• Informacje na temat:

  zabieg skutecznie

Artykuły na temat: zabieg skutecznie
 • Zdrowe i piękne nogi bez żylaków

  Do Polski zawitała innowacyjna metoda leczenia żylaków, która szybko i skutecznie pomaga pozbyć się problemu. VENABLOCK – system do zamykania żył powierzchownych kończyny dolnej przy pomocy specjalistycznego kleju tkankowego na bazie cyjanoakrylatu.

 • George Harrison przegrał walkę z rakiem?

  Smutną wiadomość dla fanów zamieściła witryna www.abcnews.com, powołując się na brytyjski tygodnik "Sunday People". Zgodnie z doniesieniem, George Harrison przegrywa walkę z chorobą nowotworową, co oznacza, iż zabiegi, którym poddał się niedawno w nowojorskiej klinice Staten Island University Hospital, okazały się nieskuteczne.

 • Sposób na zimę z Warszawą Kobiet

  Jak co roku jesienna szaruga, a następnie zimowe mrozy dla wielu z nas wiążą się z obniżeniem nastroju. Coraz mniejsza ilość światła słonecznego i towarzyszący jej chłód może każdemu skutecznie zepsuć humor. Jak walczyć z chandrą podpowiada zespół Warszawy Kobiet, który z okazji zimy przygotował dla warszawianek wyjątkowe atrakcje. Jak się okazuje nie ma takiego problemu, z którym nie poradzi...

 • Dylematy po wyznaniu Angeliny Jolie

  Ujawnienie przez Angelinę Jolie podwójnej mastektomii wywołało w USA pozytywne reakcje. Ale eksperci wskazują, że nie wszystkie kobiety stać na taką prewencję; są też obawy, że decyzja aktorki skłoni do zabiegu kobiety, dla których nie jest on konieczny.

 • Krzysztof Gojdź zrobił sobie nowy nos! "Dla jaj"

  Krzysztof Gojdź testuje na sobie wszystkie zabiegi, które proponuje klientkom. Ostatnio zrobił sobie korektę nosa przy użyciu kwasu hialuronowego.

 • Brian Epstein: Piąty Beatles

  50 lat temu (24 stycznia 1962 roku) kontrakt menedżerski z grupą The Beatles podpisał Brian Epstein. "Jeżeli kogokolwiek można nazwać 'Piątym Beatlesem', to był nim właśnie Brian" - powiedział po latach Paul McCartney, oddając hołd ekscentrycznemu, ale jakże skutecznemu menedżerowi.

 • "M jak miłość": Ich pierwszy pocałunek

  Rezolutna dziewczynka marzy o tym, by Paweł (Rafał Mroczek) związał się z jej mamą Alą (Olga Frycz), a tym samym został jej nowym tatą. Jej działania i zabiegi bardzo szybko przyniosą owoce. Dowód? W 1023. odcinku nieoczekiwanie dojdzie do namiętnego pocałunku między Zduńskim a mamą Basi! Następnie dziewczynka zacznie opowiadać koleżankom, że jej tata ma na imię... Paweł i jest pilotem...

 • Osbourne'owie: Sharon pozwana

  Sharon Osbourne, żona słynnego rockowego szaleńca Ozzy'ego, została pozwana przez producentów przedstawienia "Monologi waginy" za zrezygnowanie z udziału w spektaklu. Monologues Ltd zażądali od pozwanej 30 tysięcy funtów.

 • Słodko-gorzkie życie "Przyjaciółek"

  Tej wiosny będziemy żyć gorącym romansem Zuzy (Anita Sokołowska) z nowym pracownikiem banku, trzymać kciuki za Patrycję (Joanna Liszowska) i jej zabieg in vitro, wesprzemy Ankę (Magda Stużyńska-Bauer) w trudnych życiowych wyborach i zdopingujemy Ingę (Małgorzata Socha) w poszukiwaniu pracy i wyborze odpowiedniego faceta! Nowe perypetie "Przyjaciółek" zobaczymy już od 28 lutego (czwartek) o nowej...

 • Hipnoza Matta Damona

  34-letni Matt Damon ( "Skazani na siebie" , "Krucjata Bourne'a" ) znalazł niecodzienny sposób na pozbycie się nałogu - aby rzucić palenie 34-letni hollywoodzki gwiazdor pozwolił się... zahipnotyzować.

Zdjęcia na temat: zabieg skutecznie
Wideo na temat: zabieg skutecznie
 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

 • Ostatni Władca Wiatru (3D)

  Film zrealizowany na podstawie znanego serial u dla dzieci, osadzony w świecie fantasy wzorowanym na azjatyckiej metafizyce, w którym głównymi wątkami są wschodnie sztuki walki i magia. Potomek znaczącej linii Awatarów musi nauczyć się odpowiedzialnego działania, aby skutecznie stawić czoła narodowi Ognia i nie dopuścić do zniewolenia narodów Wody, Ziemi i Powietrza.