• Informacje na temat:

  zabawne wideo

Artykuły na temat: zabawne wideo
 • Antek Królikowski i Julia Wieniawa zakpili z fanów! Miało być zabawnie?!

  ...wprost zachwycone. Teraz z kolei film z pobytu na pięknej wyspie dodał Antonii. Nagranie miało być zabawne, a wyszło jak zwykle. Wieniawa i Królikowski idą brzegiem morza, a aktor zachwyca się urokami(...)!  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Karolina Korwin Piotrowska: Edyta Herbuś bardzo mi zaimponowała

  "Magiel towarzyski", program, który od ośmiu lat prowadzi Karolina Korwin Piotrowska, w tym sezonie zaskoczy widzów. Wśród gości, z którymi rozmawiała Piotrowska, była m.in. Edyta Herbuś. - Bardzo mi zaimponowała - oceniła tancerkę po spotkaniu.

 • Doda rozbawiona wypadkiem Rogalskiej

  ...apelując o uszanowanie jej prywatności i powstrzymanie się od "dowcipnych" komentarzy. Internauci nie posłuchali jednak polecenia Rogalskiej i wykorzystali sytuację, by stworzyć kilka zabawnych wideo...

 • Jack White: Wpatrywanie się w płonące ognisko (wywiad)

  - Moja babcia pochodzi z Lubziny pod Krakowem - ujawnił w rozmowie z RMF FM amerykański rockman Jack White, który chętnie opowiedział o tym interesującym wątku swojej rodzinnej historii. - Na pewno chciałbym zagrać całą trasę koncertową po Polsce, następnym razem kiedy będziemy wyruszać w drogę. To by było coś - zagrać tutaj nie jeden, dwa a np. 10 koncertów - dodaje autor przeboju "Seven Nation Army".

 • Wojciech Szczęsny przyłapany na "kradzieży" portfela kolegi z drużyny

  Nie od dziś wiadomo, że Wojciech Szczęsny (26 l.) lubi robić sobie żarty z kolegów. Jeden z jego kawałów został uwieczniony na filmiku, który opublikowano na oficjalnym facebookowym fanpage'u AS Romy. Na nagraniu widać, jak piłkarz skrada się za plecami Beckera, a następnie... wyciąga mu portfel z uchylonej kieszeni plecaka. Wyszło zabawnie, ale wideo było dla niektórych okazją do powielenia...

 • Kim Kardashian: Kolejna kontrowersyjna okładka

  Nowy rok Kim Kardashian zaczyna od kolejnego skandalu. Celebrytka ubrana w kolekcję Prady na okładce magazynu "LOVE" wygląda jak czarnoskóra kobieta.

 • Weronika Książkiewicz przestrzega: „Lewandowska i Chodakowska strzeżcie się”

  ...strzeżcie się!!!! Nadchodzę ja z nowatorskim zestawem ćwiczeń... Chcesz się wyrzeźbić na lato 2020 zacznij już dziś" - zareklamowała swoje wideo. Na filmiku aktorka wykonuje kilka, delikatnie rzecz...

 • Piraci z Karaibów uczą (się) języka niemieckiego

  Od kultowego "dziń dybry" z "'Allo 'Allo!" po pythonowskie żarty z imion Rzymian w "Żywocie Briana". Nic tak dobrze nie robi komedii jak zgrywa z gramatyki i języków obcych. Potwierdza to wchodzący na ekrany, familijny hit "Kapitan Szablozęby i skarb piratów".

 • Jak jeździć w dobrym stylu?

  W odcinku "Big Man on Hippcampus" Peter uczy się prowadzić samochód. Zobacz zabawne wideo.

 • Marjane Satrapi: Wiem, że mam rację

  Nie lubię opowiadać prostych historii i opłakiwać swoich bohaterów - mówi Marjane Satrapi, której anglojęzyczny debiut zatytułowany "Głosy" niebawem wejdzie na ekrany polskich kin.

Wideo na temat: zabawne wideo
 • Jola Pieńkowska: Robię cuda w seksie. Wideo!

  Jolanta Pieńkowska dała prawdziwy show w porannym "Dzień dobry TVN". Zgromadzeni w studiu goście rozmawiali o metodach poprawiających humor - jedną z nich jest wypowiadanie do lustra zabawnych zdań, które pomagają lepiej rozpocząć dzień. Piotr Kędzierski zaproponował, by było to: "Robię cuda w seksie". Choć początkowo prowadząca trochę się krygowała (z wykształcenia jest aktorką), w końcu uległa i poszła na całość. Zobaczcie... (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Lost": Pytania bez odpowiedzi

  Czego nie wyjaśnił nam finał "Lost"? Zobaczcie zabawne wideo.