• Informacje na temat:

  zadbana kobieta

Artykuły na temat: zadbana kobieta
 • Bończyk: Kobieta jest "podnóżkiem dla mężczyzny"

  ...wyniosłam z domu. Nauczyłam się, że kobieta jest "podnóżkiem dla mężczyzny". Prowadziłam zadbany dom, robiłam zakupy, obiady, wszystko. Zanim partner o czymś pomyślał, ja już spełniałam jego życzenie(...) udały mi się najbardziej (śmiech)! Macierzyństwo jest dla pani tematem tabu? O.B.: - Nie. Mam poczucie, że kilkakrotnie przegapiłam moment, w którym mogłam zostać mamą. Myślę jednak, że kobieta może...

 • Małgorzata Rozenek: Żeby była jasność - ja nie lubię sprzątać!

  Zadbane domostwo to dopiero początek pozytywnych zmian w życiu bohaterów programu. Małgorzata Rozenek rozprawia się z mitem kobiety-supermenki oraz zdradza, czy wytrzymałaby w domu z... bałaganiarzem.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Natalia Lesz jest szczęściarą

  Już 25 października zobaczymy panią w intrygującym, bo skupionym na życiu obcokrajowców w Polsce serialu "Dziewczyny ze Lwowa". - Gram panią Puderkową - mieszkającą w pięknej, należącej do państwa Puderków rezydencji. To zadbana, pewna siebie, a jednocześnie sfrustrowana i pełna kompleksów kobieta. Ujawnia się to w sposobie, w jaki traktuje Swietę. Na pewno nie jest postacią pozytywną, bliżej...

 • Życie zaczyna się po pięćdziesiątce?

  W "Pytaniu na śniadanie" Mariola Bojarska-Ferenc prowadzi cykl skierowany przede wszystkim do osób dojrzałych. Otwarcie rozmawia w nim o seksie seniorów i sprawach zdrowotnych. Zwraca także uwagę na to, jak się nosić i znakomicie wyglądać.

 • "Komisarz Alex": Katarzynie Skrzyneckiej uroda czasem ułatwia życie...

  Katarzyna Skrzynecka, którą po wakacjach zobaczymy jako Rebekę w 1. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa", bardzo lubi się... zmieniać. - Kobieta powinna się zmieniać chociażby po to, by nie znudzić się swojemu mężczyźnie - mówi.

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • Russell Crowe bardzo się zmienił. Tak teraz wygląda

  Russell Crowe (54 l.) kojarzony jest przede wszystkim z rolą w "Gladiatorze". Wzdychały do niego rzesze kobiet! Na przestrzeni lat aktor bardzo się zmienił. Ostatnio zaprezentował swój nowy wizerunek. Teraz aż trudno go rozpoznać...

 • "Rolnik szuka żony": Gotowi na wszystko

  "Rolnik szuka żony" to nowy program telewizyjnej Jedynki, który szturmem zdobywa telewidzów. W niedzielne wieczory reality-show ogląda już ponad 2,5 mln osób. Co sprawia, że Polacy aż tak bardzo zaciekawili się losami tytułowych rolników, szukających swoich "drugich połówek"?

 • Księżna Kate cierpi przez zasady panujące na królewskim dworze?

  Księżna Kate (35 l.) nie ma tak bajecznego życia, jakby mogli to sobie wyobrażać poddani. Nie może nawet wykonywać czynności, na którą mogą pozwolić sobie miliony kobiet na całym świecie każdego dnia!

 • "Kobiety bez mężczyzn" w Polsce

  Film fabularny "Kobiety bez mężczyzn" irańskiej reżyserki Shirin Neshat, zrealizowany na podstawie książki zakazanej w Iranie przez władze tego kraju, od 26 listopada będzie można oglądać w polskich kinach.

Wideo na temat: zadbana kobieta
 • Rafał Jonkisz: Kobieta musi być zadbana. Facet już nie?

  Dla Mistera Polski Rafała Jonkisza kobieta atrakcyjna to przede wszystkim kobieta dbająca o siebie. – To jest główne kryterium. Nie tylko dla mnie, dla wszystkich facetów – mówi Jonkisz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. - Jest to moment, w którym możemy określić, czy kobieta jest atrakcyjna. Pierwsze, co się rzuca w oczy, to właśnie to, czy kobieta jest zadbana.

 • Inna kobieta

  Carly Whitten (Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Upton) -...

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

Dyskusje na temat: zadbana kobieta