• Informacje na temat:

  zając widziany z kosmosu

Artykuły na temat: zając widziany z kosmosu
 • UFO

  UFO

  ...mówi Noculowi o kobiecie nawiedzonej przez obcych. Okazuje się, że to kolejna wieś, gdzie widziano spodek i okradziono samotną, starszą osobę. Ludzie jednak szczerze wierzą, w przybyszów z kosmosu...

 • "Jupiter: Intronizacja": Kosmos twórców "Matrixa"

  Superprodukcja "Jupiter: Intronizacja" w reżyserii Lany i Andy'ego Wachowskich z głównymi rolami Channinga Tatuma i Mili Kunis trafia dziś na płyty Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

 • Muse w Łodzi: Niezły kosmos

  Statek kosmiczny pod nazwą Muse wylądował w Łodzi. Ta głośna, buchająca parą, strzelająca laserami, oklejona ekranami od dziobu aż po ogon machina została przez łodzian przywitana co najmniej życzliwie.

 • "Nic tylko odlecieć"

  "Virtual Insanity", "Cosmic Girl", czy też "Space Cowboy" - to utwory, które od razu sprawiają, że człowiek zaczyna przytupywać, a na duchu robi się lżej. Po dwuletniej przerwie, jaka minęła od czasu wydania w 1999 roku płyty "Synkronized", która znalazła ponad 4 miliony nabywców, brytyjska formacja Jamiroquai powróciła z piątym w swej bogatej karierze albumem "A Funk Odyssey". O tym, jak był on nagrywany, co takiego fascynującego jest w kosmosie i o kręceniu teledysków, opowiada Jay Kay,...

 • Efekty specjalne wszech czasów

  Istnieją sceny, które przeszły do historii kina - takie, które wywołują dreszcze i zaciekawienie jeszcze długo po opuszczeniu kinowego fotela. Filmowi eksperci z Discovery Science wybrali 10 najsłynniejszych efektów specjalnych w historii filmów science-fiction. Nietrudno odgadnąć, która produkcja zajęła miejsce pierwsze.

 • Black Eyed Peas: Kawałek sztuki

  Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku grupy Black Eyed Peas do piosenki "Meet Me Halfway" . Tym razem członkowie zespołu pojawiają się w różnych miejscach Układu Słonecznego.

 • Loka: Przebój dla żołnierzy?

  O zespole Loka zrobiło się głośno za sprawą przeboju "Prawdziwe powietrze". 9 listopada ukaże się debiutancka płyta formacji.

 • "Nie chcę kusić losu"

  Ace Frehley to bez wątpienia ikona muzyki rockowej. Zasłynął jako gitarzysta i współzałożyciel formacji Kiss, i był współtwórcą największych i najpopularniejszych albumów grupy. Słynne logo zespołu, zostało wymyślone właśnie przez Ace'a. Wśród fanów grupy, Frehley cieszy się ogromnym szacunkiem, a dla wielu zespół ten bez niego zwyczajnie nie istnieje. Artysta dwukrotnie odchodził od swojej rodzimej formacji, a w chwili obecnej wznowił działalność solową.

 • Miłość w stylu Hollywood

  Znani, piękni, bogaci. Pełni dobrych chęci, w dodatku gotowi w każdej chwili nieść pomoc potrzebującym. Katie Holmes i Tomie Cruise to para marzeń. Nic dziwnego, że Hollywood i paparazzi ich kochają. Czy para rzeczywiście jest szczęśliwa?