• Informacje na temat:

  zabawne widzieć

Artykuły na temat: zabawne widzieć
 • "Czterej pancerni i pies": I zabawny, i dramatyczny

  Opowiadał, że tuż po porodzie, gdy dostał od akuszerki klapsa, by zacząć samodzielnie oddychać, to zamiast krzyczeć jak większość noworodków, on... roześmiał się.

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • Wierzy, że widziała kosmitów!

  Serwisy plotkarskie za oceanem obiegła wiadomość, że Drescher naprawdę jest przekonana, iż przeżyła bliskie spotkanie trzeciego stopnia z istotami pozaziemskimi. "To zabawne, ale zarówno mój były mąż jak i ja, zanim się poznaliśmy, widzieliśmy kosmitów. Przytrafiło się to nam podczas przejażdżki samochodem" - zwierzyła się Fran redaktorowi serwisu "HuffPost Celebrity". "Oboje byliśmy wtedy...

 • Artur Barciś: Nie umiem kłamać

  Przebiegły, fałszywy i... zabawny. Taki jest grany przez niego Arkadiusz Czerepach w "Ranczu". Artur Barciś opowiada o tym, kto był pierwowzorem tej postaci i czy prywatnie coś go z nim łączy.

 • Jedyny przepis na zabawną komedię - sprawdza się od 21 lat.

  Matt Groening, twórca kreskówki wszech czasów, zdradza dlaczego liberalnych "Simpsonów" uwielbiają konserwatyści.

 • Janusz Gajos o filmie "Body/Ciało": Wielka tajemnica

  - Nie widziałem polskiego filmu, który byłby podobny do tego, który właśnie nakręciliśmy - powiedział Janusz Gajos w rozmowie z Interią podczas Berlinale. Piątego dnia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, 9 lutego, miał premierę najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", w którym wybitny polski aktor gra główną rolę.

 • Wywiad: Widzi świat z góry

  ..., Łukasz, starszy ode mnie o pięć lat, zafascynowany wówczas swą ulubioną bajką, zmusił rodziców do nazwania mnie imieniem jej bohatera i tak oto zostałem Dobromirem. Swoją drogą, zabawne, jak różnie...

 • Emily Blunt: Zabójcza twardzielka

  Monstrualny kostium, jaki Emily Blunt nosiła na planie filmu "Na skraju jutra", ważył około 40 kilogramów, jednak aktorkę mogliśmy zobaczyć także w produkcji Douga Limana bez ciężkich "egzoszkieletów". Z okazji premiery DVD i Blu-ray "Na skraju jutra" gwiazda opowiedziała m.in. o współpracy z Tomem Cruise'em oraz o wyzwaniu, jakim było wcielenie się w postać zabójczej twardzielki.

 • Kasia Nosowska wypina pupę na Instagramie i spławia Kim Kardashian

  Kasia Nosowska (47 l.) wróciła do publikowania na swoim Instagramie zabawnych filmików. Na jednym z nich rozmawia z... Kim Kardashian.

 • "Bliskość" Amandy Peet

  Amanda Peet wciela się w jedną z głównych ról w nowym serialu HBO zatytułowanym "Bliskość". Pomysłodawcami komediowej produkcji są Jay i Mark Duplassowie, którzy napisali scenariusz i wyreżyserowali wszystkie odcinki.

Zdjęcia na temat: zabawne widzieć
Wideo na temat: zabawne widzieć
 • Porozmawiajmy o seksie

  . "Co innego widzieć dialogi na papierze, co innego oglądać jak te cztery przyjaciółki zmieniają to w coś niewinnego" twierdzi producent.

Dyskusje na temat: zabawne widzieć
 • Re: Jakub Wesołowski (Michał Konarski)

  Świetny z niego aktor, chociaż poprawiłabym parę scen. Życzę mu powodzenia i radzę się troche podszkolić. Mam nadzieję widzieć go w innych mniej poważnych rolach, ponieważ myślę że lepiej gra zabawne postacie.