• Informacje na temat:

  zając wybaczyła

Artykuły na temat: zając wybaczyła
 • Aneta Zając znalazła nową miłość?

  Aneta Zając (33 l.) to wzorowa mama. Czy jednak w końcu zaczęła też myśleć o sobie?

 • Geimer wybaczyła Polańskiemu

  Polański powinien mieć możliwość powrotu do USA - pisze Samantha Geimer, kobieta, która w wieku 13 lat została uwiedziona przez polskiego reżysera . Jej książka "Dziewczynka. Życie w cieniu Romana Polańskiego" trafi do polskich księgarń 25 września.

 • "M jak miłość": Miłość ci wszystko wybaczy

  Marysia spędzi namiętną noc z Robertem i… okłamie Artura. Paweł zostanie okradziony we własnej firmie. Zaś Magda pokłóci się z mężem, a potem umówi z Budzyńskim na randkę.

 • Koterski uratował Szapołowską

  Michał "Misiek" Koterski zrezygnował z udziału w show "jak Oni śpiewają". Tym samym uratował dwie zagrożone uczestniczki - Grażynę Szapołowską i Anetę Zając.

 • Beata Kozidrak: Jej mąż błaga ją o wybaczenie!

  Mąż Beaty Kozidrak (55 l.), Andrzej Pietras (61 l.), robi wszystko, aby wróciła do domu!

 • Rihanna pozwoli się zbliżać byłemu partnerowi

  Czyżby Rihanna była gotowa wybaczyć swojemu byłemu chłopakowi? Piosenkarka zgodziła się na ograniczenie zakazu zbliżania się do niej Chrisa Browna, który ustanowiono po tym, jak młody wokalista pobił gwiazdę pop.

 • Marysia nie wybaczy Kubie

  Po powrocie z podróży do Peru Basia (Małgorzata Braunek) dowie się o wielkich kłopotach małżeńskich Marysi (Olga Frycz). Nie będzie zachwycona tym, że jej wnuczka chce się rozwieść z Kubą (Antoni Królikowski).

 • "Barwy szczęścia": Zostanie sama?

  Cena jednego błędu, chwili zauroczenia przystojnym Włochem jest bardzo wysoka. Paweł nie chce wybaczyć żonie zdrady. To może być koniec ich związku.

 • Wyzna jej miłość. Wybaczy mu?

  Zobaczcie zapowiedź 1589. odcinka "Na Wspólnej".

 • Zdrada w "Barwach szczęścia"?

  Gorycz zdrady i ciężar odpowiedzialności za rodzinę. Marta (Katarzyna Zielińska) już poznała jedno i drugie. Czy ma znowu przez to wszystko przechodzić? I czy wystarczy jej sił, żeby jeszcze raz wybaczyć Piotrowi?

Zdjęcia na temat: zając wybaczyła
Wideo na temat: zając wybaczyła
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Granice miłości

  Guillermo Arriaga, nagradzany scenarzysta filmów takich jak "Babel" i "21gramów" przeniesie nas w świat niczym z powieści Paolo Coelho. Fascynująca historia trzech nieznanych sobie kobiet, których losy zaczynają się ze sobą przeplatać. Każda z nich poszukuje w życiu odkupienia, wybaczenia i miłości. Zdobywczynie Oscara - mega gwiazda Charlize Theron oraz długo oczekiwana Kim Basinger w niezwykłej opowieści o miłości, która oczyszcza, uzdrawia, a także spala. "Mocny, wciągający i wstrząsający...

 • Trener bardzo osobisty

  Film opowiada historię byłego piłkarza George'a (Gerard Butler), który wraca do domu, by spróbować naprawić stosunki z synem (Noah Lomax) i żoną, z którą jest w separacji (Jessica Biel). Okazuje się, że syn nie ma zamiaru wybaczyć ojcu, a żona planuje wesele z innym mężczyzną. George nie chcąc stracić syna, zatrudnia się jako trener piłki nożnej. Po pewnym czasie staje się obiektem fascynacji i pożądania każdej znudzonej żony w mieście, zwłaszcza pięknej Patti (Uma Thurman), której misją...

Dyskusje na temat: zając wybaczyła