• Informacje na temat:

  zabieg trwałego

Artykuły na temat: zabieg trwałego
 • Maryla Rodowicz załamana. Idzie pod nóż!

  ...zagrażające nawet życiu. Lekarze decydują się więc na nią tylko w przypadku tych osób, u których doszło do trwałego zwyrodnienia stawu, uniemożliwiającego normalne funkcjonowanie. Maryla nie zna jeszcze dokładnej daty zabiegu, wiadomo jedynie, że odbędzie się on w najbliższych miesiącach. Na stronie internetowej artystki próżno szukać informacji o koncertach w 2014 r. Gwiazda już przygotowuje się...

 • Najpierw Szulim, a teraz Magda Waligórska. Szykuje się ślubny skandal!

  ...ślubu zjawiskowo i zaoferowała jej specjalne zabiegi. Suknię ślubną dla panny młodej uszyła specjalnie Dorota Goldpoint. Tej projektantce aktorka od dłuższego czasu jest wierna. Magdalena Waligórska(...). Możemy być razem w życiu i w pracy. To jest cudowne, bo trudno przecież zbudować coś trwałego stale się mijając. Chciałabym, żeby nasze uczucie przetrwało tak długo, jak związki naszych rodziców...

 • Serialowy przewodnik

  Jasiek może mieć przeszczepioną nerkę również od dawcy nie spokrewnionego z nim. odc: 2290: J acek rozmawia z Jasiem w szpitalu przed zabiegiem wszczepienia cewnika do dializ. Chłopak denerwuje się(...) Ridge’a, by ją powstrzymał. Whip odwiedza Owena i przekonuje go, by wrócił do żony. odc.5643 Jackie odwiedza męża. Tłumaczy mu, że różnica wieku nie pozwoli im stworzyć trwałego związku. Knight...

 • Gwiazda po poważnym zabiegu

  Islandzka wokalistka Björk przeszła operację usunięcia polipa ze strun głosowych.

 • Halle Berry: Wypadek na planie Bonda

  Halle Berry, tegoroczna laureatka Oscara za rolę w dramacie "Monster's Ball: Czekając na wyrok" , uległa wypadkowi podczas prac na planie swego najnowszego filmu, dwudziestej opowieści o przygodach 007, filmu "Die Another Day". Aktorka trafiła do szpitala, gdzie przeszła 30-minutowy zabieg okulistyczny.

 • "Witaj w klubie" : Wbrew przepowiedni

  "Witaj w klubie" w reżyserii Jeana-Marca Vallée to kolejny krok w stronę odtabuizowania początków epidemii AIDS - strachu przed wirusem, propagandowych działań organizacji zdrowia, nietolerancji wobec osób homoseksualnych i nienawiści "zdrowych", czytaj - heteroseksualnych.

 • Must be the bitwa na x factor

  Dobrze sprawdzająca się formuła "Must Be The Music", pominięcie tzw. kosmitów w "X Factor" i lukier wylewający się z "Bitwy na głosy" - sprawdźcie, jak nasza redakcja ocenia start trzech muzycznych programów!

 • "Nasza ścieżka rozwoju"

  Punkowa maksyma "Do It Yorself" (DIY) przyświeca sosnowieckiemu Frontside od samego początku. To oni przecierali w Polsce szlaki dla zespołów łączących ciężar metalu z hardcore'em, z którego się wychodzą. Formacji poruszających się na styku obu tych stylistyk jest w naszym kraju coraz więcej, choć wciąż zdecydowanie za mało.

Wideo na temat: zabieg trwałego
 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

 • Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?

  Nowy film Michela Gondry'ego ("Zakochany bez pamięci", "Jak we śnie") w którym rozmawia z Noamem Chomskym - jednym z największych myślicieli XX i XXI wieku. Film jest próbą pokazania niezwykle interesującej osobowości Noama Chomsky’ego, a także jego ciekawych, choć skomplikowanych naukowych teorii. Michael Gondry zdecydował się tu na wyjątkowy zabieg. Nie tylko prowadzi z naukowcem fascynującą i szczerą rozmowę. Dodatkowo ubarwił ją również fantastycznymi animacji, które w doskonały sposób...