• Informacje na temat:

  zakochani miło

Artykuły na temat: zakochani miło
 • "M jak miłość": Wspólne święta Marcina i Izy

  Zbliżają się serialowe święta, które dla Marcina i Izy będą naprawdę wyjątkowe. Czy zakochani spędzą razem Wigilię?

 • Zakochani w kawiarni

  - Nie jest najważniejszym wygrać, a dobrze się zaprezentować - powiedział Olek Klepacz, lider Formacji Nieżywych Schabuff, na temat występu grupy podczas Sopot Festival 2008.

 • MŚ 2019 Seefeld: Dawid Kubacki ma ogromne wsparcie! Kibicuje mu ukochana, Marta

  ...z Kubackim.  Ostatnio zakochani spędzali razem dzień zakochanych. Tyle, że urządzili go sobie dwa dni wcześniej niż wszyscy. "Walentynki 12.02? Kto jest za? Jaaaa!" - pisała Marta.  Aż miło popatrzeć na...

 • "Zostań, jeśli kochasz" : Zostać czy odejść

  Fani bestsellerowej powieści dla młodzieży Gayle'a Formana w końcu doczekali się jej filmowej adaptacji. Przyzwoitej, choć ckliwej i chwilami przesłodzonej. Historia nastolatki, która w śpiączce po tragicznym wypadku samochodowym musi zdecydować czy odejść z tego świata czy nie, kierowana jest zdecydowanie do nastolatków. I to raczej tych młodszych.

 • Maryla Rodowicz wzdycha do żonatego sąsiada! "Jest naprawdę uroczy"

  ...obok mnie był jakiś miły mężczyzna, który wspiera, a nie krytykuje, i który ma poczucie humoru, byłoby miło" - mówi piosenkarka. W jednym z ostatnich wywiadów pożaliła się, że odkąd rozstała się(...) i są w sobie bardzo zakochani" - mówi nieco zawiedziona. Artystka zapytała już sąsiada, czy przypadkiem nie ma... brata. *** Zobacz więcej:

 • Zbigniew Buczkowski: Mężczyzna spełniony

  Jest urodzonym szczęściarzem. Odniósł sukces w życiu zawodowym i prywatnym - jego wszystkie marzenia stały się rzeczywistością.

 • Joanna Kurowska była pewna, że po śmierci męża już się nie zakocha! Wszystko się zmieniło!

  Joanna Kurowska (53 l.) w 2014 roku straciła ukochanego męża. Wówczas jej świat się zawalił i była przekonana, że już nie znajdzie miłości w swoim życiu. Los jednak chciał inaczej, ale to nie oznacza, że w nowym związku nie brakuje problemów.

 • Wino, kobiety i śpiew

  Jest znany widzom głównie za sprawą "Na dobre i na złe", gdzie gra doktora Latoszka, ale to także doświadczony aktor filmowy. Bartosz Opania w komedii "Wkręceni" Piotra Wereśniaka wciela się w jednego z trzech głównych bohaterów. Człowieka nerwowego, ale pełnego wdzięku, o czym przekonała się niejedna kobieta...

 • Manowska odwiedziła niektóre pary z poprzednich sezonów! Wśród nich byli Agnieszka i Robert, którzy poznali się w "Rolnik szuka żony 2". W zeszłym roku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu, a później(...), wspaniałą żoną. Nie myślałem, że taką znajdę" - cieszył się. Aż miło popatrzeć na taką rodzinkę!

 • Michael Fassbender: Gra na emocjach

  Targany silnymi emocjami neurastenik to ekranowa specjalność Michaela Fassbendera, o czym świadczą liczne stworzone przezeń kreacje: seksoholik we "Wstydzie", bezwzględny mutant Magneto w "X-Men: Pierwszej klasie", pozbawiony skrupułów plantator w "Zniewolonym"... Aktor zapewnia jednak, że z chwilą, kiedy kamery kończą pracę, on sam wycisza się.