• Informacje na temat:

  zagraniczne gwiazdki

Artykuły na temat: zagraniczne gwiazdki
 • Doda plagiatuje zagraniczne gwiazdy

  Mimo że Dorota Rabczewska (24 l.) na karku nosi bardzo drogie ciuchy, nie jest specjalnie oryginalna. Piosenkarka niemal wszystko podpatrzyła u zagranicznych gwiazdek.

 • 2014 rokiem pośladków? A jakżeby inaczej

  Rok 2013 nazwany był m.in. przez CNN oraz kilka innych opiniotwórczych portali za rok pupy i pośladków w muzyce. Patrząc na mijający 2014 rok, można odnieść wrażenie, że i w tym roku tylna część ciała miała się równie dobrze co w poprzednim, a może nawet lepiej.

 • To ona zastąpi Edytę Górniak

  Dariusz Krupa , były menedżer Edyty Górniak , ma nową podopieczną. Jest nią 28-letnia Natalia Lesz . Gwiazdka pod skrzydłami nowego agenta planuje rozpocząć zagraniczną karierę.

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Urbańska chce podbić Stany

  Natasza Urbańska to kolejna polska gwiazdka z ambicjami na karierę zagraniczną. Solowa płyta, nad którą wokalistka obecnie pracuje, prawdopodobnie zadebiutuje w Ameryce.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Tabloid o majówce Warnke i Stramowskiego: Nuuuuda. Jurny aktor moczył kija w jeziorze

  Gwiazdki zazwyczaj stronią od wypoczynku w Polsce i wybierają urlopy zagraniczne, by móc cieszyć się anonimowością. Zawsze musi być egzotycznie, drogo i z pompą, tak by potem można było opowiedzieć o tym w kolorowym magazynie. Kasia Warnke i Piotrek Stramowski, jedna z najbardziej zapracowanych par w polskim show-biznesie, w tym roku postanowili odpocząć na łonie natury - w okolicach Ostródy...

 • Złoty Glob dla Anne Hathaway?

  Czy Anne Hathaway może już świętować zdobycie Złotego Globu? Laureatów poznamy dopiero 11 stycznia, ale na oficjalnej stronie przyznającego nagrody Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej przy jej nazwisku pojawiła się tajemnicza gwiazdka.

 • Mucha we włoskim erotyku?

  Rozbierana sesja zdjęciowa utorowała Annie Musze (30 l.) drogę do kariery zagranicznej. Celebrytka zagra podobno we włoskim filmie, i to nie byle jakim, bo w erotycznym.

 • Nastoletnie niewypały

  W USA lansowanie nastoletnich gwiazdek zostało opanowane do perfekcji. 16-letni Justin Bieber (nota bene Kanadyjczyk) sprzedaje miliony płyt, zapełnia 20-tysięczne hale, a każde jego publiczne pokazanie się wywołuje spazmy ekscytacji młodych fanek. W Polsce natomiast przemysł młodocianych idoli kuleje.

Wideo na temat: zagraniczne gwiazdki
 • Gdzie jest Gwiazdka?

  Rezolutna dziewczynka wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć Gwiazdę Bożego Narodzenia i w ten sposób uwolnić królestwo od klątwy, a także przywrócić do życia zaginioną królewnę. Próbują ją powstrzymać potężni wrogowie. Świąteczna, pełna przygód baśń dla całej rodziny, osadzona w magicznej zimowej scenerii. Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa, wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i... słuch o niej zaginął. Królowa zmarła z...

 • Artur ratuje gwiazdkę 3D

  Artur Christmas zna odpowiedź na pytanie, które nurtuje wszystkie dzieci na świecie: jak Święty Mikołaj zdoła dostarczyć te wszystkie prezenty w jedna noc? Odpowiedź brzmi: Święty Mikołaj ma w swojej siedzibie za Kołem Podbiegunowym niezwykle skomplikowana maszynerię! Film opowiada historię zabawnej, czasami dysfunkcyjnej rodziny oraz wspaniałego bohatera, Artura. Jego niecierpiąca zwłoki misja musi zostać wypełniona przed Bożym Narodzeniem. W przeciwnym razie prezenty nie dotrą do domów na...

 • Podróż na sto stóp

  Reżyser niezapomnianej "Czekolady" ponownie zaprasza nas na wyprawę do świata smaków lecz tym razem serwuje potrawę bardziej egzotyczną przyprawioną szczyptą miłości i nutką rywalizacji. Dystyngowana Madame Malory (Helen Mirren) od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Sława jej potraw wykracza daleko poza lokalną społeczność. A przyznane lokalowi prestiżowe trzy gwiazdki w słynnym Przewodniku Michelina napawają dumą wszystkich mieszkańców. Pewnego...