• Informacje na temat:

  zabieg laserowy

Artykuły na temat: zabieg laserowy
 • Kurowska wypiera się operacji plastycznych! "W ogóle mnie nie interesują zabiegi tego typu"

  Joanna Kurowska (52 l.) zaskoczyła wyznaniem na temat korzystania z zabiegów medycyny estetycznej...

 • Gwiazda po poważnym zabiegu

  Islandzka wokalistka Björk przeszła operację usunięcia polipa ze strun głosowych.

 • Agnieszka Orzechowska: Wyję z bólu. Skóra śmierdzi spalenizną!

  Agnieszka Orzechowska (31 l.) postanowiła usunąć szpecące blizny, które pozostały jej po wypadku. Zabieg ponoć jest niezwykle bolesny!

 • James Arthur likwiduje zeza

  Brytyjski wokalista James Arthur przejdzie laserowy zabieg korekcji wzroku.

 • Magda Różczka już po zabiegu

  Aktorka była krótkowidzem, na zabieg w jednej z prywatnych klinik okulistycznych zdecydowała się, ponieważ nie lubi chodzić w okularach. "Po zabiegu wszystko się zmieniło" - tłumaczy na łamach "Na żywo". "Świat stał się piękniejszy, pełen kolorów i słońca. Dostrzegam rzeczy, których wcześniej nie widziałam. Nie muszę już chodzić ze spuszczoną głową, bo kiedyś bałam się, że nie poznam znajomego...

 • 68-letni rockman już po operacji

  Gitarzysta Keith Richards czuje się coraz lepiej po zabiegu laserowej korekcji wzroku.

 • Jackson naprawdę się wybielał?

  Asystentka jednego z chirurgów plastycznych Michaela Jacksona twierdzi, że stosował on bardzo drastyczne i bolesne zabiegi, by wybielić swoją skórę. Dlatego też już wiele lat temu uzależnił się od środków przeciwbólowych.

 • Morbid Angel: Perkusista operowany

  Pedro "Pete" Sandoval, perkusista amerykańskiej grupy Morbid Angel, przeszedł zabieg mający wyleczyć go z trwającej od dawna dyskopatii.

 • Wolszczak prawie się oszpeciła

  Grażyna Wolszczak prowadzi w Polsat Café program "Przychodzi baba do lekarza", w którym wprowadza Polki w świat medycyny estetycznej. Sama też korzysta z zabiegów upiększających. Ostatnio przeżyła prawdziwe chwile grozy...

 • Ofiara operacji plastycznych!

  Hunter Tylo była najpiękniejszą aktorką "Mody na sukces" do czasu, aż zaczęła szukać lekarstwa na zatrzymanie młodości. Dziś wydaje tysiące dolarów na zabiegi, które zrobiły z niej "silikonowe monstrum".

Zdjęcia na temat: zabieg laserowy
Wideo na temat: zabieg laserowy
 • Tak Ajay Rochester walczy z nadwagą

  Ajay Rochester to australijska celebrytka, która zyskała popularność po tym, jak urodziła dziecko i schudła 50 kg. Napisała wówczas kilka poradników i okrzyknięta została ekspertką od odchudzania. Nadwaga jednak wróciła. Dziś 46-latka próbuje wrócić do dawnej wagi za pomocą zabiegów laserowych (Smart Lipo) w Center Medical spa w Santa Monica, na które uczęszcza trzy razy w tygodniu

 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.