• Informacje na temat:

  zabiegi intymne

Artykuły na temat: zabiegi intymne
 • Farrah Abraham transmitowała na żywo zabieg korekty warg sromowych!

  Farrah Abraham (26 l.) nie przestaje zaskakiwać. Amerykańska celebrytka, która zdobyła popularność występując w programie "Nastoletnie matki", w mediach społecznościowych prowadziła transmisję na żywo z zabiegu labioplastyki, czyli korekty warg sromowych. Zabieg przeprowadzony został w poniedziałek 16 kwietnia przez dr Shielę Nazarian i polegał na zredukowaniu zwisających części intymnych. "Moja pochwa jest teraz idealna" - zachwala 26-latka. Koszt zabiegu: 2600 dolarów.

 • Tatiana Okupnik: Ciało na parkiecie? Intymna sytuacja

  - Udział w "Tańcu z Gwiazdami" pozwolił mi się zmierzyć ze słabościami - przyznaje Tatiana Okupnik w wywiadzie dla najnowszego 21. numeru "Tele Tygodnia". Piosenkarka jeszcze kilka miesięcy temu chodziła o kulach. Teraz stanie do finałowej bitwy o zwycięstwo w tanecznym show.

 • ...oraz piję więcej wody, co jest ważne. Przed operacją byłaś z mamą na Jasnej Górze... - Tak się złożyło, że jeszcze dzień przed zabiegiem prowadziłam w Zabrzu bal Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii...

 • Weronika Rosati wygrała proces ws. książki Andrzeja Żuławskiego

  Reżyser Andrzej Żuławski i wydawca jego książki pt. "Nocnik" mają przeprosić aktorkę Weronikę Rosati i zapłacić jej 100 tys. zł zadośćuczynienia za możliwość identyfikowania fikcyjnej bohaterki książki z powódką oraz przypisanie jej "cech obraźliwych i fałszywych".

 • Seks po polsku, czyli jak się kochają w polskich serialach

  ...... pełen makijaż naszych ulubieńców z małego ekranu.  Sceny intymne nie dla dzieci i katolików Dlaczego stacje telewizyjne jak ognia unikają pikanterii w serialach? Tym bardziej że wprowadzenie...

 • Części intymne. Granice ekranowej transgresji

  Gdyby sporządzić ranking najbardziej skandalizujących dzieł w historii kina, czołowe miejsca w zestawieniu zajęłyby z pewnością klasyczne już obrazy erotycznej transgresji lat 70. Od premiery kultowego "Ostatniego tanga w Paryżu" minęło jednak już ponad 30 lat. Czy w ciągu ostatniej dekady powstały filmy, które w podobny sposób jak dzieło Bertolucciego zapiszą się na kartach historii jako przykłady przełamywania na ekranie tabu ludzkiej seksualności?

 • Szczęśliwe chłopaki

  W trakcie rozmów o scenariuszu filmowym, próbach i poszukiwaniach nowych sponsorów, Charlie zasięga rady Hanka w sprawie intymnej stylizacji, do czego...

 • DVD: "Transamerica"

  W zasadzie wszystko w tym filmie jest amerykańskie. Po pierwsze jest to klasyczne kino drogi, po drugie na ścieżkę dźwiękową składa się muzyka country, po trzecie główną rolę odtwarza tu gwiazda najpopularniejszego serial u ostatnich sezonów "Gotowe na wszystko" (Felicity Huffman). Ale wszystko jest tu też na opak!

 • Chwytliwy temat

  Betty zwierza się siostrze, że jeszcze nie była z Mattem w intymnej sytuacji. Amanda postanawia pomóc przyjaciółce zdobyć chłopaka. Hilda ma wątpliwości,...

 • Fall Out Boy uwodzą młodzież

  Fall Out Boy to przykład gwiazdy XXI wieku. Popularność zdobywają za pomocą internetu, marketingowych chwytów i stałej obecności w kolorowej prasie. Wysłannik INTERIA.PL oglądał w ostatni weekend występ grupy w Berlinie.