• Informacje na temat:

  zabawny plan

Artykuły na temat: zabawny plan
 • Na planie "Świata według Kiepskich"

  Kiepscy wrócili na plan! W kolejnym sezonie popularnego serialu znowu będzie się działo.

 • Małgorzata Kożuchowska: Boska wróciła na plan

  Po roku przerwy Małgorzata Kożuchowska wróciła do serialu "rodzinka. pl". Gdy na planie gra mamę trzech chłopców, w garderobie czeka na nią jej sześciomiesięczny synek Jan Franciszek. W wywiadzie aktorka opowiada o niełatwym powrocie do pracy, o nowych wątkach, które pojawią się w szóstym sezonie, oraz o fenomenie "rodzinki.pl".

 • "Czterej pancerni i pies": I zabawny, i dramatyczny

  ...- uzupełniał. Na drugim planie Równolegle z pracą w teatrze aktor rozpoczął także swoją przygodę z filmem. Zadebiutował epizodyczną rólką w "Pokoleniu" Andrzeja Wajdy. Oczywiście zdarzało się aktorowi występować w głównych rolach, jak chociażby w "Ogniomistrzu Kaleniu" czy w "Dzięciole", ale mistrzostwo osiągnął, odtwarzając postaci drugoplanowe. - Nieraz więcej satysfakcji czerpałem z niewielkich...

 • "Rozumiemy się bez słów" : Bez dwóch zdań

  "Rozumiemy się bez słów" nie jest komedią o niepełnosprawnych, choć na pierwszym planie dumnie pręży się trójka głuchoniemych osób. Film Erica Lartigau to lekka, zabawna, uroczo sprośna i niepoprawna politycznie historia o urokach dojrzewania.

 • Śmiech poza planem

  Aktorzy opowiadają o zabawnych wpadkach na planie i komicznych sytuacjach, które miały miejsce podczas kręcenia scen. Przypominają pomylone kwestie i żarty,...

 • "Ranczo": Wpadki na planie

  Aktorki tak ucharakteryzowane, że nie rozpoznają ich nawet bliscy, reżyser w roli statysty i nocna wizyta "psiej bestii" - na planie serialu "Ranczo" często dzieje się coś, czego nie sposób przewidzieć.

 • Plan awaryjny

  Serial muzyczno-komediowy opowiadający o pełnym nadziei nauczycielu, który stara się uratować szkolny chór, pomagając jednocześnie grupie utalentowanych...

 • "We are the best!" : Punk wiecznie żywy

  Lukas Moodysson wraca do tematyki, w której czuje się najlepiej: historii młodych outsiderów, nastolatków odstających od otoczenia. W przeciwieństwie jednak do ciężkiej tonacji "Fucking Amal" czy "Lilja 4-ever", "We are the best!" jest lekki, cudownie zabawny i genialnie wręcz zagrany przez trzy młode debiutantki.

 • Pyton odnaleziony na planie "M jak miłość"?!

  W niedzielę, 8 lipca, nad Wisłą w okolicach Warszawy (Konstancin, Słomczyn) znaleziono wylinkę, czyli skórę zrzuconą przez pytona tygrysiego. Do tej pory gad pozostawał nieuchwytny. W końcu złapano go... na planie "M jak miłość"! Sprawdź szczegóły.

 • Bogusław Kaczmarczyk: Powrót do źródeł

  Chociażby dla takich chwil warto pracować. Niedawno Bogusław Kaczmarczyk - niezapomniany pacjent Nowak z serialu "Daleko od noszy" przeżył zabawną przygodę.

Zdjęcia na temat: zabawny plan
 • George Clooney zepsuł romantyczne zdjęcie Cindy Crawford!
Wideo na temat: zabawny plan
 • "Świat według Kiepskich": Marzena Sztuka - najzabawniejsze wspomnienie z planu

  Marzena Kipiel-Sztuka, czyli ukochana przez widzów Halinka Kiepska, dała się namówić na chwilę wspomnień. Jaka jest atmosfera na planie, zabawne momenty w pracy, co to znaczy „wypipkać” – o tym wszystkim opowiedziała nam w przerwie na planie serialu.

 • "Na noże": Wpadki i kuchnia

  O wpadkach na planie, zabawnych sytuacjach oraz kuchni Jacka i Darka opowiadają aktorzy: Wojciech Zieliński, Joanna Jarmołowicz, Weronika Książkiewicz, Piotr Stramowski.

 • "Singielka": Będzie kolorowo i życiowo

  Anna Oberc opowiada o pracy na planie drugiego sezonu "Singielki" oraz przyszłych wątkach. - Muszę przyznać, że scenariusz jest tak śmieszny, że tak naprawdę to czasem nie jesteśmy w stanie tego grać. Scenarzyści naprawdę się starają wydobywać zabawne sytuacje z naszego życia.

Dyskusje na temat: zabawny plan
 • Re: "Świat według Kiepskich": Powrót na plan!

  Serial jest wspaniały - lustro wystawione Polakom do pzeglądania się! Zabawny, pozbawiony fałszu, chwilami inteligentny do bólu. W zmienione Polsce godny następca Kabarecików Olgi Lipińskiej. Jest paradoksem, że to cud wyprodukował komercyjny POLSAT, a nie kultywująca rzekomą "Misję" telewizja publiczna. Już dawno twórcy tego serialu powinni dostać najwyższe państwowe odznaczenia za cywilizowanie