• Informacje na temat:

  zadbana kobieta

Artykuły na temat: zadbana kobieta
 • Ilona Łepkowska apeluje do kobiet: Nie bądźcie jak Małgorzata Rozenek. To sztuczny twór

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (metryka zaginęła) ruszyła z nowym programem. Suchej nitki nie zostawia na nim, jak i na samej prowadzącej, królowa polskich seriali Ilona Łepkowska (64 l.).

 • Małgorzata Rozenek: Żeby była jasność - ja nie lubię sprzątać!

  Zadbane domostwo to dopiero początek pozytywnych zmian w życiu bohaterów programu. Małgorzata Rozenek rozprawia się z mitem kobiety-supermenki oraz zdradza, czy wytrzymałaby w domu z... bałaganiarzem.

 • Bończyk: Kobieta jest "podnóżkiem dla mężczyzny"

  ...wyniosłam z domu. Nauczyłam się, że kobieta jest "podnóżkiem dla mężczyzny". Prowadziłam zadbany dom, robiłam zakupy, obiady, wszystko. Zanim partner o czymś pomyślał, ja już spełniałam jego życzenie(...) udały mi się najbardziej (śmiech)! Macierzyństwo jest dla pani tematem tabu? O.B.: - Nie. Mam poczucie, że kilkakrotnie przegapiłam moment, w którym mogłam zostać mamą. Myślę jednak, że kobieta może...

 • Życie zaczyna się po pięćdziesiątce?

  W "Pytaniu na śniadanie" Mariola Bojarska-Ferenc prowadzi cykl skierowany przede wszystkim do osób dojrzałych. Otwarcie rozmawia w nim o seksie seniorów i sprawach zdrowotnych. Zwraca także uwagę na to, jak się nosić i znakomicie wyglądać.

 • Blogerka Oliwia P. odzyskała córkę, nad którą wcześniej się znęcała!

  We wrześniu 2018 roku polskimi mediami społecznościowymi wstrząsnęła sprawa blogerki Oliwii P. (27 l.) , która została oskarżona o znęcanie się nad swoją 3-letnią córeczką. Teraz okazuje się, że kobieta nadal ma dziecko pod swoją opieką.

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Natalia Lesz jest szczęściarą

  Już 25 października zobaczymy panią w intrygującym, bo skupionym na życiu obcokrajowców w Polsce serialu "Dziewczyny ze Lwowa". - Gram panią Puderkową - mieszkającą w pięknej, należącej do państwa Puderków rezydencji. To zadbana, pewna siebie, a jednocześnie sfrustrowana i pełna kompleksów kobieta. Ujawnia się to w sposobie, w jaki traktuje Swietę. Na pewno nie jest postacią pozytywną, bliżej...

 • "Rolnik szuka żony": Gotowi na wszystko

  "Rolnik szuka żony" to nowy program telewizyjnej Jedynki, który szturmem zdobywa telewidzów. W niedzielne wieczory reality-show ogląda już ponad 2,5 mln osób. Co sprawia, że Polacy aż tak bardzo zaciekawili się losami tytułowych rolników, szukających swoich "drugich połówek"?

 • "Komisarz Alex": Katarzynie Skrzyneckiej uroda czasem ułatwia życie...

  Katarzyna Skrzynecka, którą po wakacjach zobaczymy jako Rebekę w 1. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa", bardzo lubi się... zmieniać. - Kobieta powinna się zmieniać chociażby po to, by nie znudzić się swojemu mężczyźnie - mówi.

 • "Kobiety bez mężczyzn" w Polsce

  Film fabularny "Kobiety bez mężczyzn" irańskiej reżyserki Shirin Neshat, zrealizowany na podstawie książki zakazanej w Iranie przez władze tego kraju, od 26 listopada będzie można oglądać w polskich kinach.

Zdjęcia na temat: zadbana kobieta
Wideo na temat: zadbana kobieta
 • Rafał Jonkisz: Kobieta musi być zadbana. Facet już nie?

  Dla Mistera Polski Rafała Jonkisza kobieta atrakcyjna to przede wszystkim kobieta dbająca o siebie. – To jest główne kryterium. Nie tylko dla mnie, dla wszystkich facetów – mówi Jonkisz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. - Jest to moment, w którym możemy określić, czy kobieta jest atrakcyjna. Pierwsze, co się rzuca w oczy, to właśnie to, czy kobieta jest zadbana.

Dyskusje na temat: zadbana kobieta