• Informacje na temat:

  zagrać harry

Artykuły na temat: zagrać harry
 • Harry Potter woli starsze kobiety

  Znany z roli Harry'ego Pottera brytyjski aktor Daniel Radcliffe twierdzi, że nie interesują go jego rówieśniczki, bo wymagają poświęcania zbyt dużo uwagi.

 • Joanna Jabłczyńska doceniona za dubbing

  Joanna Jabłczyńska otrzymała Nagrodę Specjalną za Całokształt Osiągnięć w Dubbingu podczas bydgoskiego festiwalu Animocje. Aktorka pracuje w dubbingu filmowym od 20 lat i ma na koncie role w ponad 80 filmach. Przyznaje, że zawodowo spełnia się właśnie użyczając swego głosu postaciom filmowym, a nie stając przed kamerą.

 • Gejowskie sceny z Danielem Radcliffem wywołały szok

  ...23-letni aktor, najbardziej znany z tytułowej roli w filmowej sadze o Harrym Potterze, radykalnie zmienia filmowy wizerunek!

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • Alicja zarobi milion dolarów!?

  Alicja Bachleda-Curuś (26 l.) ma szansę zagrać w międzynarodowej produkcji. Co ciekawe, film kręcony będzie w rodzinnym mieście aktorki - Krakowie.

 • Brenton Thwaites rusza na podbój Hollywood

  Powiedzieć o Brentonie Thwaitesie, że szturmem podbija Hollywood, to jak nic nie powiedzieć. Hitowy "Dawca pamięci", rola u boku Angeliny Jolie w "Czarownicy", a na horyzoncie nowi "Piraci z Karaibów". Wszystko to razem składa się na najgorętszy debiut aktorski ostatnich lat.

 • "Nielegalni": Szpieg, który miał słabości

  Dlaczego zdecydowaliście się zagrać w tym serialu? Co was skłoniło? Andrzej Seweryn: Przede wszystkim znakomity scenariusz, który dawał mi wspaniały materiał aktorski. Przeczytałem go bardzo(...) z aktorami z zagranicy i byłem ciekaw ich metod pracy. Jacy są wasi bohaterowie? A.S.: Zawsze marzyłem o tym, żeby zagrać rolę, której nie powstydziłby się Clint Eastwood. I to jest taka postać...

 • Harry Potter kontra kosmici?

  14-letni Daniel Radcliffe ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" ) rozważa przyjęcie roli w filmie "Evangelion". Odtwórca postaci słynnego małego czarodzieja, stworzonego przez Joanne K. Rowling, miałby zagrać młodego człowieka, który w kabinie wielkiego bojowego robota stawia czoło najeźdźcom z kosmosu. Projekt będzie adaptacją znanej japońskiej sagi anime .

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska nagrodzona za wybitne osiągnięcia w dubbingu

  ...w telewizji, nie są doceniani. Dubbing jest naprawdę trudną sztuką. Trzeba bardzo wiele rzeczy połączyć, bo i dźwięk, i wizję, tzn. obraz, który ma się przed sobą, i jeszcze zagrać do tego, tak naprawdę(...) koncie ponad 80 ról dubbingowych. Użyczała swego głosu w takich filmach, jak "Król Lew II: Czas Simby", "Grinch: Świąt nie będzie", "Spirited Away: W krainie bogów", "Harry Potter i Kamień Filozoficzny...

 • Zagra w ostatnim Harry Potterze!

  Rhys Ifans, aktor znany z takich filmów jak "Notting Hill" czy "Elisabeth: Złoty wiek", ma zagrać w siódmej części Harry Pottera.