• Informacje na temat:

  zach gilford

Artykuły na temat: zach gilford
 • W służbie (zdrowia) Mafii

  ...w Chicago z pracą na rzecz członków gangu. Ani szef chirurgii dr Stafford White (Zeljko Ivanek), ani jej chłopak dr Brett Robinson (Zach Gilford) nie wiedzą nic o jej podwójnym życiu i o dylematach...

 • Nowy serial Rhimes

  ...w miłość dr Mirandy Bailey (Chandra Wilson). Ponadto zagrają Caroline Dhavernas, Rachelle Lefevre oraz Zach Gilford. Serial ma mieć trzynaście odcinków.

 • Medyczna dżungla

  ...(Valerie Cruz) dołącza trójka kolejnych medyków. Mowa o Lily Brenner (Caroline Dhavernas), Minie Minard (Mamie Gummer) i Tommym Fullerze (Zach Gilford). Nowi, przyzwyczajeni do zachodnich wygód...

 • MTV Movie Awards: "Strażnicy Galaktyki" i "Sąsiedzi" z 7 nominacjami

  Stacja MTV ogłosiła dziś nominowanych do nagrody MTV Movie Awards 2015. Najwięcej szans na statuetki Złotego Popcornu mają trzy produkcje: "Strażnicy Galaktyki", "Gwiazd naszych wina" "Sąsiedzi"; wszystkie otrzymały po 7 nominacji.

 • "Diabelskie nasienie": Strach na ulicach Nowego Jorku

  W nietypowy sposób reklamują swój film producenci horroru "Diabelskie nasienie". Posłali na ulice Nowego Jorku sterowany pilotem wózek z "diabelskim niemowlakiem" w środku i zarejestrowali reakcję przechodniów.

 • Harmonia, świętość, przekleństwo

  Tylko trzy filmy zadebiutują w piątek, 2 maja, na ekranach naszych kin. Będą to: dokumentalny "Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości", amerykański horror "Diabelskie nasienie" oraz kazachski dramat "Lekcje harmonii".

Wideo na temat: zach gilford
 • Noc oczyszczenia: Anarchia

  Rok po wydarzeniach, które można było śledzić w "Nocy oczyszczenia", podczas kolejnego 12-godzinnego cyklu, światem będzie rządziła przemoc.

 • Miss marca

  "Miss marca" to prześmieszna komedia o Eugenie - chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem "Playboya". Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny. Główne role zagrali Zack Cregger i Trevor Moore, którzy także wyreżyserowali film na podstawie własnego scenariusza. Komicy...

 • Gdybym tylko tu był

  Obraz w reżyserii Zacha Braffa ("Powrót do Garden State") opowiadają historię Aidana Blooma, który w wieku 35 lat ciągle szuka swojej tożsamości. Próbuje być dobrym ojcem i mężem. Dorywcza praca aktora niestety nie pozwala na opłacenie rachunków na prywatne szkoły dla dzieci, więc postanawia uczyć je w domu. Stara się również przywrócić dobre relacje ze swoim ojcem.