• Informacje na temat:

  zakk wylde muzyk

Artykuły na temat: zakk wylde muzyk
 • Metal All Stars w Warszawie

  7 grudnia w Warszawie fani metalu zobaczą wreszcie międzynarodowe przedsięwzięcie pod nazwą Metal All Stars.

 • Przystanek Woodstock 2015: Black Label Society pierwszą gwiazdą

  Dowodzony przez gitarowego wymiatacza Zakka Wylde'a zespół Black Label Society to pierwsza ogłoszona gwiazda Przystanku Woodstock 2015.

 • Zakk Wylde uhonorowany

  We wtorek, 17 stycznia, Zakk Wylde, gitarzysta grupy Ozzy'ego Osbourne'a i lider Black Label Society, odcisnął swoje dłonie na Hollywood's RockWalk. Zdaniem organizatorów RockWalk to "jedyna chodnikowa galeria poświęcona artystom, którzy mają znaczący wpływ na rozwój rock'n'rolla, bluesa i r'n'b".

 • Zakk Wylde broni prezydenta Busha

  Zakk Wylde nie należał do tych muzyków, którzy potępiali prezydenta Busha za interwencję zbrojną w Iraku. Słynny gitarzysta Ozzy'ego Osbourne'a i zespołu Black Label Society wcale nie martwi się tym, że niektóre gwiazdy zostały zbojkotowane po tym, jak wypowiedziały się publicznie przeciwko prezydentowi USA.

 • Zakk Wylde o Jennifer Lopez

  Zakk Wylde wyżalił się ostatnio w jednym z wywiadów na niski poziom współczesnej muzyki. Dostało się między innymi Jennifer Lopez, o której słynny gitarzysta wypowiedział się w samych superlatywach, ale o jej twórczości nie miał nic dobrego do powiedzenia.

 • Zakk Wylde z kijem baseballowym

  Czwartkowy (28 kwietnia) występ grupy Black Label Society w miejscowości Boise, w stanie Idaho, w USA, nie odbył się. Powodem odwołania koncertu był sam Zakk Wylde, lider Black Label Society, który za pomocą kija baseballowego nieco "poprzestawiał" scenografię klubu "The Big Easy".

 • Slash i Zakk Wylde: Rockowe figurki

  Slash (Velvet Revolver, eks-Guns N' Roses) i Zakk Wylde (Ozzy Osbourne, Black Label Society), dwaj znakomici gitarzyści rockowi, to kolejni muzycy, którzy pojawili się w ramach kolekcji "Guitar Hero" firmy KnuckleBonz. Limitowana seria figurek liczyć będzie po trzy tysiące egzemplarzy każdego muzyka.

 • Dał dziecku na imię... Nie uwierzycie!

  Znany ze współpracy z wokalistą Ozzym Osbournem gitarzysta Zakk Wylde oddał wyjątkowy hołd legendarnemu rockmanowi.

 • Slayer: Metalowe G3?

  Kerry King, słynny gitarzysta amerykańskiej grupy Slayer, zdradził, że gdyby nie tragiczna śmierć Dimebaga Darrella, byłego gitarzysty Pantery, to prawdopodobnie doszło by do powstania czegoś na kształt metalowej supergrupy G3. Trzecim gitarzystą w tym zestawie miał być Zakk Wylde, lider Black Label Society, znany także z grupy Ozzy'ego Osbourne'a.

 • Wspominamy "Króla" i innych muzyków

  Niespodziewana śmierć Michaela Jacksona to największa strata w muzycznym świecie ostatnich 12 miesięcy. Wspominamy również innych zmarłych w tym czasie.

Wideo na temat: zakk wylde muzyk
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...