• Informacje na temat:

  zachwycony wyglądem

Artykuły na temat: zachwycony wyglądem
 • "Ślub od pierwszego wejrzenia 3": Anita zachwyciła wszystkich! Adrian onieśmielony swoją nową żoną

  A jednak do ślubu doszło! Mimo że oczekiwanie na panną młodą przeciągnęło się, wreszcie dotarła ona na miejsce ceremonii. I wtedy okazało się, że cierpliwość popłaca. Anita olśniła bowiem swoim wyglądem. Zachwyceni byli goście i jej mąż, Adrian. Czyżby była szansa na szczęśliwe małżeństwo w trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

 • Jennifer Aniston: Wykorzysta okazję?

  "Co z tym ślubem?", "kiedy dziecko?", "czy myślisz o byłym mężu?" - Jennifer Aniston ma dość odpowiadania na te same pytania. Jej nowy film święci triumfy, a ona sama ma szansę zacząć wszystko od nowa.

 • Edyta Górniak bez makijażu! Fani są zachwyceni!

  Wokalistka jest piękną kobieta i nie da się jej tego odmówić. Zawsze pięknie ubrana z dopracowanym makijażem i fryzurą.  Tym razem postanowiła pokazać się w zupełnie innej odsłonie.  Na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem tuż przed zaśnięciem, gdzie pozuje bez grama makijażu.  Fani nie kryli zachwytu jej wyglądem. Mimo zbliżającej się wielkimi krokami 50-tki...

 • Beata Tyszkiewicz: Buty ważniejsze od jedzenia

  "Bardzo ważne były dla mnie zawsze buty" - wyznaje Beata Tyszkiewicz w książce "Elegantki. Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku". Gdy przed laty aktorka zatrzymała się z dłuższą wizytą w Paryżu, potrafiła oszczędzać na jedzeniu, byle kupić efektowne buty na festiwal filmowy.

 • Agnieszka Sienkiewicz zmieniła fryzurę! Fani zachwyceni!

  Aktorka znana z roli Doroty w serialu "Przyjaciółki", cieszy się sporą popularnością. Poza serialowym planem prowadzi spokojne i stateczne życie - od dwóch lat jest żoną biznesmena Mikołaja, z którym ma dwie córeczki - Zofię (3 l.) i Marię (4 m.).  Gdy tylko może, Agnieszka rezygnuje z makijażu i cieszy się naturalnym wyglądem. To samo tyczy się włosów - nie znajdziemy u aktorki szalonych upięć...

 • Jim Broadbent: "Zapuszkowany" Święty Mikołaj

  Choć swoją karierę rozpoczynał w agencji aktorskiej, zrzeszającej artystów-brzydali, po latach ma na koncie Oscara, zaś wśród ról kreacje książąt, księży, jednej księżniczki, a nawet samego... Boga. Jim Broadbent, jeden z najbardziej wszechstronnych aktorów Wielkiej Brytanii, powraca na ekrany kin w pełnym humoru obrazie "Uwolnić Mikołaja!".

 • Magdalena Mielcarz diametralnie zmieniła wygląd!

  Magdalena Mielcarz (39 l.) niechętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Tym razem zrobiła wyjątek!

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Weronika Rosati w sukni ślubnej! Fani zachwyceni

  ...pozuje ze swoim serialowym mężem - Jackiem Knapkiem. Rosati na fotografiach ubrana jest w piękną suknię ślubną.  Fani są zachwyceni wyglądem polskiej gwiazdy oraz postacią, jaką gra aktorka. Widzowie...

 • Adele zachwycona swoją woskową podobizną

  Woskowa podobizna piosenkarki Adele stanęła w środę (3 lipca) w słynnym londyńskim muzeum Madame Taussauds. Gwiazda nie pojawiła się na uroczystym odsłonięciu figury, ale doglądała procesu jej powstawania.

Zdjęcia na temat: zachwycony wyglądem
Wideo na temat: zachwycony wyglądem
 • Tamara Arciuch zachwycona ciążą

  Aktorka doskonale czuje się w ciąży. Zapewnia, że jest rozpieszczana zarówno przez członków rodziny, jak i kolegów z pracy. Za sekret swojego promiennego wyglądu uważa zastrzyk energii wywołany przez hormony.

 • Tulisie. Przygoda w Słonecznej Krainie

  Krówka Mumu zafascynowana spotykanym w parku stadem białych owieczek-artystek, lekkomyślnie porzuca przyjaciół, aby zostać gwiazdą estrady. Jednak wkrótce Mumu zrozumie, że prawdziwa przyjaźń jest ważniejsza od pięknego wyglądu i sławy. Wesołe przygody rozmarzonej krówki Mumu i jej niezawodnych przyjaciół: bystrego misia Pysia, psotnej żyrafy Fafy, małoćwierkliwego ptaszka Ćwirka, dzielnego psa Pikusia i słodkiej świnki Chrumci to najbardziej kolorowy filmie wiosny, który zachwyci wszystkich...

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.