• Informacje na temat:

  zabieg wykonywany

Artykuły na temat: zabieg wykonywany
 • "Na dobre i na złe": Operacja w łonie matki

  Czy poważny zabieg, który Sara przeprowadzi na nienarodzonym dziecku Oli, zakończy się sukcesem?

 • Stefano Terrazzino: Po każdym odcinku "TzG" idę na imprezę

  Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino z niecierpliwością czekają na kolejny odcinek programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Para zaprezentuje w nim swój ulubiony taniec, czyli zmysłową rumbę. Stefano Terrazzino przyznaje, że taniec jest dla niego nie tylko pracą, lecz także sposobem na odreagowanie stresu.

 • Krzysztof Gojdź zrobił sobie nowy nos! "Dla jaj"

  Krzysztof Gojdź testuje na sobie wszystkie zabiegi, które proponuje klientkom. Ostatnio zrobił sobie korektę nosa przy użyciu kwasu hialuronowego.

 • Ukrywał problemy z sercem

  W 2007 roku Paul McCartney przeszedł "rutynowy zabieg na sercu" - ujawnił rzecznik prasowy Beatlesa.

 • "Na dobre i na złe": Talent czy brawura?

  ...i poprosi kolegę, by go operował - choć zabieg będzie się wiązał z ogromnym ryzykiem. - 10 procent szans na przeżycie to mało... ale to zawsze coś! Bart, gdy zapozna się z badaniami profesora, z początku(...) z Akademii Medycznej. Gdy usłyszy, że Bart planuje ryzykowny zabieg, od razu pobiegnie do Trettera: - To szaleństwo! Ten szpital i tak ma już czarny PR... Brakuje mu tylko śmierci na stole operacyjnym...

 • Kelly Osbourne: Tatuaże to pomyłka

  Kelly Osbourne, córka legendarnego rockmana z zespołu Black Sabbath, przygotowuje się obecnie do serii bolesnych zabiegów usunięcia tatuaży. Celebrytka przyznaje, iż wykonanie ich było "pomyłką".

 • "Na dobre i na złe": Na pewno mogę operować?

  Do pracy w Leśnej Górze wróci Sylwia (Magdalena Turczeniewicz), która niedawno przeszła skomplikowaną operację mózgu, a na dodatek rozstała się z wiarołomnym mężem, Robertem (Bartosz Porczyk). Pani doktor od razu zostanie rzucona na głęboką wodę - będzie musiała przeprowadzić zabieg u dziecka. Na wieść o tym zaczną nią targać obawy, czy rzeczywiście może chwycić za skalpel. Dlatego zwróci się...

 • Przeszedł operację serca. Są komplikacje

  Jon Stevens, były muzyk australijskiej grupy INXS, trzy tygodnie temu przeszedł operację na otwartym sercu. Zabieg był udany, ale niestety nastąpiły komplikacje.

 • Anna Dymna: Co z jej stanem zdrowia?

  Kiedy podczas jednej z ostatnich wizyt u ortopedy Anna Dymna (67 l.) usłyszała, że prawdopodobnie znów będzie musiała być operowana, wpadła w panikę. Kolejny zabieg wiązałby się z brakiem aktywności zawodowej, a to dla niej największa kara.

 • Thurman podda się operacji?

  Uma Thurman twierdzi, że nie może wykluczyć, iż w przyszłości, gdy się zestarzeje, zrobi sobie operację plastyczną. Mówi, że rozumie, dlaczego aktorki dobrowolnie idą pod nóż.

Zdjęcia na temat: zabieg wykonywany
Wideo na temat: zabieg wykonywany
 • Marcin Prokop o operacjach plastycznych!

  Podobno najwięcej operacji plastycznych wykonuje się w Korei Południowej, m.in. po to, aby dostać wymarzoną pracę. Kultowi młodości poddał się Marcin Prokop, który pojechał do Korei, aby nakręcić dokument "Obsesja doskonałości". Jakim zabiegom poddał się dziennikarz i czego doświadczył? O tym Prokop opowiedział w "Dzień Dobry TVN". (źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.