• Informacje na temat:

  zakk wylde plotki

Artykuły na temat: zakk wylde plotki
 • Zakk Wylde: Ozzy nie śpiewa z playbacku!

  Zakk Wylde ostro zdementował pogłoski, jakoby Ozzy Osbourne, jego odkrywca i pracodawca, nie był ostatnio w najlepszej formie wokalnej i podczas koncertu musiał posiłkować się playbackiem. Plotki takie pojawiły się po kilku tegorocznych występach legendarnego rockmana, w ramach organizowanego przez niego objazdowego festiwalu "Ozzfest".

 • Osbourne dementuje

  Zaledwie kilka dni po dość sensacyjnej informacji o nowym składzie zespołu Ozzy'ego Osbourne'a, doczekaliśmy się oficjalnego jej zdementowania. Menedżment słynnego wokalisty zaprzeczył, jakoby obecnie pracowali z nim Zakk Wylde, Geezer Butler i Tommy Lee.

 • "Marzy mi się śmierć na scenie"

  Geniusz, szaleniec, błazen, satanista, skandalista - to tylko niektóre określenia używane pod adresem Ozzy'ego Osbourne'a. Artysta przez przeszło 30 lat swojej kariery, zarówno solowej jak i tej z zespołem Black Sabbath, zasłużył sobie w pełni na większość z nich. Jego bytność na rockowej scenie obfitowała w monumentalne sukcesy, które przejawiają się w liczbie kilkudziesięciu milionów egzemplarzy sprzedanych tytułów solowych, jak i upadki na samo dno, gdy uzależnił się od alkoholu i...

 • Wspominamy "Króla" i innych muzyków

  Niespodziewana śmierć Michaela Jacksona to największa strata w muzycznym świecie ostatnich 12 miesięcy. Wspominamy również innych zmarłych w tym czasie.

Wideo na temat: zakk wylde plotki
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.