• Informacje na temat:

  zakochani angelina

Artykuły na temat: zakochani angelina
 • Brad Pitt i Jennifer Aniston szykują się do ślubu? "Tak, jesteśmy zakochani"

  ...w sobie znów zakochani".  Ponoć spędzą razem weekend w posiadłości, której właścicielami jest Brad i Angelina. "Będzie wściekła, kiedy się dowie" - mówią znajomi.  Tymczasem aktor podobno już(...) Brad i Angelina nie są już razem, podobnie zresztą jak Jennifer i Justin Theroux, którego poślubiła w 2015 roku.  Nie ma zatem przeciwwskazań, by dwoje singli na nowo próbowało wzniecić płomienne...

 • Hugh Jackman: starsza od niego żona boi się, że Angelina Jolie odbije jej męża?!

  Hugh Jackman (46 l.) i Deobrra-Lee Furness (59 l.) to małżeństwo z długim stażem. W show-biznesie nie jest to zbyt częstym przypadkiem, więc zakochani postanowili podzielić się swoją receptą na udany związek.

 • Brad i Angelina wciąż zakochani

  Złośliwi będą musieli ugryźć się w język: najsłynniejsza aktorska para świata, Angelina Jolie i Brad Pitt, w dalszym ciągu wygląda na bardzo zakochaną. Po paryskim pokazie "Megamind" na Polach Elizejskich, Angelina i Brad zjedli kolację w przytulnej włoskiej restauracji, a później sam na sam podziwiali dzieła Moneta w Grand Palais.

 • Jolie i Pitt: ślubu nie będzie!

  Aktor Brad Pitt zdementował pogłoski o tym, że on i jego partnerka, Angelina Jolie, przeżywają kryzys. "Mam w swoim życiu miłość, prawdziwą bratnią duszę" - powiedział aktor w wywiadzie dla magazynu "Parade". Zakochani nie planują jednak ślubu.

 • To już oficjalne: Alicja Bachleda-Curuś i hollywoodzki gwiazdor Colin Farrell są razem. Czas pokaże, czy to coś poważnego, ale na razie aktorzy są w sobie bardzo zakochani.

 • Pitt i Jolie: Sam na sam z Monetem

  Złośliwi będą musieli ugryźć się w język: najsłynniejsza aktorska para świata - Angelina Jolie i Brad Pitt, w dalszym ciągu wygląda na bardzo zakochaną. Po paryskim pokazie "Megamind" na Polach Elizejskich, artyści zjedli kolację w przytulnej włoskiej restauracji, a później sam na sam podziwiali dzieła Moneta w Grand Palais.

 • Bielizna dla Angelinie Jolie

  Brad Pitt wie jak poprawić humor swojej partnerce Angelinie Jolie. Amerykański gwiazdor podarował ukochanej na 38. urodziny bieliznę o wartości 3,5 tys. euro. Tego lata para ma się pobrać.

 • Czy oni się rozstaną?

  Ratujmy zakochane pary! Jeśli wierzyć najnowszym pogłoskom, tej wiosny dojdzie do prawdziwej epidemii rozstań wśród gwiazd. Tylko... czy to na pewno prawda?

Wideo na temat: zakochani angelina
 • Odwróceni zakochani

  Porywające love story osadzone w oszałamiających wizualnie realiach alternatywnego wszechświata. Zjawiskowa Kirsten Dunst ("Spiderman", "Melancholia") i znakomity Jim Sturgess ("Niepokonani") zakochani miłością niemożliwą. Dwie planety, dwoje ukochanych i granica, której nie wolno przekraczać. Ale miłość nie respektuje zakazów. Adam jest zwykłym chłopakiem w niezwykłym wszechświecie. Wiedzie skromne życie wypełnione pracą i marzeniami o Ewie - dziewczynie, którą poznał przed laty i o której...

 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...

 • Portret o zmierzchu

  Atrakcyjna trzydziestoparoletnia Marina pracuje jako psycholog z trudnymi dziećmi. Jej życie wydaje się poukładane i szczęśliwe. Ale to pozory. Marina przechodzi bowiem głęboki kryzys małżeński i zawodowy. Nie kocha męża, porażają ją też wszechobecna obojętność i znieczulica, które widzi na każdym kroku. Pewnego wieczoru, po naprawdę pechowym dniu, Marina niespodziewanie staje się ofiarą przemocy seksualnej. Przeżyte upokorzenie i ból wywracają jej świat do góry nogami. Odtąd jedynym, czego...