• Informacje na temat:

  zabieg wstrzykiwania

Artykuły na temat: zabieg wstrzykiwania
 • Agnieszka Dygant wstrzykuje sobie w skórę jad węża!

  ...czasu do czasu wpaść do gabinetu odnowy biologicznej, aby nieco pomóc naturze. Dygant przekonuje, że jest zwolenniczką jedynie mało inwazyjnych zabiegów. Trzeba jednak przyznać, że są one dość kontrowersyjne. "Zdarza mi się raz na kilka miesięcy, ale bardzo to lubię. (...) Moim ostatnim odkryciem jest zabieg Derma-Oxy. Jak się dowiedziałam, polega na wtłaczaniu w skórę aktywnych składników, takich...

 • Michael Jackson miał kilka zabiegów rocznie

  Michael Jackson miał bardzo dużą tolerancję na leki przeciwbólowe i usypiające - zeznał anestezjolog artysty David Fournier podczas trwającego obecnie procesu o odszkodowanie za śmierć Króla Popu.

 • Tak Poniedziałek wstrzykuje sobie botoks

  Choć Jacek Poniedziałek (46 l.) przyznał się już do serii zabiegów odmładzających, nie chce o nich mówić. Dlaczego?

 • Maja Sablewska: Polecam botoks każdej kobiecie

  Była menedżerka gwiazd i była jurorka programu "X Factor" zachwala wstrzykiwanie sobie jadu kiełbasianego w twarz.

 • Potocka "wstrzykuje sobie w twarz osocze"

  Małgorzata Potocka, mimo upływu lat, cieszy się urodą, która zdaje się nie przemijać. Swój wspaniały wygląd aktorka zawdzięcza podobno nietypowemu zabiegowi.

 • Julia Roberts: Botoks? Nigdy więcej!

  Julia Roberts nie wstrzykuje sobie botoksu, bo nie chce stracić mimiki twarzy. Uważa, że bliscy mieliby problem z odczytaniem jej emocji. "Mam troje dzieci, które powinny wiedzieć, co czuję" - mówi artystka.

 • Co się dzieje z twarzą Melanie Griffith?

  O tym, że wiele gwiazd stosuje botoks, wiadomo nie od dziś. Zagraniczne media wielokrotnie pisały, że jedną z fanek poprawiania w ten sposób urody jest Melanie Griffith (59 l.). Aktorka swego czasu miała regularnie poddawać się zabiegowi wstrzykiwania odmładzającej substancji. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia nie sposób nie odnieść wrażenia, że znów postanowiła wygładzić swoją twarz…

 • 26-letnia gwiazda boi się botoksu

  Brytyjska piosenkarka Cheryl Cole nie obawia się starości. 26-latka nie rozumie starszych koleżanek, które za wszelką cenę, bolesnymi zabiegami, chcą poprawić przemijającą urodę.

 • Anna Popek rezygnuje z botoksu

  ...41-letnia Anna Popek postanowiła zrezygnować z kolejnych zabiegów wstrzykiwania botoksu. "Na razie wystarczy" - stwierdziła stanowczo w jednym z wywiadów.

 • Przyznała się do używania botoksu

  Jennifer Aniston to kolejna z gwiazd, która uległa panującej w Hollywood presji młodego wyglądu. Piękność przyznała, że stosowała zastrzyki z botoksu, choć jak twierdzi, obecnie już z nich nie korzysta.

Wideo na temat: zabieg wstrzykiwania
 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

 • Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?

  Nowy film Michela Gondry'ego ("Zakochany bez pamięci", "Jak we śnie") w którym rozmawia z Noamem Chomskym - jednym z największych myślicieli XX i XXI wieku. Film jest próbą pokazania niezwykle interesującej osobowości Noama Chomsky’ego, a także jego ciekawych, choć skomplikowanych naukowych teorii. Michael Gondry zdecydował się tu na wyjątkowy zabieg. Nie tylko prowadzi z naukowcem fascynującą i szczerą rozmowę. Dodatkowo ubarwił ją również fantastycznymi animacji, które w doskonały sposób...