na temat: zabawna sytuacja
 • Steczkowska i Doda na jednym zdjęciu w Opolu! Powstało w zabawnych okolicznościach!

  ..., na które czekały wszystkie gazety. Diwa wpadła bowiem na Dodę, ale skończyło się jedynie na skromnym 'cześć' i zdjęciu, które pewnie nigdy nie ujrzy światła dziennego. Sytuacja była dość zabawna, bo...

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • Kasia Nosowska skopana w damskiej toalecie? Zabawna historyjka na Instagramie

  Kasia Nosowska (46 l.) na swoim Instagramie opowiedziała pewną mrożącą krew w żyłach historię z damskiej toalety.

 • Marcin Prokop: Mój talent wyszedł i nie wrócił

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy pierwszego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Przemek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przestaje poniżać żony! Tragiczna sytuacja!

  ...sobie czułości i to na oczach zmieszanej Martyny, którą finalnie zaopiekował się brat jej męża. Żenująca sytuacja była trudna do zniesienia dla Martyny, która nie wiedziała jak się ma zachować patrząc...

 • Szymon Hołownia: Udaję, że mam jakiś talent

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy drugiego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Całkiem nowa sytuacja

  - Życie Anity zmieni się w koszmar - zdradza aktorka. Przyznaje, że granie zaborczej i bezwzględnej dziewczyny jest sporym wyzwaniem. Zdradza też, kto rozśmiesza ją na planie serialu.

 • "Rozumiemy się bez słów" : Bez dwóch zdań

  "Rozumiemy się bez słów" nie jest komedią o niepełnosprawnych, choć na pierwszym planie dumnie pręży się trójka głuchoniemych osób. Film Erica Lartigau to lekka, zabawna, uroczo sprośna i niepoprawna politycznie historia o urokach dojrzewania.

 • 6 zabawnych dialogów z... "Przyjaciół"

  Praktycznie w każdym odcinku „Przyjaciół” słyszeliśmy kwestie bohaterów, które rozśmieszały nas do łez. Trudno bez obrazu oddać komizm tych sytuacji, ale warto przytoczyć kilka dialogów, które powinny wywołać uśmiech na twarzy każdego fana serialu.

 • Artur Barciś: Nie umiem kłamać

  Przebiegły, fałszywy i... zabawny. Taki jest grany przez niego Arkadiusz Czerepach w "Ranczu". Artur Barciś opowiada o tym, kto był pierwowzorem tej postaci i czy prywatnie coś go z nim łączy.

Zdjęcia na temat: zabawna sytuacja
Wideo na temat: zabawna sytuacja
 • "Druga szansa": Kulisy show biznesu

  Małgorzata Kożuchowska zdradza szczegóły 2. sezonu "Drugiej szansy". W najnowszych odcinkach widzowie zobaczą więcej sytuacji inspirowanych światem show biznesu. Jedne będą zabawne, inne - okropne.

 • "Na noże": Wpadki i kuchnia

  O wpadkach na planie, zabawnych sytuacjach oraz kuchni Jacka i Darka opowiadają aktorzy: Wojciech Zieliński, Joanna Jarmołowicz, Weronika Książkiewicz, Piotr Stramowski.

 • "Singielka": Będzie kolorowo i życiowo

  Anna Oberc opowiada o pracy na planie drugiego sezonu "Singielki" oraz przyszłych wątkach. - Muszę przyznać, że scenariusz jest tak śmieszny, że tak naprawdę to czasem nie jesteśmy w stanie tego grać. Scenarzyści naprawdę się starają wydobywać zabawne sytuacje z naszego życia.

Dyskusje na temat: zabawna sytuacja
 • Re: "Na dobre i na złe": Najdziwniejsza przygoda

  Zabawna sytuacja. Ale mogła skończyć sie niebezpiecznie. Bo co jeśli potrzebna byłaby bardziej fachowa pomoc?

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Na dworze Sulejmana

  Obecnie Erdoganowi bardzo blisko do Sulejmana. Czy Turcję czeka „Wspaniałe stulecie” ??? A co do tego filmu, to sytuacja jest w Polsce zabawna. Katolicki kraj, bogobojność - nie pójdziesz na imprezę bo tam na pewno piją, bez ślubu to tu nie będziecie mieszkali. A dzień w dzień siadają babcie i mamusie oraz tatusie przed TVP i patrzą jak jakiś Pasza z Sułtanem obrabiają panienki w haremie.