• Informacje na temat:

  zainteresowania płci

Artykuły na temat: zainteresowania płci
 • Anna Lewandowska skomentowała plotki dot. płci dziecka!

  .... "W tym miejscu chcemy zdementować wszelkie informacje odnoszące się do rzekomych naszych wpisów pojawiających się w social mediach dotyczący płci dziecka. Prosimy Was o cierpliwość, wszystko...

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • Ola Szwed poznała płeć dziecka!

  Tabloidy donoszą, że Ola Szwed na 24. urodziny zafundowała sobie piękny prezent - malucha! Urodzi chłopca czy dziewczynkę?

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Anna Lewandowska (28 l.) udzieliła wywiadu "Dzień Dobry TVN", w którym zdradziła sporo szczegółów na temat ciąży i planów na najbliższą przyszłość. Jednocześnie oznajmiła, że nie chcą z Robertem "wyskakiwać z każdej lodówki"!

 • "Jestem Cait": Intymne szczegłóy z życia Cait Jenner

  8-odcinkowa dokumentalna seria "Jestem Cait" ukazująca życie Cait Jenner jako transseksualnej kobiety, zadebiutuje w niedzielę, 2 sierpnia, o godz. 20 na kanale E!.

 • Bruce Jenner: Jego matka potwierdziła, że syn zmienia płeć!

  Od dawna nie jest tajemnicą, że ojczym Kim Kardashian pragnie być kobietą. Na początku grudnia producent reality-show Kardashianów zdradził mediom, że Bruce Jenner przeszedł już pierwsze zabiegi. Sam zainteresowany konsekwentnie milczał w tej sprawie. Teraz pogłoskę o zmianie płci potwierdziła jego matka, którą zapytał o zdanie portal "Radar Online". Okazuje się, że kobieta dopiero...

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget Jones". Przed państwem znany-nieznany Hugh Grant!

 • "Zawsze miałem powodzenie u płci pięknej"

  Za 30-letnim Tomkiem Ciachorowskim szaleje większość fanek hitowej produkcji TVN, głównie tych nastoletnich. Aktor przyznaje, że nigdy nie narzekał na brak zainteresowania ze strony dziewcząt: "Nie chciałbym, żeby zabrzmiało to zarozumiale i nonszalancko, ale zawsze miałem powodzenie u płci pięknej. Pod tym względem nic się nie zmieniło" - mówi szczerze w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium...

 • Harry Styles u progu solowej kariery

  W zaciszu gabinetów skrupulatnie przygotowywana jest solowa kariera Harry'ego Stylesa z One Direction. Skąd ta pewność? To proste - na młodym gwiazdorze można zarobić miliony dolarów. Ale przesłanek jest znacznie więcej.

Zdjęcia na temat: zainteresowania płci
Wideo na temat: zainteresowania płci
 • Dawid Podsiadło: Jestem raczej mało atrakcyjny

  "Nie czuję, żebym był jakoś bardzo rozpoznawalną postacią. Dwa razy podpisywałem się na kobiecej piersi. Niestety zakrytej" - wyznaje Dawid Podsiadło, po czym dodaje, że nie narzeka na zbytnie zainteresowanie płci przeciwnej: "Jestem raczej mało atrakcyjny, żeby ktoś się na mnie rzucał". Podzielacie jego zdanie? (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: zainteresowania płci
 • Re: Polska oszalała na ich punkcie! Wywołały też niejeden skandal

  Z twojego tekstu "Tom" wynika gorycz sromotnej porażki. Nie martw się, może kiedyś staniesz się obiektem zainteresowania płci przeciwnej, ale na pewno nie Polki. Polki na byle kogo nie zwracają uwagi.

 • Re: "Diagnoza": Maja Ostaszewska długo szukała pomysłu na swoją... kobiecość

  Potrafi wyglądać elegancko, jednak brak atrakcyjności w okresie socjalizacji zebrał tragiczne żniwo w postaci feministycznych poglądów. Są one zawsze pochodną zaburzeń we wczesnym stadium kształtowania osobowości. Brak pozytywnych wzorców w rodzinie, zainteresowania ze strony płci przeciwnej, wykorzystywanie seksualne, czy skłonności homoseksualne nim spowodowane to najczęściej smutne podłoże

 • Re: "M jak miłość": Małgorzata Kożuchowska znów zagra Hankę?!

  Słuchajcie mam problem a właściwie nie ja ale brat mojego chłopaka i chciałabym mu pomóc! Mimo, iż to są bliźniacy to są zgoła inni! Mój chłopak jest rozrywkowy, dojrzały, męski, czasem wybuchowy ale mężczyzna powinien taki być! Nigdy nie narzekał na brak zainteresowania płci przeciwnej a mimo to wybrał własnie mnie - skromną, korpulentną, nieatrakcyjną "kujonkę". Natomiast jego brat bliźniak to

 • Re: Julia przyłapie Maćka z... facetem!

  mieli dla ludzi uczciwie stawiających swoja homopostawę partnerską , tylko bez bzdur proszę ze to jakaś choroba- każdy z nas w życiu płodowym jest "obojniakiem", jest moment decyzji o płci- ale zainteresowania mózgowe nie zawsze idą tym śladem