• Informacje na temat:

  zagrobelny śpiewa

Artykuły na temat: zagrobelny śpiewa
 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

 • Łukasz Zagrobelny wyleciał

  Popularny piosenkarz znalazł się za burtą programu "Taniec z gwiazdami".

 • Cała prawda o "Nieprawdzie"

  O kim śpiewa Łukasz Zagrobelny w swoim przeboju "Nieprawda" ?

 • Cieplarniane warunki w "Tańcu..."

  Bardzo przychylne oceny w "Tańcu z gwiazdami" zbiera wokalista Łukasz Zagrobelny. Zapytaliśmy go o wrażenia z tego popularnego programu.

 • Odrzucony "Idol" hitem!

  Niedoceniany uczestnik programu "Idol", a później uznany aktor musicalowy Łukasz Zagrobelny, podbił Polskę singlem "Nieprawda" . Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać nowy klip do tego przeboju.

 • "Miałem pietra"

  Właśnie spełniło się jedno z jego marzeń. 18 marca na półki sklepów trafiła jego płyta "Symfonicznie", nagrana z orkiestrą. Łukasz sam jest jak orkiestra - gra koncerty, śpiewa w teatrze, dyryguje i jeszcze znajduje czas, żeby udzielać się społecznie. Lista jego marzeń do spełnienia jest długa, ale on uparcie milczy, żeby nie zapeszyć.

 • Sara: "Kupicha jest wielki"

  Znana z ostrego języka śpiewająca blogerka Sara May znów rozdaje razy...

 • Opole: Tylko Doda!

  "I może to dla co niektórych będzie trudne do zniesienia, ale tylko Doda na tym festiwalu zaśpiewała czysto, z energią i profesjonalnie" - komentuje festiwal w Opolu Sara May. Młoda wokalistka wydaje zdecydowane osądy, przez co niektórzy porównują ją z Dodą.

 • Kto spodoba się Dodzie?

  Sobotni wieczór znów będzie należał do śpiewających gwiazd i ich uczniów. W studiu Polsatu zmierzy się 9 par, które rywalizują w programie "Tylko nas dwoje". Uczestników ocenią jak zwykle - Irena Santor, Doda i Tomasz Karolak.

 • "Tylko nas dwoje" na ludowo

  W dzisiejszym, świątecznym wydaniu programu "Tylko nas dwoje" uczestnicy show zmierzą się z piosenkami ludowymi. Dla większości gwiazd i ich uczniów będzie to pierwsze takie doświadczenie.

Wideo na temat: zagrobelny śpiewa
 • Viramundo

  "Viramundo" zaczyna się w małej amazońskiej wiosce, gdzie Gilberto Gil gra koncert transmitowany w świat za pomocą internetu. Ten występ jest swoistym manifestem wyjątkowego artysty, który postanowił wyruszyć w podróż po południowej półkuli w poszukiwaniu śladów ginącej w globalnym świecie różnorodności. Wyprawa ta poprowadzi legendarnego brazylijskiego muzyka i jednego z pionierów Tropicalismo z jego ojczyzny, przez Południową Afrykę aż do Australii. Po drodze Gil organizuje koncerty,...

 • Rozumiemy się bez słów

  Wielki przebój francuskiego kina na miarę "Nietykalnych" i "Jeszcze dalej niż północ". Niezwykle zabawna, wzruszająca i bezpretensjonalna opowieść o przyjaźni, miłości, wielkim talencie i byciu innym. Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków,...

 • Wojna żeńsko-męska

  Spotkanie "Lejdis" z "Testosteronem" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego "Rezerwatu" i "39 i pół", z plejadą gwiazd, jakich jeszcze razem w jednym filmie nie było: Sonia Bohosiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch. Najnowszy film Łukasza Palkowskiego, autora takich hitów jak "Rezerwat" czy "39 i pół", to nieprzyzwoita komedia o wojnie żeńsko-męskiej. O co w tej trwającej od wieków walce chodzi? O seks?...