• Informacje na temat:

  zakochani idealnie

Artykuły na temat: zakochani idealnie
 • Tak wygląda małżeństwo Grzegorza i Agnieszki Hyżych. "Idealnie się uzupełniają"

  ...- opowiedział muzyk.  Rodzące się uczucie zakochani starali się utrzymać w sekrecie. Szybko przekonali się, że to nie przelotna miłość, ale wyjątkowe pokrewieństwo dusz. Zaręczyli się na Kubie(...) przekonani, że łączy ich wyjątkowe uczucie. - Idealnie się uzupełniają, wspierają i nie zazdroszczą sobie sukcesów- mówi "Na Żywo" dobrze poinformowana osoba.  Prezenterka ceni męża za jego zrównoważenie...

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • "Zakochani po uszy": Kamila Kamińska zna receptę na udany związek!

  Kamila Kamińska, czyli Sylwia Witos z „Zakochanych po uszy” i Regina Czapla z „Barw szczęścia”, od kilku lat idzie przez życie u boku reżysera Łukasza Palkowskiego. Aktorka twierdzi, że zna receptę na udany związek...

 • Zakochani w Barcelonie

  W muzyce zespołu Giulia y Los Tellarini zakochał się Woody Allen, dzięki czemu utwory grupy znalazły się na ścieżce dźwiękowej jego ostatniego filmu "Vicky Cristina Barcelona".

 • Brad Pitt i Jennifer Aniston szykują się do ślubu? "Tak, jesteśmy zakochani"

  ...w sobie znów zakochani".  Ponoć spędzą razem weekend w posiadłości, której właścicielami jest Brad i Angelina. "Będzie wściekła, kiedy się dowie" - mówią znajomi.  Tymczasem aktor podobno już...

 • "Casanova po przejściach": O miłości i seksie

  Swoimi przebojami - "Wszyscy mówią: kocham cię", "Zakochani w Rzymie" czy "Co nas kręci, co nas podnieca", król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje... nagi instynkt Sharon Stone.

 • "Chyłka. Zaginięcie": Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są w sobie zakochani? Byli razem na wakacj

  Magdalena Cielecka, czyli mecenas Joanna Chyłka z serialu "Chyłka. Zaginięcie", wróciła właśnie z cudownego urlopu, który spędziła na greckiej wyspie Mykonos w towarzystwie... Bartosza Gelnera, czyli Bartka Koszyka z "Barw szczęścia".

 • "Zostań, jeśli kochasz" : Zostać czy odejść

  Fani bestsellerowej powieści dla młodzieży Gayle'a Formana w końcu doczekali się jej filmowej adaptacji. Przyzwoitej, choć ckliwej i chwilami przesłodzonej. Historia nastolatki, która w śpiączce po tragicznym wypadku samochodowym musi zdecydować czy odejść z tego świata czy nie, kierowana jest zdecydowanie do nastolatków. I to raczej tych młodszych.

 • Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska dawno nie byli w sobie tak zakochani! Rodzina się powiększy?

  Kilka lat temu udało im się pokonać kryzys w ich związku. Mogło się wówczas zdawać, że nie ma już szans na to, by Joanna Koroniewska (40 l.) i Maciej Dowbor (40 l.) byli razem. A jednak się udało! Teraz są szczęśliwi jak nigdy przedtem. Czyżby kolejny raz planowali powiększenie swojej rodziny?

 • Finalista "Idola" o "Ja wam pokażę!"

  Najnowszą komedię romantyczną na podstawie bestsellera Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę!" będzie można oglądać w kinach od 10 lutego. Dwa dni wcześniej odbędzie się uroczysta warszawska premiera filmu. Podczas gali Sławek Uniatowski, finalista "Idola", zaśpiewa promującą film piosenkę "Kocham cię".

Zdjęcia na temat: zakochani idealnie
Dyskusje na temat: zakochani idealnie
 • Re: "Na dobre i na złe": Miłosne uniesienia Wiki i Adama

  Wiktoria i adam są dla siebie stworzeni ,i będą na dobre i na złe .Wyglądają razem idealnie. Na to czekałam od samego początku ich historii. Na tych zdjęciach wyglądają cudownie ,są w sobi mega zakochani. Czekam na romantyczne sceny z udziałem Wiki i Adama.❤❤