• Informacje na temat:

  zakaz noszenia

Artykuły na temat: zakaz noszenia
 • Ma zakaz noszenia szpilek

  Victoria Beckham ma zakaz chodzenia w szpilkach. Ikona mody nie będzie mogła wystąpić w butach na wysokim obcasie nawet podczas prestiżowego Nowojorskiego Tygodnia Mody we wrześniu.

 • Życie i śmierć Ol' Dirty Bastarda

  Mówi się, że prawdziwy artysta bywa roztrzepany i czasem budzi kontrowersje. Trudno więc artystą nie nazwać Ol' Dirty Bastarda, członka Wu Tang Clanu, który zapamiętany został nie tylko dzięki charyzmie na scenie.

 • Doda ma zakaz noszenia szpilek!

  Problemy zdrowotne Rabczewskiej zaczęły się w 2007 roku. Pojawił się ból kręgosłupa, wokalistka zmuszona była odwoływać kolejne koncerty, przeszła operację. W rekonwalescencji pomagały pasy ortopedyczne oraz sznurówki lędźwiowo-krzyżowe ukryte w szerokich pasach. Lekarze zabronili jej noszenia wysokich szpilek. O chory kręgosłup Doda dba odwiedzając regularnie siłownię, ze szpilek nie potrafi...

 • Anja Rubik w Cannes i kontrowersje związane z obcasami

  Anja Rubik pojawiła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Jak zwykle topmodelka wzbudziła wielkie zainteresowanie fotoreporterów. Szeroko komentowane są również zasady obowiązauję gości, które wprowadzili organizatorzy festiwalu.

 • Sekrety "Seksu w wielkim mieście"

  Akcja drugiej części "Seksu w wielkim mieście" jest jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic w historii kina. Osoby pracujące przy produkcji mają zakaz ujawniania jakichkolwiek szczegółów, pod groźbą wysokich kar.

 • Bardotka apeluje do Bruni

  Legendarna aktorka i znana obrończyni praw zwierząt, Brigitte Bardot, wystosowała list otwarty do pierwszej damy Francji, Carli Bruni, prosząc, by ta przekonała prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego do wprowadzenia zakazu korridy we Francji.

 • Tajemnice strzeżone

  Akcja drugiej części kinowej produkcji "Seks w wielkim mieście" jest jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic w historii kina. Osoby pracujące przy produkcji mają zakaz ujawniania jakichkolwiek szczegółów, pod groźbą wysokich kar.

 • Nielegalne kurtki ze "Zmierzchu"

  Summit Entertainment, wytwórnia filmowa odpowiedzialna za sagę "Zmierzch" pozwała firmę odzieżową sprzedającą kurtkę reklamowaną jako ta, którą nosiła Bella, czyli bohaterka grana w filmie przez Kristen Stewart.

 • Matthew został szeryfem w Colorado Springs. Musi zmierzyć się z zawodowym rewolwerowcem, który przybywa do miasteczka, by odbić brata z więzienia. Dr Mike martwi się o bezpieczeństwo Matthew, nawet gdy ten wydaje zakaz noszenia broni w miasteczku.

 • Gary Glitter na indeksie?

  Brytyjskich. Poseł partii Pracy Tom Watson, rozpoczął właśnie kampanię na rzecz zakazu rozpowszechniania nowej płyty Gary'ego Glittera.

Wideo na temat: zakaz noszenia
 • Córka Zbigniewa Zamachowskiego wylała żale w liście do macochy

  żonę aktora i mówiła o rzekomym zakazie spotykania się z jego dziećmi. Te najwidoczniej miały już dość czytania o sobie i porannym seksie ich ojca z nową partnerką. List został zamieszczony przez

 • Czarnobyl. Reaktor strachu

  Horror twórcy przełomowego "Paranormal Activity". Sześcioro młodych ludzi szukających ekstremalnych wrażeń wynajmuje przewodnika, który, mimo surowych zakazów, zabiera ich do owianego tajemnicą miasta-widmo. Tu mieszkali niegdyś pracownicy reaktora w Czarnobylu. Po tragicznym wybuchu, ponad 25 lat temu, w ciągu 48 godzin przeprowadzono ewakuację całego miasta. Pozostali w nim nieliczni ludzie, których już nigdy więcej nie widziano... Wkrótce bohaterowie filmu odkrywają, że choć nikt nie...

 • Żywie Biełaruś!

  "Żywie Biełaruś!" to nowy film Krzysztofa Łukaszewicza, reżysera głośnego "Linczu" oraz współtwórcy pamiętnego "Generała Nila", ukazuje losy czołowego białoruskiego opozycjonisty i realia kraju, zmagającego się z dyktaturą Łukaszenki. Głównym bohaterem historii, napisanej przez Łukaszewicza i Franaka Wiaczorkę - 24-letniego działacza opozycyjnego, na którego losach oparto znaczną część scenariusza, jest muzyk rockowy Miron. Otwarcie kontestując system, prześladujący jego rodaków, zwłaszcza...

Dyskusje na temat: zakaz noszenia
 • Re: Modowa wpadka królowej stylu

  To żadna wpadka, co za brednie napisane....sukienka jest ok. Gosia nie przytyła, dlaczego nie mozna wlozyć tej samej sukienki kilka razy? Bzdura!!!!Brawo p.Małgosiu, super pani wyglada, slicznie. zgadzam sie!, gdzie jest napisane ze jest zakaz noszenia ubran wiecej niz 1 raz!! Paranoja jakas, to co wypisujecie w tym artykule!!