• Informacje na temat:

  zainteresowania paparazzi

Artykuły na temat: zainteresowania paparazzi
 • Kuba Wojewódzki nie odpuszcza paparazzim! Musiała interweniować policja!

  Kuba Wojewódzki (52 l.) lubi być w centrum zainteresowania, ale ostatnio puściły mu nerwy. Nie spodobało mu się, że paparazzi zaczęli fotografować jego i Renulkę (30 l.) podczas przejażdżki rowerowej. Z kamieniem w ręku ruszył na fotografów! Podobno wyzywał ich też od pluskiew i złodziei!

 • Antoni Pawlicki na Karaibach

  Lada moment kończy zdjęcia do kolejnego sezonu "Komisarza Aleksa" i wybiera się w egzotyczny rejs po Karaibach. Antoni Pawlicki w przerwie między ujęciami wyznał, co robił w Hollywood, jak radzi sobie z zainteresowaniem paparazzi oraz czym zaskoczy nas w nowym serialu... psychologicznym.

 • Magdalena Ogórek oburzona zachowaniem paparazzich!

  ...tematem dla prasy brukowej. Ostatnio jednak żądni "ekskluzywnych" zdjęć paparazzi chyba nieco przesadzili! Okazuje się, że fotoreporterzy wtargnęli do kościoła, aby zrobić zdjęcia modlącej się Magdzie. To bardzo ją zbulwersowało! "Paparazzi, którzy wtargnęli do Kościoła z aparatami, przeszkadzali ludziom podczas Mszy Św. po to, by zrobić nam zdjęcia podczas kiermaszu charytatywnego chciałam zapytać...

 • "Kraina jutra": George Clooney znowu w akcji!

  Ma sławę, wszechstronny talent, dwa Oscary na koncie oraz...żonę, którą uwielbia adorować ku uciesze paparazzich. Na szczęście George Clooney uwodzi swoim urokiem nie tylko ukochaną Amal, ale też miliony widzów na całym świecie. Najbliższa okazja do podziwiania aktorskich zdolności Clooneya już wkrótce - od 29 maja w kinach "Kraina jutra", najnowsza produkcja przygodowa Disneya.

 • Dominika Tajner-Wiśniewska przyłapana przez paparazzich! Prawda wyszła na jaw?

  Dominika Tajner Wiśniewska (40 l.) od miesięcy jest podejrzewana o romans z tanecznym partnerem Wojtkiem Jeszką. Podczas finałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" fotografom udało się wykonać jednoznaczne zdjęcia z ukrycia. Wyraźnie widać, że mają się ku sobie...

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Kasia Tusk i Staszek Cudny wzięli ślub? Paparazzi zabrał głos!

  Czy Katarzyna Tusk (31 l.) i jej ukochany Stanisław Cudny są już po ślubie? Wiele wskazuje na to, że tak. Jednak żadne z zainteresowanych do tej pory tego nie potwierdziło. Głos zabrał... paparazzi!

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Sexy Jemma Lucy ćwiczy pod okiem paparazzich!

  Jemma Lucy zaistniała w show-biznesie dzięki udziałowi w brytyjskim programie "Ex on the Beach". Kilka odcinków wystarczyło, aby zwrócić na siebie uwagę paparazzich i tabloidów. Jemma uwielbia być w centrum zainteresowania. Wygląda na to, że nawet ćwiczy jej się lepiej, gdy przygląda jej się tłum żądnych seksownych zdjęć fotoreporterów! Pewne jest to, że celebrytka nie musi już stosować żadnego...

 • Trudne decyzje Macieja Musiała

  Młody aktor podjął ostatnio dwie przełomowe decyzje - najpierw rzucił swoją dziewczynę, potem studia na filozofii.

Zdjęcia na temat: zainteresowania paparazzi