• Informacje na temat:

  zach braff zdjęcia

Artykuły na temat: zach braff zdjęcia
 • Zach Braff wraca do obsady

  Amerykański aktor Zach Braff wraca na plan serialu komediowego "Hoży doktorzy" w zaledwie kilka miesięcy od czasu, gdy ogłosił swoje odejście z jego obsady.

 • Nowy film twórcy "Garden State"

  Zach Braff - reżyser, scenarzysta i odtwórca głównej roli w filmie "Powrót do Garden State" - zrealizuje dla wytwórni Paramount Pictures remake duńskiego filmu "Open Hearts" - poinformował serwis "Variety". Braff, który użyczał głosu w amerykańskiej wersji "Kurczaka Małego" , będzie również jednym z producentów obrazu oraz pojawi się w małej roli.

 • Niezależny projekt Natalie Portman

  Natalie Potrman, bohaterka filmów "Atak klonów" , "Leon zawodowiec" i "Marsjanie atakują!" , wystąpi w niskobudżetowym dramacie "Large's Ark". Reżyserem, scenarzystą i odtwórcą jednej z ról będzie hollywoodzki aktor Zach Braff ("Tajemnica morderstwa na Manhattanie").

 • Nowa komedia Amandy Peet

  Amanda Peet, która swój talent komediowy zaprezentowała w filmach "Melinda i Melinda" , "Lepiej późno niż później" i "Zupełnie jak miłość" , wystąpi w komedii "Fast Track". Jej ekranowym partnerem będzie Zach Braff, reżyser i odtwórca głównej roli w "Powrocie do Garden State" .

 • Syn Michaela Jacksona będzie aktorem

  Starszy syn Michaela Jacksona Prince (16 l.) pójdzie w ślady swojej siostry Paris (15 l.) i zadebiutuje jako aktor. Zagra w ostatnim sezonie serialu "90210".

 • "Bezdroża": Niezależne Oscary

  Film "Bezdroża" został triumfatorem tegorocznej gali wręczenia nagród kina niezależnego - 2005 IFP Independent Spirit Awards. Obraz Alexandra Payne'a wyróżniono w sześciu kategoriach. Nagrody wręczono w sobotę, 27 lutego, na dzień przed ceremonią oscarową.

Wideo na temat: zach braff zdjęcia
 • Gdybym tylko tu był

  Obraz w reżyserii Zacha Braffa ("Powrót do Garden State") opowiadają historię Aidana Blooma, który w wieku 35 lat ciągle szuka swojej tożsamości. Próbuje być dobrym ojcem i mężem. Dorywcza praca aktora niestety nie pozwala na opłacenie rachunków na prywatne szkoły dla dzieci, więc postanawia uczyć je w domu. Stara się również przywrócić dobre relacje ze swoim ojcem.

 • Miss marca

  "Miss marca" to prześmieszna komedia o Eugenie - chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem "Playboya". Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny. Główne role zagrali Zack Cregger i Trevor Moore, którzy także wyreżyserowali film na podstawie własnego scenariusza. Komicy...

 • Oz Wielki i Potężny

  Gdy Oscar Diggs (James Franco), drugorzędny cyrkowy magik o nieco wątpliwej moralności, zostaje przeniesiony z zakurzonego Kansas do tętniącej życiem krainy Oz – cudownego świata pełnego barwnych postaci i niesamowitych krajobrazów – wydaje mu się, że wygrał los na loterii. Sława i bogactwo zdają się leżeć u jego stóp do chwili, w której spotyka trzy piękne i tajemnicze wiedźmy. Theodora (Mila Kunis), Evanora (Rachel Weisz) i Glinda (Michelle Williams) nie wierzą w to, że to właśnie Oscar...