• Informacje na temat:

  zabieg głęboko

Artykuły na temat: zabieg głęboko
 • Lewy chirurg

  Do Bronka Malanowskiego zgłasza się modelka Klaudia Kozubowicz. Ma głębokie rany po operacji biustu, przeprowadzonej w amatorskich warunkach. Detektyw zgadza się odnaleźć chirurga, który wykonał ten zabieg na zlecenie byłego chłopaka Klaudii. Przez agencję modelek detektywi docierają do znanego warszawskiego chirurga plastycznego. Okazuje się jednak, że to nie on trzymał w ręku skalpel...

 • "Mama" : Chłopiec z saskiej porcelany

  Najnowszy, uhonorowany Nagrodą Jury w Cannes, film Xaviera Dolana to jego kolejna opowieść o toksycznej relacji matki i syna. "Mama" (2014), w porównaniu z debiutem kanadyjskiego twórcy ("Zabiłem moją matkę", 2009), jest jednak filmem dojrzalszym, głębszym i olśniewającym wizualnie. Nie nakręcił go bowiem zbuntowany chłopiec, ale świadomy swoich możliwości artysta, który o uczuciach skrywanych między słowami opowiada barwnym i oszałamiającym zmysły językiem filmowym.

 • Moda na sukces

  Bridget jest w szpitalu. Grozi jej poronienie. Na szczęście dzięki drobnemu zabiegowi niebezpieczeństwo zostaje zażegnane. Taylor głęboko przeżywa kryzys...

 • Tomasz Kot u szczytu formy zawodowej

  "Postawa Zbigniewa Religi może natchnąć do tego, że czasami warto zawalczyć i postawić na swoim" - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w słynnego kardiochirurga w filmie "Bogowie" Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na zakończonym 20 września Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Agata Młynarska w końcu się do tego przyznała!

  ...urodą, której mogłyby pozazdrościć jej 20-latki. Dotąd, pytana o to, czemu zawdzięcza młody wygląd, chwaliła mezoterapię, nieinwazyjny zabieg głęboko nawilżający skórę. Dopiero w ostatnim wywiadzie dla "Twojego Stylu" przyznała się do innych ingerencji medycyny estetycznej. Pierwsze zabiegi wykonała dla siebie, kolejne z miłości do męża. Ten jednak początkowo nie był zachwycony ingerencją...

 • Mroczne tajemnice Kościoła

  "Wezwani" , reż. Elio Quiroga, Hiszpania 2009, Hagi Film, premiera kinowa 28 sierpnia 2009

 • Janek Pietrzak się wścieknie? Kasia Nova zamiast wkuwać tekst, robi sobie "inwazję tlenową"

  Wokalistka pochwaliła się na Facebooku, że zrobiła sobie zabieg potocznie nazywany "bankietowym". Polega on na wtłoczeniu witamy C i innych substancji odżywczych głęboko pod skórę. Ma to sprawić, że na festiwalu w Opolu Kasia zachwyci publiczność i telewidzów nie tylko świetnym głosem czy nienaganną dykcją, ale i brakiem makijażu. "Jestem właśnie w klinice, gdzie miałam robioną inwazję tlenową...

 • "Klan": Kotulanka żegna się z serialem!

  Wiernych fanów "Klanu" czeka niezwykle emocjonująca i wzruszająca końcówka 17. sezonu. Przy oglądaniu finałowego tej wiosny odcinka, przyda się im zapas chusteczek do otarcia łez. Bowiem twórcy najstarszej polskiej telenoweli zdecydowali się zakończyć wątek Krystyny (Agnieszka Kotulanka).

 • Natalia Niemen nawołuje do popierania prof. Chazana! "Życie = Bóg"

  Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że jest osobą głęboko wierzącą i duchowość zawsze była nadrzędną sprawą w jej życiu. Teraz, gdy Hanna Gronkiewicz-Waltz podjęła decyzję o odwołaniu prof. Bogdana(...) placówki, gdzie można by przeprowadzić zabieg.

 • Laureaci 41. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  Film "Jestem zły" w reżyserii Grzegorza Packa zdobył Grand Prix - Złotego Lajkonika, 41. ogólnopolskiego Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W rywalizacji międzynarodowej zwyciężył peruwiański obraz "Q'eshwachaka - el Puente Dorado" autorstwa Jorge Carmona del Solar, nagrodzony Złotym Smokiem.

Zdjęcia na temat: zabieg głęboko
Wideo na temat: zabieg głęboko
 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

 • Piękno

  Opowieść o mężczyźnie, który głęboko wierzy, że zły los jest mu pisany. Nie podejmuje żadnych działań, które mogą uczynić go szczęśliwym. Zupełnie nie jest przygotowany na przypadkowe spotkanie, które zmąci jego czystym i poukładanym życiem.