• Informacje na temat:

  zabieg głęboko

Artykuły na temat: zabieg głęboko
 • Mokra Lara Gessler wygina się nad basenem!

  ...! Zawsze się zachwycam Twoimi zdjęciami i urodą prawdziwie kobiecą lekko dziewczęcą" - komentowali internauci.  Faktycznie, córka Magdy Gessler jest bardzo naturalna i nie korzysta z zabiegów medycyny...

 • "Mama" : Chłopiec z saskiej porcelany

  Najnowszy, uhonorowany Nagrodą Jury w Cannes, film Xaviera Dolana to jego kolejna opowieść o toksycznej relacji matki i syna. "Mama" (2014), w porównaniu z debiutem kanadyjskiego twórcy ("Zabiłem moją matkę", 2009), jest jednak filmem dojrzalszym, głębszym i olśniewającym wizualnie. Nie nakręcił go bowiem zbuntowany chłopiec, ale świadomy swoich możliwości artysta, który o uczuciach skrywanych między słowami opowiada barwnym i oszałamiającym zmysły językiem filmowym.

 • "Barwy szczęścia": Izabeli Zwierzyńskiej groziła... ślepota. To cud, że widzi!

  ...​Izabela Zwierzyńska, czyli Iwona Pyrka z "Barw szczęścia", która w piątek 20 grudnia świętuje 30. urodziny, jeszcze niedawno była niemal zupełnie... ślepa. - Kompletnie nic nie widziałam - potwierdza aktorka i dodaje, że tylko dzięki skomplikowanemu zabiegowi, jakiemu się poddała, nie straciła wzroku. - To cud, że widzę - twierdzi.

 • Tomasz Kot u szczytu formy zawodowej

  "Postawa Zbigniewa Religi może natchnąć do tego, że czasami warto zawalczyć i postawić na swoim" - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w słynnego kardiochirurga w filmie "Bogowie" Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na zakończonym 20 września Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Na dobre i na złe

  .... Tymczasem pod opiekę Hani trafia Stefania, starsza pani, która ma przejść zabieg wstawienia endoprotezy. Doktor Sikorka podczas operacji popełnia jednak niebezpieczny błąd, a syn pacjentki oskarża...

 • Mroczne tajemnice Kościoła

  "Wezwani" , reż. Elio Quiroga, Hiszpania 2009, Hagi Film, premiera kinowa 28 sierpnia 2009

 • Operacje plastyczne polskich gwiazd. Zobacz jakie to koszty!

  Jaka jest cena piękna? Kto poddaje się zabiegom poprawiającym urodę? Czy każdy może sobie pozwolić na operację plastyczną czy tylko osoby z pierwszych stron gazet? Sprawdziliśmy ceny renomowanych klinik medycyny estetycznej.

 • "Klan": Kotulanka żegna się z serialem!

  Wiernych fanów "Klanu" czeka niezwykle emocjonująca i wzruszająca końcówka 17. sezonu. Przy oglądaniu finałowego tej wiosny odcinka, przyda się im zapas chusteczek do otarcia łez. Bowiem twórcy najstarszej polskiej telenoweli zdecydowali się zakończyć wątek Krystyny (Agnieszka Kotulanka).

 • Lewy chirurg

  Do Bronka Malanowskiego zgłasza się modelka Klaudia Kozubowicz. Ma głębokie rany po operacji biustu, przeprowadzonej w amatorskich warunkach. Detektyw zgadza się odnaleźć chirurga, który wykonał ten zabieg na zlecenie byłego chłopaka Klaudii. Przez agencję modelek detektywi docierają do znanego warszawskiego chirurga plastycznego. Okazuje się jednak, że to nie on trzymał w ręku skalpel...

 • Laureaci 41. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  Film "Jestem zły" w reżyserii Grzegorza Packa zdobył Grand Prix - Złotego Lajkonika, 41. ogólnopolskiego Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W rywalizacji międzynarodowej zwyciężył peruwiański obraz "Q'eshwachaka - el Puente Dorado" autorstwa Jorge Carmona del Solar, nagrodzony Złotym Smokiem.

Zdjęcia na temat: zabieg głęboko
Wideo na temat: zabieg głęboko
 • Depresja dotyka również skórę?

  dużo czasu w zamkniętych, dusznych pomieszczeniach. Z racji tego, że często pracujemy przy sztucznym oświetleniu, nasza skóra zaczyna wyglądać na bardzo zmęczoną. Dlatego warto wtedy pomyśleć o zabiegach(...). Jeśli chodzi o skórę, świetnie sprawdzą się peelingi medyczne. Przede wszystkim złuszczą nadmiernie zrogowaciały naskórek, odblokują pory, głęboko oczyszczą skórę. Peelingi intensywnie pobudzają skórę