• Informacje na temat:

  zabawne wpadki

Artykuły na temat: zabawne wpadki
 • Kasia Warnke i Piotr Stramowski: Miało być show z podróży poślubnej, skończyło się wpadką!

  Katarzyna Warnke (39 l.) i Piotr Stramowski (28 l.) pochwalili się w sieci zabawnym filmikiem z podróży poślubnej.

 • "Ranczo": Wpadki na planie

  Aktorki tak ucharakteryzowane, że nie rozpoznają ich nawet bliscy, reżyser w roli statysty i nocna wizyta "psiej bestii" - na planie serialu "Ranczo" często dzieje się coś, czego nie sposób przewidzieć.

 • Kompromitująca wpadka Kuźniara!

  ...byli wyraźnie zdziwieni jego wypowiedzią. W końcu nawet dziecko w podstawówce wie, że słynnego Hannibala Lectera grał Anthony Hopkins, a nie Jack Nicholson. To nie pierwsza wpadka zabawnego Jarka...

 • Najgorsze występy w telewizji śniadaniowej

  Telewizja śniadaniowa dla wielu muzyków to świetna szansa na promocję i dotarcie do szerszej publiczności. Jednak trzeba uważać, aby nie stać się przez przypadek pośmiewiskiem na oczach milionów Polaków.

 • Wpadka Jandy. Podlewała ogródek... gorącą wodą

  Krystyna Janda (60 l.) na swoim blogu przyznała się do zabawnej wpadki...

 • Duet Stuhrów podbił serca obywateli

  Najnowszy film Jerzego Stuhra obejrzało do tej pory ponad 300 tysięcy widzów - to najlepszy wynik w jego reżyserskiej karierze. "Obywatel" jest już popularniejszy od "Historii miłosnych" ,"Tygodnia z życia mężczyzny" czy "Korowodu" , a to dopiero początek jego kinowej wędrówki.

 • Wpadki scenarzystów

  W scenariuszach seriali często zdarzają się różne wpadki i błędy. Czasem wynikają z niedopatrzenia, czasem, być może, ze zwykłej niewiedzy. W końcu pisanie scenariusza, to kreowania pewnego świata - trudno ustrzec się małych pomyłek.

 • Maciej Stuhr: Chciałbym ludziom sprawić radość

  "Selfie" Macieja i Jerzego Stuhrów wykonane podczas pracy nad zwiastunem komedii "Obywatel" rozchodzi się w sieci w zawrotnym tempie. Tymczasem dwaj wybitni aktorzy postanowili zrobić sobie przerwę od "dzióbków" i... przysiąść na ławeczce, czerwono-białej rzecz jasna.

 • Wpadka Młynarskiej: Palnęła Tadli, że kocha Kreta!

  ...kochanka jej byłego, Jarka Kreta. Panie kiedyś się przyjaźniły, ale dzisiaj raczej się unikają. Między nimi doszło do dość zabawnej wymiany zdań: "Dzwonimy do Wiadomości. Co dziś się kręci...

 • Karol Strasburger "wyleczył się" z ADHD

  Teleturniej "Familiada" świętuje 20. urodziny. - Początkowo uległem modzie, by jako prezenter być bardzo żywy, przejawiać ADHD. Teraz jestem spokojniejszy i bardziej naturalny - przyznaje Karol Strasburger, gospodarz programu.

Wideo na temat: zabawne wpadki
 • "Na noże": Wpadki i kuchnia

  O wpadkach na planie, zabawnych sytuacjach oraz kuchni Jacka i Darka opowiadają aktorzy: Wojciech Zieliński, Joanna Jarmołowicz, Weronika Książkiewicz, Piotr Stramowski.

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

 • "Outlander": Sezon 2. na wesoło

  Sezon drugi na wesoło, czyli zabawne sceny i wpadki z planu zdjęciowego drugiego sezonu serialu "Outlander".

 • Tylko nie miłość

  Można mieć pecha raz lub dwa, ale co zrobić, gdy każdy związek kończy się katastrofą?! Julian nie ma szczęścia w miłości. Odkąd pamięta, przynosi pecha wszystkim swoim dziewczynom. Każda z nich, prędzej czy później, ląduje na ostrym dyżurze. Dlatego gdy poznaje Joannę, wpada na genialny plan, jak przechytrzyć złośliwy los. Takiej kumulacji zabawnych i miłosnych wpadek nie było dotąd w żadnej komedii. Jeśli wierzyć, że miłość to bolesna przypadłość, to w tym filmie zakochanych "ofiar" będzie...