• Informacje na temat:

  zagrać rolę

Artykuły na temat: zagrać rolę
 • "Barwy szczęścia": Pisarz-skandalista chce zagrać macho!

  ...marzy, by zagrać... u Vegi. Jak trafiłeś na plan "Barw szczęścia"? - Zaproponowano mi rolę, zgodziłem się. Na szczęście w serialu można dziś zagrać nawet nie będąc po szkole aktorskiej. Przykłady(...) siebie wymarzoną rolę, jaka by to była postać? - Dramatyczna! Była taka postać w "Barwach" - Krzepiński, morderca Marty Walawskiej. Świetna! W fabule chciałbym zagrać kogoś, kto jest całkowitym...

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • "Czysta krew": Benedict Cumberbatch i Jessica Chastain mieli zagrać główne role?

  Alan Ball, twórca serialu "Czysta krew", wziął udział w panelu poświęconemu produkcji podczas Vulture Festival. Przed zgromadzoną publicznością wyjawił parę interesujących szczegółów. Wiedzieliście, że rolę w "Czystej krwi" mógł dostać Benedict Cumberbatch?

 • Daniel Olbrychski: Marzę, by zagrać u boku Meryl Streep

  - Miałem szczęście do wspaniałych partnerek filmowych - mówi Daniel Olbrychski. Za wyjątkową uznaje zwłaszcza współpracę z Ewą Kasprzyk i Angeliną Jolie. Przyznaje też, że chciałby jeszcze zagrać u boku Meryl Streep, z którą przyjaźni się od kilkudziesięciu lat.

 • "Blondynka": Marta Żmuda Trzebiatowska czekała 10 lat, by zagrać w "Blondynce"!

  Marta Żmuda Trzebiatowska, którą jeszcze w tym roku oglądać będziemy w nowych odcinkach "Blondynki", już 10 lat temu miała zagrać Sylwię Kubus. Jesienią 2009 roku, gdy startowały zdjęcia do serialu, zaproponowano jej rolę uroczej pani weterynarz, ale wtedy musiała odmówić...

 • Gérard Depardieu w "House of Cards"?

  Netflix przygotowuje francuską wersję popularnego politycznego serialu "House of Cards". Główną rolę ma zagrać Gérard Depardieu.

 • "M jak miłość": ​Rafał Mroczek wolałby zagrać bardziej charakterystyczną rolę

  ...- Gdybym miał dostać propozycję filmową, wolałbym zagrać bardziej charakterystyczną postać niż Paweł Zduński z "M jak miłość" - mówi PAP Life Rafał Mroczek. - Tego amanta już wystarczy - dodaje.

 • Magdalena Schejbal marzy o roli superbohaterki

  Najpierw chciała zostać dziennikarką, potem... korespondentem wojennym, w końcu poszła w ślady rodziców - aktorów. - Chciałabym zagrać superbohaterkę - mówi Magdalena Schejbal. - Moje dzieci mogą być nawet spawaczami - byleby były szczęśliwe - dodaje.

 • "M jak miłość": Bracia Zacharzewscy mieli zagrać bliźniaków Zduńskich

  Marcin Zacharzewski, który od ośmiu lat wciela się w doktora Borysa Jakubka w "Na dobre i na złe", bardzo się ucieszył, gdy niedawno dowiedział się, iż rolę w serialu dostał też Maciej - jego brat(...) na scenach różnych teatrów... Do tej pory tylko trzy razy mieli okazję zagrać bliźniaków - w latach 2008-2009 spotykali się na planie "BrzydUli", w  2014 roku wcielili się w Marka i Jacka Lemanów...

 • Antoni Królikowski jako Eugeniusz Bodo?

  Podobno trwają prace nad serialem, za którego fabularną kanwę posłuży biografia legendarnego artysty - Eugeniusza Bodo. Główną rolę ma zagrać aktor znany z sagi "Nad rozlewiskiem".

Zdjęcia na temat: zagrać rolę
Wideo na temat: zagrać rolę
Dyskusje na temat: zagrać rolę